Masérské kurzy, školení, přednášky
Tejpování (Kineziotaping) I.

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

V EduSpa College jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a II. Moc oceňuji odborný přístup a znalosti. Určitě absolvuji další kurzy. Doporučuji.

Fyzioterapeutka Jana Hrubá

 

Dne 18.5. jsem absolvoval kurz Kineziotaping I. musím říct, že prostory, lektor i výklad byli perfektní! Moc jsem si z kurzu odnesl a jsem rád, že jsem se zúčastnil.

Milan

 

Byla jsem na Tapingu 1 + 2 u Roberta v HK. Byla jsem nadšená, jak obsahem, tak přístupem lektora. Určitě se chystám i na lymfotaping a korekce. Všem vřele doporučuji!!

Pavla

 

Dne 31.3. jsme s kolegyní absolvovaly kurz kineziotapinu v Brně. Naprostá spokojenost z naší strany, bezvadná praktická část. Děkujeme.

Dana

 

S kurzem jsem byla moc spokojená, líbila se mi teorie i praktické ukázky, lektor byl super.

Radka, 31.3. Brno

 

Kurz byl velmi přínosný, dobře jsem pochopila hlavní principy tejpování. Děkuji za vstřícnost, ochotu, profesionalitu lektora a za pochopitelné vysvětlení.

Zuzana, 31.3. Brno

 

Profesionalita, odbornost, milý přístup lektora, praktická výuka, příjemná atmosféra - vše bylo na jedničku.

Štěpánka, 15.3. Praha

 

Kurz byl velice přínosný, opět jsem se dozvěděla mnoho nového. Lektor byl výborný, líbil se mi jeho přístup a podání kurzu.

Milena, 15.3. Praha

 

Vše bylo velmi poučné, výborný a snadno pochopitelný výklad, množství nových poznatků a souvislostí i nad rámec kurzu. Lektor měl lidský přístup, byl názorný a velmi profesionální.

Šárka, 15.3. Praha

 

Kompletně celý kurz včetně lektora hodnotím na výbornou. Byla jsem moc spokojena. Mám spoustu nových informací a určitě se těším na další pokračování.

Věra, 13.3. Praha

 

Kurz byl super, těším se, až vše využiji v praxi. Líbil se mi přístup, informovanost a znalosti lektora.

Denisa, 13.3. Praha

 

Maximální spokojenost, výuka byla věcná, výstižná, zaměřená na konkrétní problémy, výborný start. Líbila se mi názorná obrázková představivost a vstřícnost lektora. Robert byl jako vždy super, teším se na duben.

Martina, 13.3. Praha

 

Kurz se mi moc líbil, vše bylo zábavné, dobře vysvětlené a ukázané. Pokud jsem si nevěděla rady, byla ochota mi pomoci a vše znovu vysvětlit. Lektor měl odborné znalosti a zkušenosti, které ochotně předával.

Martina, 15.9. Praha

 

Lektorka kurzu byla erudovaná, vzdělaná, příjemná. Kurz hodnotím jako uspokojivý, dostatečný, instruktivní a inspirativní. Vše se mi moc líbilo, hlavně instruktáž. 

Rudolf U., 8.9. Brno

 

Kurz i lektorka, vše bylo na jedničku. Výuka měla "hlavu i patu", bez zbytečného zabíhání, srozumitelné vysvětlení dotazů. Je nám řečeno nejen JAK, ale i PROČ.

Petra U., 8.9. Brno

 

Jsem maximálně spokojen. Jasné, přehledné a za daný čas dostatek informací. Jsem rád za vysokou odbornost. Moc se mi líbila učebnice, prezentace, vybavení. Lektorka byla perfektní, odborně na výši, vždy dala jasnou odpověď na otázky, byla ochotná a milá.

Martin B., 8.9. Brno

 

Kurz kineziotapingu I. byl skvělý, obsahoval spoustu zajímavých a užitečných informací, které využiji pro sebe i ostatní. Lektorce dávám jedničku s hvězdičkou, měla úžasný, vstřícný, přátelský přístup a ukázala nám spoustu názorných a praktických zkušeností. 

Monika, 8.9. Brno

 

Kurz hodnotím velmi pozitivně, líbilo se mi prakticlké zkoušení tejpingu a velice dobré znalosti lektorky.

František W., 8.9. Brno

 

S kurzem jsem byla velice spokojená, je to velký přínos do našeho oddílu judo, nejvíce se mi líbila praktická část. Lektorka byla skvělá, vše bylo srozumitelné a jasné.

Kamila N., 8.9. Brno

 

Byla jsem velmi spokojena s kurzem kineziotapingu I. Výuka byla kvalitní, lektorka velmi příjemná, milá a vše dobře vysvětlila.

Ivana, 8.9. Brno

 

Vše se mi moc líbilo, vše bylo srozumitelně předvedeno, informace jsou dostačující, skripta výborně zpracována, je v nich dostatek prostoru pro poznámky. Je vidět, že lektoři jsou kvalifikovaní, rozumí problematice, jsou ochotní, vstřícní a nápomocní.

Jana J., 5.9. Hradec Králové

 

Kurz se mi moc líbil a splnil mé očekávání. Lektoři měli super přístup, líbilo se mi zopakování anatomie svalů a spousta praxe.

účastník kurzu, 5.9. Hradec Králové

 

Jsem velmi vděčná za kurz kineziotapingu I. Spoustu jsem se toho naučila ve velmi krátkém čase. Líbilo se mi, že jsme si vše prakticky vyzkoušeli a zároveň nechyběly ani důležité základy. Lektoři měli profesionální přístup, příjemné a laskavé vystupování, ochotně odpovídali na všechny dotazy.

účastnice kurzu, 5.9. Hradec Králové

 

Kurz Kineziotapingu I. byl výborný. Líbila se mi skripta, možnost praktických ukázek, srozumitelný výklad a výborná připravenost lektorů.

účastnice kurzu, 5.9. Hradec Králové

 

Děkuji moc za úžasné kurzy Kineziotaping I a Kineziotaping korekce. Profesionální kurz s lidským přístupem a ochotou podělit se o zkušenosti nabyté dlouhodobou praxí. Velmi doporučuji každému kdo se zabývá prací s lidským tělem. Tejpy dokáží úžasné věci a měl by je znát každý v oboru. Těším se na pokračování v dalších kurzech tejpování a ještě jednou díky.

Radek

 

7.4.-8.4. jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. a II. v Českých Budějovicích. Byl to příjemně strávený víkend - neocenitelně získané informace s praktiky, vynikající atmosféra, příjemná parta lidí a hlavně úžasný přístup lektora. Děkuji a těším se na další pokračování.

Petra

 

Kurz "Kineziotaping" byl vynikající. Zúčastnila jsem se v říjnu první části, v prosinci druhé. Oboje bylo velkým přínosem, vynikající lektoři. Moc děkuji.

Dana

 

2.12. jsme v Plzni absolvovali kurz kineziotaping I. Nade vší spokojenost. Perfektní lektoři. Vše dokonale předvedli a vysvětlili. Ochota a přístup super. Chystáme se ještě na kurz kineziotaping II a rozhodně se budeme hlásit k těmto dvěma. Naprostá profesionalita a pro nás úžasná zkušenost jak po praktické, tak po teoretické stránce.

Pepa a Oldřiška

 

Byla jsem na Kineziotapingu I a vůbec si to nemůžu vynachválit. Není vůbec čeho se bát. Lektoři jsou velmi příjemní a ochotní. Další kurzy budu absolvovat jedině ve spolupráci s EduSpa College!

Andrea

 

Absolvovala som kurz Kineziotejpingu I., v Prahe, v septembri, ktorý prebehal v priateľskej, uvoľnenej atmosfére s vysokou odbornou a profesionálnou úrovňou. Bola možnosť konzultácie a riešenia konkrétnych prípadov, kde sa už teraz vidieť pozitívny prínos danej terapie. Ako lekár dane techniky som začala aplikovať vo svojej praxi síce len krátko, avšak s pozitívnym ohlasom u daných pacientov. Veľmi pekne ďakujem a teším sa na pokračovanie.

Marianna, Košice

 

Rekvalifikační masérský kurz v Českých Budějovicích byl jeden z nejlepších kurzů, kterým jsem kdy prošla. Kromě příjemné party a profesionálního výkladu látky jsem byla spokojená s praktickou stránkou celého kurzu. Rozložení kurzu na teorii a praxi bylo ideální. Tento kurz mě mnohé naučil. Totéž musím podotknout i o kurzu kineziotapingu. Mimo jiné oceňuji zájem kantorů, i po kurzu jsou ochotní se vším poradit.

Viktorie

 

Dne 1.a 2.4. jsem absolvovala v Českých Budějovicích kurzy Kineziotaping I. a II. a chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za ochotu a trpělivost, se kterou se nám lektoři celý kurz neúnavně věnovali, a také za mnoho cenných rad i zkušeností a příkladů z praxe. Jsou to skuteční profesionálové a navíc velmi pozitivní lidé. Vřele doporučuji a těším se na další tejpovací setkání s nimi, jen je škoda, že se Lymfotaping a Kinezio-korekce nekonají také v Českých Budějovicíh.

Zuzana

 

7.4. jsem navštívila kurz Kineziotaping I., a byla jsem naprosto nadšená! Základem byli lektoři, kteří vše skvěle vysvětlili a pohotově zodpověděli i ty nejzvědavější dotazy :) Vše jsme si hned prakticky ve dvojicích vyzkoušeli, celý den panovala příjemná nálada a atmosféra, že mě až mrzelo, že celý kurz tak rychle utekl. Už se těším na dvojku! :)

Veronika

 

Dobrý den, tento víkend jsem se zúčastnila vašeho kurzu Kineziotapingu v Českých Budějovicích. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za vyčerpávající informace o základech tapingu a ještě nad rámec svých "povinností" nám neúnavně odpovídali na naše dotazy. Vřele doporučuji všem, kdo má zájem se naučit něco nového.

Hanka

 

Dne 1.4. a 2.4. jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a II. Lektorům hrozně moc děkuji za mnoho informací, profesionální přístup a za skvělou náladu, která panovala mezi všemi účastníky kurzu. Všem doporučuji a doufám, že se otevře pokračování (korekce, lymfotaping) v ČB a zase se setkáme :)

Aneta

 

O víkendu 25.2. 26.2. jsem absolvovala velmi užitečný kurz Kineziotaping I. a II. s báječnými lektory. Moc jim za vše děkuji. Hlavně za jejich přístup, velkou spoustu užitečných rad a informací a hlavně zkušeností k nezaplacení. Možnost konzultace jakýchkoliv dotazů v další naší praxi je velký bonus a za to jim vřelý dík. Děkuji EduSpa za skvěle vedené kurzy na vysoké profesinální úrovni. Všem určitě doporučuji a těším se na další kurzy.

Klára

 

Absolvovala jsem všechny kurzy KINEZIOTAPINGU a chtěla bych touto cestou poděkovat lektorům především za vstřícný a naprosto profesionální přístup a předané znalosti. V mé terapeutické praxi je Kineziotaping obrovský posun v pomoci klientům! Mohu jen doporučit!

Iveta

 

Kurz Kineziotaping I. a II. (12.-13.11. Hradec Králové) byl naprosto perfektní, skvělí lektoři, moc se nám všem věnovali. Již se těším na další pokračování učení s nimi.

Děkuji, Blanka Karp.

 

Dobrý den, 5. - 6.11. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I., II., moc děkuji za příjemný zážitek. Lektoři jsou opravdu profesionálové a celý kurz je vedený k věci. Jejich pozitivní přístup je nakažlivý. Kurz se mi moc líbil a byl velmi přínosný.

Marcela

 

Dne 5.11. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. a chtěla bych tímto poděkovat lektorům a celé partě fajn lidí za dobře využitý čas. Kurz byl velice odborně vedený i praktická část neměla chybu. Moc se těším na Kineziotaping II. pod vedením těchto dvou fajn lidí. Ještě jednou díky.

Katka

 

O víkendu 5.-6.11. jsem se zúčastnila Kineziotapingu I. a II. a chtěla bych tímto poděkovat za velmi pěkný kurz. Ještě jsem nezažila kurz, kde by lektor ochotně pustil spousty informací, reagoval vždy na danou otázku a vedl kurz ve velmi pozitivní náladě. Děkuji za vysokou odbornost. Těším se na další kurz.

Hanka

 

Velmi děkuji lektorům za profesionální, odborný a milý přístup. Oceňuji především za ochotu podělit se s námi se svými pozitivními i negativními zkušenostmi z tejpování, předání svých zkušeností a hlavně za vysokou odbornost. Děkuji i týmu EduSpa za profi komunikaci a organizaci. Děkuji a těším se na další kurzy.

Petra

 

5.8. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. a jsem nadšená. Přednášející jsou skvělí. Úroveň kurzu je špičková, atmosféra byla příjemná, už se těším na II.stupeň. Všem doporučuju!

Anna S.

 

Včera (17.7.) jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. v Olomouci a chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat oběma lektorům. Byli jste naprosto úžasní :) Děkuji za cenné informace a za skvělou atmosféru během celého kurzu! Už teď se moc těším na Kineziotaping II. a korekce :)

Klára

 

27.5. jsem absolvovala kurz Kinesiotapig I. Z kurzu jsem nadšená a přihlásím se na další. Cvičné tejpy, které jsme si na kurzu vzájemně nalepili, mně až zázračně pomáhají od bolestí zad. Hned druhý den po kurzu jsem zatejpovala záda manželovi a také si chválí. Touto cestou děkuji za odborné vedení, ochotu a vstřícný přístup ke všem účastníkům kurzu. Doporučuji všem.

Majka

 

Páteční Kinesiotaping I.- budu opakovat, co již bylo psáno - vynikající profesionál a trpělivý lektor. Výborný kurz, již se hlásím na dvojku.

Jana

 

Ahoj všem příznivcům masáží. Touto cestou chci poděkovat za vynikající školení Kineziotapingu I. v HK. Váš skvělý profesionální přístup a energický výklad mě nesmírně obohatil a dal mě nový impulz ke vzdělávání se. Ještě jednou mnohokrát děkuji a těším se na další kurz. Všem, kteří na sobě chcete pracovat, doporučuji navštivte tuto školu :-))

Večernice

 

Absolvovala jsem Kineziotaping I.,II v dubnu. Skvělý přístup přednášejích, mají můj obdiv, opravdu výborný kurz :)

Pavla

 

Kineziotaping I. II., absolvovala jsem v dubnu tohoto roku. Výborní přednášející. Mohu jen doporučit.

Šárka

 

Ve čtvrtek a pátek jsem absolvovala Kineziotaping I. a II. pod vedením profesionálů a bezva lidí. Musím říct, že to byly 2 dny plné zážitků a nových vědomostí. Sama na sobě jsem hned první den zjistila, jak kineziotaping funguje. Po nalepení tejpů na několik roků špatně pohyblivé rameno, jsem 95% zlepšení cítila již večer téhož dne a teď, po dalším jednom dni ani nevím, že jsem rameno celých 6 let měla bolavé. Mnohokrát vám ještě jednou za vše, co děláte, děkuji.

Eva

 

12.3. jsem absolvovala kurz kineziotejpingu. Tímto chci moc poděkovat za spoustu předaných informací a přístup lektorů. Už se těším na další kurzíky.

Leona

 

Chtěla bych moc poděkovat za naprosto úžasný kurz kineziotejpingu konaný 12.3. v Praze. Naprosto předčil mé očekávání. Super. Těším se na další.

Ivana

 

Děkuji za vynikající kurz kineziotaping I. Skvělí lektoři, výborná atmosféra. Už teď se těším v dubnu na kineziotaping II.

Věrka

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za odborně vedené kurzy kineziotaping I,II a za jejich trpělivost s námi studenty, protože jejich zručnost při práci musíme teprve získat procvičováním v praxi. Za sebe musím říct, že barevné pásky fungují a jsou báječným pokračovacím prostředkem po masáži. Dělají práci za maséra ještě dlouho po ní, už u klienta doma. Pomocí "tejpů"se mi podařilo u dcery odstranit úpornou bolest ucha. Souvislost to mělo s krční páteří, potvrzeno odborným lékařem. Velké díky.

Lenka, Hradec Králové

 

Ahoj, absolvovala jsem 10. a 11.12. kurz kineziotaping 1 a 2 a jsem nadmíru spokojená. Moc děkuji lektorům, jsou to úžasní lidé a bylo mi na kurzech moc dobře. Vše perfektně vysvětlili a poradili. Moc jim děkuji a kurzy vřele doporučuji.

Lucka K.

 

Chtěla bych poděkovat lektorům za jejich kurzy kineziotapingu v Plzni. Mají úžasnou trpělivost a jsou velmi vstřícní.

Iveta

 

Absolvovala jsem kurz kineziotapingu v Olomouci a moc mě oslovil. Velice výstižný výklad z teorie i hodně praxe za málo času. Určitě bych se účastnila dalších částí.

Erika

 

Právě jsem se zúčastila 2 kurzů kineziotapingu v Olomouci. Výborný přístup, neskutečné množství informací během pár hodin. Odborný přístup a výborná nálada a ochota vše vysvětlit během celého dne. Určitě ještě nějaký kurz využiji.

Gabriela

 

5.11. jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. Bylo to super, těším se na II., na kterou jsem už přihlášená.

Eva

 

Dobry den. So sestrou sme absolvovali kurzy Kinesiotaping 1 a 2, v Brne 4-5.9. Kurzy boli uzasne, mame z nich vela pozitivnych zazitkov a hlavne nas vela naucili. Tymto sa chcem podakovat skvelemu lektorovi, ktory da zo seba na svojich hodinach vsetko. Tento kurz odporucam vsetkym...

Tatiana

 

Ahoj, děkuji za perfektní kurz Kineziotaping I. v Brně. Bylo to parádní a moc mi to dalo. Těším se na příští kurz v listopadu.

Klára

 

Kurz Kineziotaping I. jsem absolvovala 14.8. v učebně v Plzni. I přes úmorné vedro naše vyučující neopouštěla dobrá nálada. Sešla se nás dobrá parta studentů v krásném prostředí kousku staré Plzně uprostřed sídliště. Reference o lektorovi a jeho zapálení pro kineziotaping vůbec nepřeháněly - je prostě úžasný! Tejpovala jsem zatím jen manžela a jednu klientku, doufám, že další na sebe nenechají dlouho čekat. Už se těším na Kineziotaping II. v listopadu !!!

Věra

 

Hodnocení kurzu Kineziotaping I. ze dne 15.8. v Praze - spokojená a uděluji pochvalu.

Milena

 

Dobrý den, zúčastnil jsem se kurzu kineziotapingu I, II (srpen) a můžu tento kurz vřele doporučit, protože profesionální a lidský přístup lektorů byl naprosto vynikající. Moc Vám děkuji a těším se na další kurzy.

Pavel K.

 

Dobrý den, ráda bych Vám tímto poděkovala za krásný a přínosný kurz Kineziotaping I. Už se chystám na pokračování kurzu, protože to bylo skvělé. Bála jsem se, že celý den nevydržím dávat pozor a nakonec mě to tak bavilo, že mi to velice rychle uteklo a dokonce jsem se s dotazy ještě zdržela nad rámec hodiny. Bylo to super a už se těším na příště. Jen tak dál!

Aneta

 

Dobrý den, mám za sebou úžasný kurz Kineziotaping I. a nemůžu se dočkat dalšího! Kurz byl pro mne velmi inspirující a předčil mé očekávání. Velmi oceňuji příjemný a profesionální přístup lektorů a krásnou energii, kterou nám během kurzu vytvořili!

Vladimíra

 

11.3. jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a byla jsem moc a moc spokojená. Celý den byl v naprosté pohodě a vstřícnosti, lektor neváhal protáhnout čas o naše dotazy. Profesně jednička. Určitě absolvuji další navazující kurzy. Mohu jen a pouze doporučit.

Světlana

 

Ráda bych poděkovala za kurz Kineziotapingu I. Z kurzu jsem nadšená a děkuji za vstřícnost a ochotu.

Veronika

 

Obrovské poděkování za kurz Kineziotaping I. Kurzu jsem se zúčastnila v Brně, 12.2. Naučili jsme se v příjemné atmosféře zvládat tuto techniku. Den utekl jako voda a díky našim dotazům a ochotě školitelů jsme se večer jen velmi těžce loučili. Z mého tejpování mám jen pozitivní ohlasy a oběma moc děkuji i za své klienty.

Iva

 

Děkujeme za úžasný kurz Kineziotaping I. 7/2 v Plzni. Bylo to super a těšíme se opět na další.

Vlaďka, Mína a Irča z Chebu

 

Dobrý den, 15.1 jsem absolovoval kurz Kineziotaping I. a byl jsem velice spokojen, profesionální přístup a pohodoví lidé. Vřele doporučuji !!!!!

Pavel

 

Dobrý den, ráda bych na těchto stránkách zveřejnila velké poděkování lektorům za jejich vysoce odborné a kvalifikované znalosti týkající se kineziotapingu a lymfotapingu, které jsem u Vás absolvovala /kromě jiných skvělých kurzů/. Chtěla bych touto cestou poděkovat za vyčerpávající informace a zkušenosti, které nám s ochotou a láskou předal s tím, že kdykoliv se můžeme kontaktovat a řešit konkrétní problém, pokud si nejsme zcela jistí provedením dané techniky. Velké díky - techniku ve své praxi uplatňuji s pozitivními výsledky.

Jana

 

Děkuji za skvělé vedení kurzu Kineziotaping I. V této masérské škole jsem absolvovala již více kurzů a ještě se mi nestalo, že bych nebyla spokojená a nadšená. Jen tak dál, všem lektorům děkuji a celé škole přeji vydařený start do nového roku a mnoho stejně spokojených studentů!

Hana

 

Absolvoval jsem kurz Kinezitaping I.a II. Kurz byl skvělý a velmi dobře vedený. Kurz všem vřele doporučuji.

Štěpán

 

Kineziotaping I. - kurz profesionálně veden, příjemně, velmi pozitivní hodnocení, doporučuji.

Ondrová

 

Chci moc poděkovat za kurz Kineziotaping I., II. Dalo mi to hodně do praxe a těším se na další připravované kurzy. Jste výborní, jen tak dál.

Jana

 

Absolvovala jsem o tomto víkendu dne 15.-16.11. kurz Kinezitaping I.a II. Touto cestou bych chtěla poděkovat za sebe i mou kolegyni za skvělý kurz, za úžasný přístup, skvělou pohodu a spoustu skvělých rad při tejpování. Už nyní se těším na další kurz s Vámi. Lymgotaping nevynecháme. Děkuju a všem vřele doporučuji.

Věra

 

Ahojky všem, co máte zájem o nějaký ten kurzík a chcete se dostat o kousíček dál. Kurz Kineziotaping byl fantastický. Velké DÍK i za to, že nám lektoři nic neodpustili a bedlivě sledovali a opravovali naši práci. Moc se těším, že se opět setkáme na nějakém tom kurzíku v EduSpa.

Petra

 

Děkuji za velice ,,výživný,, kurz Kineziotaping I. a II. Náročné, ale opravdu profesionální a přístup lektorů přímo příkladný. Díky Vám a těším se na další...

Vašíčková J.

 

Děkuji za kurz kineziotapingu I. a II., velice profesionální a empatický přístup, přeji hodně takto spokojených účastníků.

Lucie

 

Dobrý den. 15.8. a 16.8. jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a II. Chtěla bych moc poděkovat lektorům za úžasný přístup a vyčerpávající předávání zkušeností. Byl to pro mě velký zážitek. Moc děkuji.

Helča

 

Dne 10.8.2014 jsem měla tu možnost zdarma si zopakovat kurz Kineziotapingu I., absolvovala jsem letos i Kineziotaping II. Pracuji jako Fyzioterapeut a jsem velice ráda a moc děkuji, že jsem se mohla zúčastnit, bylo skvělé si vše zopakovat a ujasnit. Přeji lektorům hodně zdraví a dalších úspěchů.

S pozdravem Monika, Ostrava

 

Děkuji za bezva kurz Kineziotapingu I. dne 23.7. Hodně jsem se naučila a už se nemohu dočkat dalšího kurzu, na který jsem již přihlášená.

Zdenka

 

Dobrý deň, absolvovala som 23.7.2014 kurz Kineziotaping I., nebudem to opisovať zdľhavo, bol fantastický, naučila som sa veľa a ďakujem lektorovi za skvelú výučbu :-)

Doda

 

Kineziotaping I. byl super, ujasnila jsem si protichůdné dřívější informace, už se těším na II., díky.

Šárka

 

Děkuji velice za skvělé kurzy kineziotaping I a II (31.5. a 1.6.2014) v Hradci Králové. Bylo to super, lektor byl jednička. Už se těším na další kurz.

Lenka, Choceň

 

V pondělí 26.5.2014 jsem absolvovala kurz kineziotaping I v Olomouci. Jsem nadšená a nesmírně spokojená! lektor byl vynikající, mnoho jsem se naučila a velice mě to bavilo! Všem jen doporučuji!

Veronika

 

Dobrý den, ráda bych ještě jednou poděkovala za úžasný pondělní kurz kineziotapingu v Olomouci. Průběh kurzu byl super a přístup lektorů ... super :-) Určitě přijdu na další kurz.

Marta

 

Děkuji touto cestou za brněnský kurz kineziotapingu. Velice profesionální a vstřícní lektoři jen podpořili chuť se v této oblasti dále vzdělávat. Děkuji :-) 

Mirka

 

Ahoj, tady Romana. Dne 18.4. jsem se zúčastnila kurzu kineziotapingu v Plzni. Kurz se mi velice líbil, byl zajímavý, hlavně stručný pro všechny - bez cizích slov. I přes to, že nás bylo hodně, se nám lektoři věnovali, jak to šlo nejlépe. Moc děkuji.

 

Ahoj, dnes jsem absolvovala kurz - kineziotaping. Musím lektora velmi pochválit, je trpělivý, milý a vstřícný. Děkuji za jeho ochotu podělit se o zkušenosti a rady, jsou k nezaplacení. Díky, díky.

Dáša

 

5.-6.dubna byl pro mě jeden z úžasně prožitých víkendů, protože jsem byla opět, více než po půl roce, ve škole EduSpa College a účastnila se kurzu Kineziotaping I.a II. A jak pravil vynikající lektor, z nás, masérů, se stali tejpaři, měl určitě pravdu. Celý týden tejpuju a zase tejpuju! Každý klient, který ke mně přišel na masáž nebo na Dornovku, odešel otejpovaný. Že sami hned druhý den volají, jak se jim ulevilo od bolesti nebo oteklých kolen, mě opravdu mile překvapilo. A za to, co jsem se minulý víkend naučila a tím rozšířila své znalosti, vděčím týmu EduSpa. Těším se na Lymfotaping a další Tvé kurzy. Ještě jednou velký dík!

Dana K. Hlinsko

 

Děkuji za příjemný a velmi obohacující kurzy kineziotapingu I. i II.(6.4.2014). Vřele všem doporučuji. Po tomto kurzu si člověk uvědomí, že ne na všechno potřebujeme léky a skalpel. Byla jsem velice spokojena a těším se na Trigger pointy!!!!

Kristina B.

 

Dobrý den, v sobotu 5.4. jsem s vnučkou absolvovala v Praze kurz Kineziotaping I. Byly jsme obě nadšené, lektor je úžasný a hlavně trpělivý. Vždy nám - i laikům - ochotně vše vysvětlil. Velká spokojenost - už uvažujeme o pokračování. Přeji krásné pohodové dny.

Jiřina

 

Dobrý den, 16.3.2014 jsem absolvovala v Brně kurz Kineziotaping I. Byla jsem velmi mile překvapená, protože lektor je nejen velký odborník, ale také umí svým kvalifikovaným přednesem plně zaujmout. Jsem masérka a kurzů z oboru jsem absolvovala hodně. Mohu říct, že ještě nikdy jsem takto plně spokojená nebyla. Již se těším na pokračovací kurz II. v EduSpa. Děkuji.

Marcela Svobodová

 

Krásný dobrý den, minulý týden jsem byla na kurzech Kineziotaping I. a II. Lektor byl výborný, s jeho neustálým úsměvem na rtech a neskutečnou trpělivostí je radost se učit novým věcem. Děkuji Evě Juřenové za příjemné vyplutí do masérských vod a EduSpa College za vynikající lektory a báječné kurzy, které nabízejí. Těším se na další kurzy, které mám před sebou. Přeji mnoho spokojených studentů.

Iva Mrňáková ml.

 

O víkendu (18.1.2014) jsme se s kolegy zúčastnili kurzu Kineziotaping I., úžasné a poučné ...

Vlasta

 

Pracuji jako fyzioterapeut a absolvovala jsem ve dnech 7.12. a 8.12. 2013 se svou kolegyní Evou kurz Kineziotaping I., II. Byly jsme obě nadšené.  Lektor, tím, jak je sám zapaléný pro věc, se nám snažil předat maximum, co se dalo ve dvou dnech zvládnout. Kromě praktických ukázek, které jsme měly možnost vyzkoušet, měl spoustu fotografických materiálů k další inspiraci při tejpování. Můžu všem tento kurz doporučit, protože lektor uměl doporučit tejp na každý individuální problém, který potřebovali kolegové z kurzu zodpovědět. Děkuji, kurz je velký přínos pro naše pacienty i rodiny.

Dáša, Kroměříž

 

Absolvovala jsem všechny kurzy tapingu a byla jsem vždy nadšená profesionálním i lidským přístupem a skvělou atmosférou kurzů. Díky moc a vřele doporučuji!

Anna

 

Dne 21.-22.11.2013 jsem absolvovala Kineziotaping I.,II. Moc mě to zaujalo, profesionální přístup, příjemná atmosféra. Vřele doporučuji. Chystám se na pokračování.

Díky Dáša

 

Děkuji za skvělé kurzy: Kineziotaping I. a II. Srdečný a trpělivý přístup a mnoho užitečných a praktických informací mě přivedly po čase i na další kurz Lymfotaping. Jela jsem do Plzně natěšená, co nového se naučíme. A odjížděla jsem opět nadšená. Kinezio i Lymfotaping jsou úžasné, účinné metody. Děkuji a přeji mnoho spokojených žáčků.

Hanka z Aše

 

Připojuji se k poděkování za skvěle vedený kurz kineziotapingu 21.-22.9.2013. Velkým přínosem pro mě je právě profesionální přístup lektora se zaměřením na praktické provedení tapingu. Díky moc a těším se na lymfotaping!:-))

Anička

 

Dobrý den, absolvovala jsem Kineziotaping I., II. a musím moc poděkovat. Oba kurzy byly jedním slovem skvělé. Lektor je opravdu odborník, vše skvěle vysvětlil a měl s námi trpělivost. Ještě jednou moc díky.

Lenka

 

Koncem července jsem absolvovala kurzy Kineziotapingu I.a II. v Praze. Musím podoknout, že bylo fakt šílený vedro, ale i tak děkuji za skvělé vedení kurzu a tejpy, přesto, že jsme se všichni zdatně potili :-D, vydržely skoro celý týden. Zatím jsem si vyzkoušela lymfotaping, konečně první zpětná vazba od spokojené zákaznice, které jsem otejpovala nateklé koleno. Bezvadně to fungovalo, paní byla překvapená jak bolest povolila a otok se zlepšil. Přeji všem spoustu dobrých výsledků a jsem moc ráda, že jsem se tuto techniku naučila.

Venuše

 

Dobrý den, na jaře jsem se v Olomouci zúčastnila kurzu Kineziotaping I. a 25.7. 2013 v Brně pokračovacího kurzu Kineziotaping II. Oba kurzy vedl skvělý lektor. Oba kurzy probíhaly ve velmi příjemné atmosféře. Lektor je vynikající odborník, své práci rozumí a dokáže velmi dobře předat informace. Velmi ochotně odpověděl na každý náš dotaz, perfektně nám techniky tejpování předvedl a vysvětlil a při praktické části kurzu nám uměl výborně poradit. Zároveň chci vyjádřit spokojenost se vzdělávacím centrem EduSpa College. Velmi příjemně jsem byla překvapena výhodnou cenou kurzů, možností slev a možností kdykoliv si kurz bezplatně zopakovat. Celému týmu EduSpa přeji úspěchy v další činnosti.

Hana, Slavkov u Brna

 

17.,18. a 19.7. jsem absolvoval pokračovací kurzy kineziotapingu v Českých Budějovicích. Lektor je na mimořádně vysoké úrovni lidské, odborné i metodické. Čas strávený na takovém semináři je dobrou investicí.

Díky. JZ

 

Ahoj všichni, absolvoval jsem kurz kineziotapingu I. a II. v Brně 24.-25.7.2013. I když nás tam bylo 15, tak lektor se svými zkušenostmi a znalostmi vše zvládl. Perfektní lektor, který udělal super kurz. Všem vřele doporučuji, komu není lhostejné lidské tělo.

Štěpán

 

Dobrý den, absolovoval jsem kurz kineziotapingu 29.6.2013 v Hradci Králové. I jako uplný začátečník a laik jsem si odnesl hodně informací a za ten den i praktických věcí, určitě rád přijdu absolovovat dvojku. Díky za perfektní výklad, praktické ukázky a pevné nervy :)

Lubomír

 

Dobrý den, kurz kineziotapingu se mi moc líbil, hlavně jsem byla spokojená s praktickou částí, kterou už jsem využila v rámci rehabilitace. Proto kurz doporučuji všem, kteří mají o tuto metodu zájem, jak pacientům tak pracovníkům v rehabilitaci. Děkuji za přínos v mé praxi a snad se mi podaří své vzdělání zlepšit na druhém pokračování.

Věra

 

Kurz kineziotapingu byl SUPER!!! Lektoři byli úžasní! Na cokoliv jsme se zeptali, byla nám otázka s radostí zodpovězená! Během pár hodin jsme se mnohé naučili, za což mockrát děkujeme! Těšíme se na další kurzy!

Sestry: Andrea a Gábina

 

Děkuji, děkuji... Výborné vedení kurzu kineziotapingu I, II. Ještě jednou moc díky. Hodně spokojených lidiček.

Přeje Zdena

 

Tak tohle byla bomba !!! Dne 22.6 jsem absolvovala kurz kineziotaping I. a musím to všem vřele doporučit. Lektor mě překvapil svým vřelým přístupem k nám všem a hlavně tím, jak kvalitní lektor to je. Rozhodně se přihlásím i na kurz Kineziotapingu II., protože atmosféra na kurzu a to, co se člověk dozví, je myslím naprosté maximum, co lektor a kurz může nabídnout !!!! Děkuji za pěkně strávený den :-)

Jana

 

4. května jsem absolvoval kurz Kineziotaping I. a nemohu šetřit slovy chvály. Děkuji za skvěle strávený den a dovednosti, které jsem na kurzu získal. Jejich praktické využití a hlavně efektivitu jsem si již stačil vyzkoušet na všech v okolí. A.... ono to fakt funguje :o)

Díky, Martin

 

Dobrý den, účastnila jsem se kineziotapingu 1, 2 a lymfotapingu pod vedením lektora, který má skvělý přístup ke všem studentům. Nejsem masérka a přesto jsem si z každého kurzu odnesla spoustu dovedností. Mám z toho velikou radost a metoda je velice účinná. Děkuji lektorovi a celé EduSpě za možnost rozšířit si své znalosti.

S pozdravem Žaneta

 

V dubnu jsem se zúčastnila kineziotapingu v Brně. Ještě jsem se nesetkala s tak povzbudivým lektorem. I když jsem měla pocit, že držím nůžky jako kopyta, lektor nás povzbuzoval stylem, že jsme byli jako profesionálové od samého začátku. Vštípila jsem si ihned  schopnost šikovných rukou a začala pro mne umělecká hra na tělový nástroj. Vytvořily se barevné obrazy na lidském těle. Úžas. Vyzkoušeno úspěšně na mé tetě, po operaci utrženého stehenního vazu a uvolněných menisků.

Díky Oldřiška

 

Ve středu 24.4 kineziotaping I. v Brně a v pátek 26.4. II. v Hradci Králové, super, super, super, úžasná atmosféra. Lektor umí předávat znalosti s lehkostí, humorem, naučí, ráda půjdu na další kurzy, díky.

Jana

 

Dobrý den, absolvovala jsem kurz tejpování 1 a navzdory nepříznivému datu 13.4. 2013 vše proběhlo v pohodě a přátelské atmosféře. Lektorovi se tímto ještě dodatečně omlouvám, protože jsme ho málem umučili svými dotazy. Za jeho nekonečnou trpělivost a ten správný "člověčí" přístup i k nám laikům mu patří srdečný dík!

Soňa

 

11.4.2013 a pak následně 12.4.2013 jsem navštívila kurz Kineziotaping I. i II. Kurz byl úžasný... náš lektor taky!! Hodně jsem se naučila a již po tak krátké době mám své první úspěchy v praxi!!! Takže chválím a chválím :)

Eva G.

 

Dobrý den, dne 11.4. a 12.4. jsem se zúčastnila kurzů Kineziotaping I., II. Děkuji za příjemně strávené dva dny, které mě moc daly a jsem ráda, že jsem se naučila novou metodu, se kterou můžu pomoci nejen své rodině, ale i jiným. Děkuji lektorovi za profesionální přístup. Určitě se zúčástním jeho kurzu znova.

Laďka

 

Díky! Naprosto báječné kurzy (absolvovala jsem všechny o používání tejpů). Vše, co vyplynulo z praxe po první části kurzu, jsem se doučila v druhé části. Techniku lymfotejpů jsem mohla aplikovat ihned po kurzu. Hlavně jsem se naučila, jak o tejpování přemýšlet, jak vytvářet kombinace a pomáhat klientům s jejich individuálními potížemi. Super vedení, opravdu díky také za ochotu a milý přístup.

Šárka

 

Ahoj, tento čtvrtek 11.4 jsem absolvovala kurz kineziotapingu I. Z kurzu jsem nadšená, úžasný lektor, plný energie, trpělivý, dokáže vše skvěle vysvětlit a jde vidět jeho profesionalita a dlouholetá praxe. Má můj velký obdiv. Těším se na další pokračování kineziotapingu II. Díky.

Lenka

 

Chtěla bych poděkovat za kurz Kineziotapingu I. i II. Je super, že nám lektor předává rady z praxe, které jsou k nezaplacení. Opravdu můžu kurzy jedině doporučit :)

Kačka

 

16.3. jsem absolvoval v Českých Budějovicích kurz Kineziotaping I. Vše, co je napsáno níže o kurzech potvrzuji: profesionalita, názornost, přátelský přístup, trpělivost, vždy něco navíc, pomoc nekončí s kurzem, ale ochotně konzultuje na dálku,... Držím se jeho rady a lepím a lepím a ono to funguje!!!! Prostě, bylo to skvělé. Rozhodně tento kurz doporučuji. Ještě poznámku: v EduSpa jsem poznal 6 lektorů a považuji za velké štěstí, že jsem si pro svou rekvalifikaci vybral právě tuto školu. Cítím se pro naše povolání dobře připraven. A z diskuzí s kolegy vím, že to tak cítí i oni. Všem lektorům EduSpa velké díky.

Jiří Z.

 

Tak jsem 21.-22.3.2013 absolvovala další dva kurzy v EduSpa v Plzni - Kineziotaping I. a II. a jsem nadšená. Lektor byl úžasný, trpělivý a hlavně je to profesionál, který ví, o čem mluví. Jen je škoda, že kurzy jsou pouze jednodenní, neboť množství informací, rad a vychytávek z praxe, které na nás chrlil, by v obou případech vydalo minimálně na dva dny. Lektorovi patří převeliký dík a těším se, až se znovu uvidíme - a tím jsem si více než jistá :-) Hned po návratu domů jsem otejpovala synovi bolavé lýtko a záda a měla jsem radost hned třikrát - nejdřív, že si ten puberťák vůbec nechal oholit nohu (bez kecání), pak, že se mi tejp opravdu povedl krásně nalepit, ale to nejdůležitější - přišla úleva a tejpy fungují. Takže jestli někdo váháte, zda a kde se tejpy naučit, garantuji Vám, že v EduSpa jste správně. Jděte do toho, fakt je to investice, která se Vám tisíckrát vrátí. Děkuji.

Zdeňka S.

 

28.1. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. a 12.3. jeho pokračování - velmi oceňuji, když kurz vedou lidé, kteří předávají svoje praktické zkušenosti a poznatky, které jsou opravdu účinné a ke kterým se dopracovali sami. Lektorovi moc děkuji a jeho kurzy doporučuji. Také děkuji za možnost si zopakovat tento kurz - jeho 1.část (11.3.), bylo to pro mě velmi užitečné.

Zdraví Věrka z Olomouce

 

16.3.2013 jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. v Českých Budějovicích. Chtěla bych poděkovat lektorovi za to, že se s námi podělil o své vědomosti i dobrou náladu. Už těším se na II.

Jana

 

V pondělí 11.3. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. v Olomouci. Skvělý lektor a kurz je plný informací a praxe. Jsem nadšená :-) Už jsem přihlášená na II. Děkuji!

Marie

 

Ráda bych tímto poděkovala za úžasné kurzy Kineziotaping I. a II., které jsem u Vás absolvovala. Přístup, vedení kurzu, 100% nasazení a v neposlední řadě lektorovi teoretické i praktické dovednosti jsou naprosto úžasné.

Struhařová - Žofčáková Monika

 

Ahoj, v sobotu jsem absolvovala kurz kineziotaping I. a následně v neděli kineziotaping II. v Brně. Moc se mi oba kurzy líbily, dozvěděla jsem se spoustu informací a hned jsem začla tejpovat :)) Člověk by ani nevěřil, kolik lidí v okolí má potíže a hodí se jim taping :)) a nejen lidí ;) Moc děkuji.

Hanka

 

V sobotu 9.3.2013 jsem absolvovala brněnský kurz KINEZIOTAPING I. a bylo to po všech stránkách úžasné. Můžu vřele doporučit. Lektor je skvělý profík a nadšenec, plný energie, kterou nám předal společně s poznatky o kineziotapingu. Přihlásila jsem se i na Kineziotaping II. a už se moc těším. Určitě si nenechám ujít i Lymfotaping. Díky.

Eva

 

Byla jsem v neděli na kurzu kineziotapingu a byla jsem nadšena znalostmi lektora a úžasným přístupem k nám jeho žákům ... super nálada a mnoho naučil ... dík.

Miluše

 

Dobrý večer, absolvoval jsem kurz Kineziotapingu I. 24.2.2013 v Hradci. Chtěl bych touto cestou poděkovat panu lektorovi za precizní provedení kurzu, tak i všem zúčastněným, a za příjemnou atmosféru a poskytnuté rady. Jako amatér, který si to byl zkusit poprvé a neměl žádné předešlé zkušenosti v tomto oboru, jsem se přiučil opravdu mnoho!

Emil

 

Ahoj všem, ráda bych moc a moc poděkovala za úžasný kurz Kineziotaping I. a II. 26.-27.1.2013. Lektor se všem věnoval a podělil se s námi o velice cenné zkušenosti z praxe, což pro nováčky je k nezaplacení. Na kurzu I. nás naučil nejen základy, ale kurz II. mě nadchl ještě víc. Samozřejmě proto, že už jsem se nebála tejpy použít. Přístup lektora je opravdu úžasný. Je to člověk na správném místě. Chci také poděkovat vedení za všechny kurzy, co nabízí. Výběr lektorů je víc než 100%. Jejich profesionalita, lidský přístup a trpělivost dělají z kurzů něco vyjímečného a krásného.

Děkuji Vlasta

 

Dne 28.1.2013 jsem absolvoval kurz kineziotaping I. v Olomouci. Velice se mi kurz líbil a všem bych ho doporučil. Vše bylo podáno srozumitelně, a to jak teorie, tak i praktické ukázky. Již jsem se přihlásil i na kineziotaping II.

Milan H.

 

Zdravím, ráda bych poděkovala celému týmu EduSpa College za možnost účastnit se kurzů Kineziotaping I. a II., za velmi ochotnou a vstřícnou komunikaci a dále samozřejmě lektorovi za jeho záživné a obohacující vedení.

Děkuji, Hanka

 

Absolvovala jsem kineziotaping I. a II., bylo to super, zajimavé, akční, žádná nuda, lektor skvělý, každému doporučuji, hlavně fyzioterapeutum. Díky moc.

Radana

 

Včera 28.1.2013 jsem absolvovala kurz Kineziotaping I.v Olomouci. Lektor je ve své práci jednička, ale hlavně jeho učení a praxe je lehce pochopitelné, a já mám s jeho školením ty nejlepší zážitky. Všem budoucím zájemcům vřele doporučuji. V jednoduchosti je síla. Já budu jistě pokračovat pod jeho vedením dál :-)

Libuš

 

Dne 26.1.2013 jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. Přístup lektora je velmi empatický, profesionální a hlavně lidský. Na kurzy, vedené jeho osobou, se budu vždy ráda vracet. Mám možnost porovnat více lektorů, kteří školí v kineziotapingu. Moc děkuji za skvěle strávený den.

Marcela

 

26.1. jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. Informace byly opravdu podané dobře, myslím, že srozumitelně a přitom profesionálně. Jsem ráda, že jsem se mohla účastnit. Díky.

MP

 

Dne 18.1.2013 jsem absolvolal kurz Kineziotapingu I. Byl to můj první kurz a určitě ne poslední. Ihned jsem se přihlásil na Kineziotaping II. Především moc děkuji lektorovi za jeho "Super" přístup. A všem ostatním za příjemně strávený den.

Martin

 

Dne 19. ledna jsem absolvoval v Praze kineziotaping jedničku. Lektor stíhá zároveň vykládat, tejpovat, odpovídat, povzbuzovat i opravovat. Je empatický a trpělivý. A hlavně je to profík. Vřele doporučuji.

Radek

 

18.1.2013 jsem absolvovala kurs kineziotapingu 1... kurs byl úžasný, skvělý lektor, všichni jsme odcházeli nadšení... teď už jen musím najít vyhovující termín na kineziotaping 2=o) Moc děkuji za příjemně strávený den, těším se na příště=o)

Zuzka

 

24.11.2012 jsem absolvovala kurz kineziotapingu I. Byl to velmi příjemně strávený den s milým lektorem, který opravdu vede kurzy profesionálně, ale přitom srozumitelně, že kurz je přínosný i pro nezdravotníky, kteří se o kinoziotaping zajímají z neprofeionálního pohledu. Ráda bych absolvovala i "dvojku".

S díky a pozdravem Dana

 

Měla jsem to štěstí, že jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. v Českých Budějovicích. Velmi mě nadchnul odborný i lidský přístup. Kurz byl pro mně určitě přínosný. Využiju v praxi i v soukromém životě. Tedy velké díky :-)

Pavla

 

Ahoj, 8.12. jsem byla na kurzu kineziotaping I., bylo to velmi zajímavé a tak doufám, že bude v Českých Budějovicích i pokračovací kurz. Budu se těšit. Děkuji.

Dita

 

Kurz Kineziotaping I. V Českých Budějovicích byl velmi přínosný. Lektor je fakt borec a přimlouvám se pro zařízení kurzu Kinezitaping II. také v ČB.

Milan

 

8.12.2012 jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. v Českých Budějovicích. Bylo to skvělé a měl pro mě velký přínos. Doufám, že i Kineziotaping II. budu moci navšítívit opět v Č. B.

Díky moc, Jana

 

Skvělý kurz Kineziotaping I. v Brně, díky, doporučuji a určitě si dám II. i lymfu ve vašem provedení :o)!

Marie

 

22.11. jsem absolvovala kurz kineziotaping I., děkuji za perfektně vedený kurz a praktické dovednosti. Zkouším to praktikovat a funguje to.

Děkuji Zdena

 

Absolvovala jsem kurz kineziotapingu I v Praze a jsem nadšená, krásný kurz, příjemné prostředí a určitě absolvuji i další kurzy. Děkuji veliké ochotě vedoucímu kurzu.

MUDr Skopalová

 

O víkendu jsem byla na kineziotapingu. Je to úžasný, tejpuju, funguje to. Vedl nás skvělý praktik a lektor, který to umí předat dál. Díky. Mám v plánu si na kurzy ještě jednou zajít.

Jarmila

 

Velký dík za kurz Kineziotapingu v Hradci Králové 22.11, perfektní znalosti a hlavně praktický um, to vše s kamarádským přístupem, už se moc těšíme na dvojku. Jinak již se snažíme vše převádět do praxe a s úspěchem!

Vřelý dík, kolektiv fyzioterapeutů, Dobruška

 

Chtěla bych poděkovat za velmi poučné kurzy kineziotapingu 1,2 a lymfotapingu. Příjemná atmosféra.

Děkuji Katka

 

Ahoj kurz kineziotapingu byl úžasný. Lektor skvěle vysvětluje, zajímavě a jasně. Jsem velmi spokojen stejně jako u ostatních kurzů od Eduspa. Děkuji a těšim se na další kurzy.

Martin

 

Kurz Kineziotaping jsem hledala na internetu podle recenzí a zkusila jsem se u Vás přihlásit na část I. na základě ohlasu na lektora. Kurz jsem absolvovala a mohu s potěšením napsat, že lektor splnil má očekávání a mile potěšil opravdu vstřícným přístupem, kdy nehleděl na čas a i přidal nějaký bonus v podobě ochutnávky z části II., kam jsem se přihlásila a těším se. Ještě jednou děkuji. S pozdravy a přáním hodně úspěchů všem.

Petra Landová :-)

 

O víkendu 11.8.-12.8.2012 jsem se účatnila Kurzu Kineziotapingu I., II. (v Plzni). Chti tímto velmi poděkovat za profesionální přístup a rady. Ostatně jako na každém z Vašich kurzů jsem opět byla velmi spokojená a snad brzy přijdu na další... Děkuji a ještě jednou zdravím ;-)

S přáním hezkého dne Zuzana Vlasáková, DiS.

 

V sobotu 4.8.2012 jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I. Byl to velmi přínosný kurz, který mi rozšířil obzory v této oblasti. Od kurzu jsem už zatejpovala několik klientů a moc si to chválili. Díky. PS: už se těším na listopadový druhý běh.

Monika Šťastná Kohoutová

 

Dobrý den, absolvovala jsem 4.8. kurz Kineziotaping I. Děkuji za úžasné seznámení s touto metodou. Jsem nadšená prezentací a příklady z praxe. Všechny jsem doma otejpovala :-) a dále využívám ve své praxi. Těším se na II. i další kurzy EduSpa.

Děkuji Jana

 

Kurz Kineziotaping I mohu doporučit všem, kteří ještě váhají. Lektor je vynikající, kurz je prakticky zaměřený a tapy se naučíte opravdu používat. Nadšením pro věc se nakazíte velmi rychle. Už jsem přihlášená na dvojku :-)

Tereza

 

Dobrý den, zúčastnila jsem se Kineziotapingu I a II ve dnech 21. a 22.7.2012. Moc se mi kurzy líbily a chtěla bych touto cestou poděkovat lektorovi za jeho nasazení a nejen velmi profesionální, ale hlavně lidský a vřelý přístup. Pevně doufám, že budou i další kurzy tapingu např. skolioz. Určitě ráda přijedu a už se těším na lymfotaping, na který se chci přihlásit.

Radka

 

Je to už nějaká chvilka, co jsem absolvovala kurs Kineziotaping I a stále "pěji ódy" na příjemné prostředí a skvělý přístup lektora. Všude Vás doporučuji. Děkuji a těším se zas někdy příště.

Radka

 

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat kantorovi za celý kurz kineziotapingu 22.6.2012, který byl perfektní, v příjemném prostředí. Těším se na další kurzy.

Jan

 

Zúčastnila jsem se kurzu kineziotaping I. a vřele tento kurz doporučuji. Lektor je milý člověk a dobrý praktik. Kurz byl veden tímto směrem, naučili jsme se tejpy správně používat, odsejpalo to a mělo to smysl, souvislosti. Pro laiky i lidi z oboru - výborné. Budu šířit dál a posílat k Vám své kolegy.

Díky, Anička

 

Dne 6.5.2012 jsem se jako úplný amatér v oboru jakékoli péče o tělo zúčastnil Kineziotapingu I, díky lektorovi jsem zvládl dokonale základy tapingu, které s velkým úspěchem používám na sobě a všech známých. Díky a v červenci se opět uvidíme, děkuji též společnosti EduSpa za konání takovýchto kurzů. S pozdravem a ať Vám to vydrží.

Vláďa

 

Absolvoval jsem kurs Kineziotaping I. 6.5.2012 v Hradci Králové a nezbývá mi, než se přidat ke chvále předchozích referencí. Opravdu paráda, jeden z nejlepších a hlavně nejpřínosnějších kursů, jaký jsem zažil. Velký dík.

Honza Č.

 

Dne 4.5.2012 jsem absolvovala kurz kineziotapingu I. v Plzni a již jsem se přihlásila na dvojku. Děkuji za skvělé předání zkušeností a těším se na pokračování.

Ivana

 

V sobotu 5.5. jsem se účastnila kurzu kineziotapingu - bylo to velice zajímavé. Jsem z této techniky nadšena a už se těším, jak ji v praxi budu používat. Díky.

Petra

 

Ahoj všichni, musím a zároveň chci se přidat k dlouhatánské řadě spokojených človíčku. Byla jsem na kurzu 22.4. v Olomouci. Lektor je třída a člověk na pravém místě. Pohodář a velký odborník. Všem moc doporučuji. DĚKUJI a těším se na další kurz :-)

Kuličková - Přerov

 

Ahoj, o víkendu 5.5.2012 jsem byla na kurzu Kineziotapingu I a určitě se chystám na pokračování, protože to bylo fakt super! Díky a těším se příště.

Adéla

 

Kineziotaping je pro mě úžasná alternativa odstraňování bolesti, pomůže pochopit, co děláme v životě jinak :-( než optimálně, aniž bychom si devastovali zdraví analgetiky. Děkuji mnohokrát za tuhle možnost, jsem nadšená!! Zdravím,

Hanka :-)) Liberec

 

Moc díky za překrásný kurz kineziotapingu I. Tapování - nádherná a účinná metoda. Všem doporučuji stejně jako celou školu EduSpa!

Krásný den Jiřina

 

20.4.2012 jsem absolvovala kurz Kineziotapingu I. v Brně. Velice kladně hodnotím vysokou úroveň, kladný, příjemný a vstřícný přístup lektora. Mohu jen vřele doporučit a již se těším na II. :-)

Marcela

 

Dobrý den, absolvovala jsem kurz kineziotapu v Olomouci(22.4). Bylo to pro mě velice přínosné, a přesvědčilo natolik, že se určitě zapíšu na další. Lektor je školitel na svém míste, ostatní by si z něho měli vzít příklad, žije svým povoláním a snaží se ho v maximální míře předat druhým. Kloubouk dolů před ním a dodatečně děkuji za zkušenosti, které jsme si všichni z kurzu odnesli. Musím také pochválit snahu EduSpa týkající se možnosti využití další slevy po absolvování kurzu z vaší nabídky, ještě jsem se s tím nesetkala. Přeji hodně úspěchu!!!

Urszula Tyrala- fyzioterapeut

 

Dne 22.4.2012 jsem v Olomouci absolvoval kurz Kineziotaping I. Vynikající! Při svém povolání jsem absolvoval již několik desítek různých kurzů, ale hodně dlouho jsem se nesetkal s někým, kdo je zároveň profesionál a současně skvělý lektor, který umí a hlavně CHCE předat svoje zkušenosti. A to ani nemluvím o tom, že z něho po celý dlouhý den vyzařovala dobrá nálada, a přestože byl určitě unavený, ochotně nám věnoval svůj čas na naše dotazy i po skončení plánované doby. Prostě skvělý člověk a s ním pro mě velmi přínosný kurz. Těším se na II. část.

Petr G.

 

Dobrý den, zúčastnil jsem se kurzu Kineziotaping I. v Olomouci. Děkuji za nové a zajímavé informace ohledně tejpování, budu je teď používat a pomáhat mladým sportovcům. Děkuji, chystám se na II. Doporučuji všem.

Marek G.

 

Dobrý den, zůčastnila jsem se 22.4.2012 kurzu kineziotaping I.- vyborně podané, podle mě skoro vyčerpávající. Moc se mi to líbilo, jsem přihlášená na kineziotaping II. A MOC SE TĚSÍM. Začínám používat v praxi.

Kateřina

 

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za přínosný kurz kineziotape I. v Olomouci 22.4.2012. Bylo to věcný, z praxe a výborný přístup lektora. Takže ještě jednou díky, těším se po porodu na II. Zdraví Olina

 

Po absolvování kurzu KINEZIOTAPING I jsem se ihned přihlásila do dvojky. Lektor je vynikající praktik se vzácnou schopností srozumitelně předávat své cenné zkušenosti a v tom nejlepším slova smyslu až nenormálně ochotný a vsřícný lektor. Přeju mu ať dál překypuje energií a zdravím!!

Vendula

 

Dobrý den, 22.4. jsem se zúčastnila kurzu kineziotaping I. a jsem velice spokojena. Chtěla bych lektorovi ještě jednou poděkovat za jeho úžasný přístup a skvělé vedení kurzu a za jeho trpělivost při zodpovídání našich četných dotazů. :) Už teď se těším na kineziotaping II.

Jana M.

 

Dobrý den. Děkujeme moc za výživný, obohacující kurz kineziotapingu v Olomouci dne 22.4.2012. Tak obětavého, lidského lektora jsme už dlouho nezažily. Děkujeme a zdravíme.

Míša a Jana

 

Ahoj všichni z kurzu v Olomouci. Díky za moc krásný den a všechny informace ohledně kineziotapingu. Všem, kdo jste nerozhodní, vřele doporučuji!!! Výborný lektor. Všechno mi přišlo jasné a navíc je to hodně barevné. A nejen, že to krásně vypadá, ale už teď večer můžu s klidem potvrdit, že to opravdu funguje. :-)) Díky.

Kateřina B.

 

Kineziotaping I. a II. 31.3, 1.4 - Pozdravujeme zo Slovenska - Lucka a Saša. Chcela by som sa poďakovať za výborný kurz, obohatenie vedomostí a praktické rady nie len v oblasti kineziotepingu. A za dobru naladu počas celeho kurzu, dufam ze bude čoskoro pokračovanie :)

 

Kurz Kineziotapingu I. a II., který jsem absolvovala 31.3. a 1.4. - to byla opravdu "jízda" - vysoká odborná a profesní úroveň, praktické zkušenosti, trpělivý přístup v předávání informací, ochota odpovědět na všechny naše dotazy a to vše s úsměvem, elánem a dobrou náladou. Jsem z kurzu nadšená a těším na Kineziotaping III. Díky, díky moc!!

Marie Štembergová

 

Dobrý den, v sobotu a v neděli jsem absolvovala oba kurzy Kineziotapingu. Kurz měl vysokou úroveň a lektora bych bez výčitek svědomí nazvala perlou mezi lektory. Přeji všem krásné jaro.

Ivana Tyllerová

 

31.3.2012 jsem se účastnil kurzu Kineziotaping I. Přednášející byl skvělý. Obsah a praktické ukázky přehledné a plně dostačujíci. Určitě se přihlásím na pokračování.J eště jednou díky.

Viktor J.

 

Dobrý den, děkuji za úžasný kurz Kineziotaping I., na kterém jsem byla v Brně. Skvělý školitel a kurz byl (jak bylo v propozicích slíbeno) opravdu hodně praktický. Druhý den po kurzu jsem zatejpovala manželovi bederní páteř a obě kolena a je velice spokojený. A já také..:) Doporučuji všem kolegům fyzioterapeutům a nejen jim! Příjemné prostředí, skvělý kolektiv a erudovaný a sympatický školitel - co víc si přát? Na druhou část určitě přijdu! Přeji hezký den všem.

Katka

 

Absolutně super. Zúčastnil jsem se kineziotapingu I. v Praze 22.2.2012. Lektor nás velmi prakticky zasvětil do tajů kineziotapingu. Odehrálo se to ve velmi přátelské atmosféře. Budu pokračovat s Vámi v příštích dílech kineziotapingu i jiných terapiích. Už se těším.

Karel z Jihlavy

 

Byla jsem nadšená, výborný školitel, skvělá parta, vstřícné jednání. Mohu jen doporučit. Doma jsem oblepila vše, co se dalo. Určitě se přihlásím na další kurzy, již mám jeden vyhlédnutý. Jen tak dál.

Ahoj Dana

 

Zúčastnila jsem se kurzu kineziotaping I. v Hradci Králové a byla jsem velmi spokojená, jak s kvalitou přednášky, tak i s přednášejícím, který byl nejen úžasný učitel, naučil, ale navíc byl i vtipný. A s tím se ztotožňují i mé 3 spolupracovnice, které se kurzu též zúčastnily. Tímto chceme moc poděkovat a už se těšíme v květnu na II.

Díky moc Gábina, Líba, Šárka a Radka

 

Ahoj, 25.2. jsem absolvovala úžasný kurz Kineziotapingu I. Byl to opět velmi přínosně a příjemně strávený den a už se těším na dvojku. Tejpování mě nadchlo a hned budu zkoušet na známých ;-) Děkuji všem,

Klára

 

22.2. jsem se zůčastnila naprosto skvělého kurzu kineziotapingu. Technika mě zcela nadchla a líbí se mi možnost kombinování barev tejpů. Doma okamžitě moje dcera chtěla nalepit alespoň ,,kšandy´´v tyrkysu a měla s tím ve škole velký úspěch :-)). Tímto děkuji,

Andrea S.

 

Ahoj, absolvovala jsem kurzy Dornova metoda& Breussova masáž, Kineziotaping I.a II. a jsem nadšená z přístupu lektorů, kteří mě naučili vše základní a ještě něco navíc. Skvělí lektoři a já se díky nim cítila příjemně uvolněně, což se mi na některých kurzech nestává. Všem mohu vřele doporučit :-)

Kateřina Eislerová

 

21.1.2012 jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. a nemůžu si ho vynachválit. Zatím jsem "oblepila" jenom sama sebe, ale už teď mám objednávky od všech známých a spolužáků. Studuji fyzioterapii a doufám, že se na letních praxích zdokonalím ještě více. O tom, že půjdu na kineziotaping II., nepochybuju... Vřele doporučuju všem, kdo ještě váhají :) Lektorovi moc děkuji za perfektní kurz.

Monika

 

Zúčastnila jsem se ve dnech 21.11-27.11.kurzů v Praze: Výživa podle čínské medicíny, Kineziotaping 1,2, Dornova metoda a Breussova masáž. Všechny kurzy probíhaly ve velké pohodě, příjemné atmosféře a byly velice profesionálně vedené! Moc děkuji všem lektorům a můžu jen doporučit !!!

Těším se na další kurzy, Ida Kršková.

 

Absolvovala jsem kurzy kineziotapingu I. a II. a velice se těším na pokračování. Úžasný lektor a já touto cestou velice děkuji za vyčerpávající informace a rady. Nádherně využitý čas. Doporučuji každému kdo má o taping zájem :)

Ivana G.

 

Nečekal jsem na kurzu kineziotapingu tolik informací a praktických zkoušek. Výborný lektor, předal mi hodně cenných rad a informací včetně samotného tréninku.

Díky... Martin

 

Děkuji za vstřícný přístup na kurzech Kineziotapingu I. a II. Už se těším na třetí pokračování. Mohu všem doporučit.

Petra

 

26. a 27.11. jsem v EduSpa absolvovala kurz kineziotaping I. a II. a za sebe jej mohu všem fyzioterapeutům vřele doporučit. Profesionální vedení a dokonalé pedagogické schopnosti lektora naprosto uspokojily má očekávání a moc se těším na případné pokračování kurzů této techniky :o)

Děkuji, s pozdravem Klára Machková

 

V sobotu 26.11. jsem se zúčastnila kurzu v Hradci Králové. Bylo to super, přínosné, srozumitelně podané a pozitivně naladěné.

Díky Dáša

 

Dobrý den, absolvovaly jsme s kolegyněmi kurz kineziotapingu I v Hradci Králové, moc se nám líbil, vše, co jsme se dozvěděly, se dá použít v praxi, moc děkujeme lektorovi za velkou trpělivost a názornost.

Kolektiv rehabilitace dr. Slezáčka

 

Chtěla bych moc poděkovat za kurzy Kineziotaping I. a II. Lektor byl naprosto špičkový, jeho nadšení nevyčerpatelné, odolnost vůči desítkám dotazů neskutečná (chudák se kvůli nám ani nenajedl :-) ), a tejpy jsou doma okamžitě otestované a fungují skvěle!

Zuzana

 

Chtěla bych poděkovat za příjemný a zejména velmi přínosný kurz kineziotapingu I., který jsem absolvovala dne 21.10. v Plzni. Děkuji panu lektorovi! :-)

Jana K.

 

Ahoj, v pátek 21.10. jsem absolvovala kurz kineziotaping. Bylo to skvělé a těším se kurz č. 2 v prosinci.

Jana

 

Kurz Kineziotaping I. byl bezvadný, moc mě nadchnul, lektor super. Díky

Lenka

 

Ahoj, moc děkuji za vyčerpávající kurz Kineziotapingu dne 21.10. v Plzni. Bylo to strhující a tvé znalosti mne přesvědčili, že jsi lektor, který dané věci rozumí a určitě půjdu na další kurz v prosinci. Škoda jen, že kurz není alespoň dva či tři dny. Je mnoho otázek na velmi krátký čas. Těším se na brzké shledání.

Pavla

 

Ahoj, děkuji za kurz Kineziotaping v Plzni. Bylo to perfektní! Uvidíme se zase v Plzni 9.12.2011 na Kineziotapingu 2, moc se těším!!!!

Andrea Picková

 

21.10.2011. Kurz kineziotaipingu jsem dnes navštívila a úžasné věci jsem se dozvěděla. Například, jak lze ulevit zádíčkům, spoustě bolavým človíčkům! K počítači nyní sedám, slova díků vhodná hledám. Vždyť náš instruktor byl zlatíčko, skvělou energii kol sebe šířil a zářil jako sluníčko. Metodu nám zajímavě vysvětloval a lecos nám tím osvětloval. Vštěpoval nám nové znalosti, jak ulevit ještě více od kdejaké bolesti. Na srdce nám kladl srdečně, abychom trénovali a taipingovali báječně. Chyby abychom nedělali a úspěšně nabyté znalosti používali. Proto - věz, že kineziotaipováním pomáhat budem potřebným i sobě. A to všechno díky Tobě!

To přeje Ti nově vzdělaná Makovická Alena.

 

Ve dnech 10-11.9.2011 jsem se účastnila kurzu kineziotapingu v Brně a musím pochválit lektora za vynikající vedení kurzu a především znalosti. Hned jak vypíšete lymfotaping....budu tam. Ať se do budoucna daří a mockrát děkuji.

Erika Korčáková

 

Zúčastnila jsem se kurzu Kineziotaping I. v Praze dne 30.7.2011. Chtěla bych moc poděkovat za celý kurz, byl plný pozitivní atmosféry a lektor nám předal spoustu informací. Je vidět, že je praktik a "natejpoval" již hodně klientů. Hned jsem svou novou znalost po příjezdu domů zužitkovala a myslím, že se mi bude náramně hodit. Díky.

Kateřina Š.

 

Absolvoval jsem kurz Kineziotaping I v Brně a byl jsem strašně moc spokojen. Lektor je odborník, od kterého je opravdu co se naučit. Určitě se chci přihlásit na Kineziotaping II a pokud budou další, tak se také přihlásím.

Filip

 

9.7.2011 jsem měla tu možnost zúčastnit se naprosto skvělého kurzu kineziotaping I. v HK. Lektor byl naprosto skvělý, plný euforie a přesvědčení, že taping dokáže pomoci téměř vždy se spoustou svalových a nejen svalových problémů. Tuto nákazu jsem já osobně přejala, a začala jsem dle rady ihned tejpovat, co mi přišlo pod ruku a úspěchy se vracely a vracejí. Díky moc za to, že jste takovéhoto lektora-praktika našli a umožili jste nám, se s ním sejít a "dostat" z něho jeho cenné zkušenosti a ještě cennější rady. Díky !!!!

Dana

 

Kurz Kineziotapingu je opravdu skvělý. Lektor vynikající. Byl to den nabitý informacemi bez hluchých míst. Prostě čas využitý na 200%. Určitě se přihlásím na pokračování.

Jindra Hejnová

Kineziologické tejpování (Kineziotaping) I. - svalové techniky I.

EduSpa College pořádá kurz Tejpování (Kineziotaping) I.

Kineziotaping (kineziologické tejpování) je převratná a velice vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci.

Svým velmi šetrným a jemným způsobem - narozdíl od tejpů fixačních - zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.

Dnešní sportovní svět, včetně rehabilitačních a zdravotně regeneračních technik, se bez kineziotapingu již neobejde.

Kineziotaping vyvinul koncem druhé poloviny dvacátého století v Japonsku lékař Kenzo Kase. Během následujících let se kineziotaping rozšířil do celého světa.

 

Dnes se kineziotaping používá jako:

 

 1. Svalová technika. Svalová technika je nalepování elastických pásek s pružností odpovídající lidské kůži, kdy páska zvlní pokožku a tím umožní zvýšený trvalý průtok krve i lymfy. Prodlužuje se tak uvolnění svalů, účinek lymfodrenáží i masáží a aktivují se ozdravné procesy.
 2. Ligamentózní technika. Je to technika na stabilizaci jednotlivých vazů, přechodových částí páteře, akupunkturních bodů a trigerpointů.
 3. Fasciová technika. Tato technika normalizuje svalové napětí.
 4. Lymfatická technika. Lymfatická technika zamezuje opakované tvorbě lymfedémů. Zvýšením průtoku lymfy odvádí toxiny z povrchových tkání.
 5. Korekce jizev . Strečováním okrajů nebo místa, jizvy uvolňujeme a odstraňujeme tím jak jizvy přirostlé k podkoží, tak jizvy keloidní.
 6. Technika mechanické korekce . Odlehčením zlepšujeme postavení svalů, kloubů a kostí po úraze nebo při sportovním výkonu. Například při tenisu se tejpováním ramenního kloubu dosahuje nebývalé funkčnosti, pohyblivosti a odstranění akutních i chronických bolestí.

Jednoduchá aplikace , rychlá a okamžitá účinnost Vám dá do rukou nepostradatelný prostředek ke zlepšení a zdokonalení účinnosti všech terapií.

 

Masérský kurz Kineziotaping I. - co se naučíte:

 

 • teorii kineziotapingu a jeho účinky při užití
 • přesné nalepování a strečování tejpů
 • jednotlivé tejpovací techniky a jejich kombinace, kombinace masáží a kineziotapingu
 • jak prodloužit účinky masáží
 • jak pomoci při bolestech páteře, kloubů, šlach a svalů
 • jak tejpovat sportovce
 • jak vyrovnat nesprávné držení těla
 • jak stabilizovat uvolněné blokády
 • jak aktivovat ozdravné procesy
 • jak zlepšit průtok krve a lymfy

Kurz Kineziotapingu je z 90% praktický, čili budete se převážnou dobu kurzu učit prakticky tepovat různé případy z praxe.

 

Kineziotaping I.- produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit různé velikosti kvalitních kineziotapů od firmy TEMTEX a speciální nůžky pro jejich zastřihnutí.

 

Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu:

Masérský kurz Kineziotaping I. trvá 1 den.

Výuka začíná v 9.00, končí vždy v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Kineziotaping I. - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky. Nezapomeňte si vzít také svačinu. Na oběd si můžete zajít do restaurací v blízkosti našich učeben. Vlastní kineziotapy ani nůžky nepotřebujete, veškeré pomůcky pro výuku budete mít na kurzu k dispozici.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Kineziotaping I. Certifikát Vám můžeme na vyžádání předem vystavit za poplatek také v němčině či angličtině.

 

Masérský kurz Kineziotaping I. - úspěšná praxe:

Každý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz kineziotapingu, si může přijít tento kurz jednou zdarma zopakovat. Máte tak vždy příležitost připomenout si i po delší pauze teorii a praxi. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte. Při opakování kurzu zdarma je potřeba počítat se zakoupením 1 ks kineziotapu pro praktickou část nebo je možné si přinést vlastní tape značky TEMTEX.

 

Masérský kurz Kineziotaping I. - cena:

2 490 Kč

V ceně kurzu je kineziotape v hodnotě 290 Kč, další výukové pomůcky a skripta.

POZOR!

Nezapomeňte se prosím také podívat na termíny u kurzu Kineziotaping II., který je pokračujícím a navazujícím kurzem a často je vypsán hned následující den po kurzu Kineziotaping I. Pokud byste se chtěli zúčastnit obou kurzů po sobě, zavolejte nám prosím do kanceláře, rádi Vám do přihlášky na druhý den uplatníme slevu.

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Praha

24. 07. - 24. 07. 2024   obsazeno
20. 09. - 20. 09. 2024   obsazeno

Termíny kurzu

Praha

24. 07. 2024   obsazeno
20. 09. 2024   obsazeno

Hlídací pes

Načítám data