Masérské kurzy, školení, přednášky
Thajská tradiční masáž II.

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Maximální spokojenost, díky.

Martin (Opava)

Masérský kurz - Thajská tradiční masáž II.

EduSpa College pořádá kurz: Thajská tradiční masáž II. Na pokračovacím kurzu NUAD BORAN thajské masáže si osvojíte pokročilejší techniky, které Vám umožní pracovat ještě efektivneji s tělem a zárověň si prohloubíte již naučené dovednosti.

Na tomto pokračovacím kursu thajské tradiční masáže si prohloubíte již osvojené dovednosti práce s tělem.

Samozřejmě přibudou další propracovanější a značně rozsáhlejší masážní postupy a jejich variace. Přibude rovněž více práce s akupresurními body.

Opět budete mít možnost procítít sami na sobě blahodárné účinky těchto jedinečných a originálních technik jenž v sobě nesou hloubku práce samotné avšak i rozměrnost ducha.

Thajská tradiční masáž II. Thajská tradiční masáž II. Thajská tradiční masáž II. Thajská tradiční masáž II.

Osvojíte si:

 

  • Rozsáhlejší a rozpracovanější práce s nohama
  • Akupresurní terapie
  • Varianty a pokročilé postupy
  • Varianty pro pozice v lehu na boku
  • Hloubkovou masáž břicha
  • Pokročilá protažení a manipulace

Tradiční thajská masáž se s velkou oblibou používá již tisíciletí a její popularita stále roste spolu s informovaností laické veřejnosti.

Thajská tradiční masáž II.

Přihlaste se na náš pokračovací kurz NUAD BORAN thajské masáže a osvojíte si pokročilejší techniky jež Vám umožní pracovat ještě efektivneji s tělem.

 

Celkový rozsah technik Vám umožní radovat se z blahodárných účinků jenž vedou k harmonizaci organismu a zmírňování tělesných potíží.

 

Masérský kurz Thajská tradiční masáž II. - lektorka:

Lektorka Eleni IoannopuluKurzem thajské tradiční masáže II. Vás opět provede zkušená lektorka, paní

Eleni Ioannopulu

Mnohokrát navštívila Thajsko a své poznávací pobyty vždy využila ke studiu Nuad Boran - tradiční thajské masáže. V r. 1999 se učila v Tradiční škole jižního stylu ve Wat Po v Bankoku (Thai Traditional Medical School). V r. 2001 navštěvovala školu severního stylu v Chang Mai u soukromé učitelky Wandee Boonsai, dřívější učitelky z Nemocnice, Nadace Shivago Komarpaj (Old Medical Hospital, Foundation of Shivago Komarpaj). K ní se poté několikrát vrátila a zdokonalovala a propracovávala svůj styl. Pomáhala také jako instruktor při výuce nových žáků.Thajská tradiční masáž II.

Díky mnohaleté praxi, umění vcitování a tvůrčí inspirace, se jí podařilo proniknout do techniky thajské masáže natolik, že se dnes již nedrží jen naučených rámců. Při výuce vychází z načerpaných zkušeností, které vždy individuálně přizpůsobuje potřebám studentů, času i prostoru.

Tradiční thajská masáž se pro ni postupně stala uměním, pohroužením, cvičením i cestou vedoucí k hlubokému uvolnění jemněhmoných struktur. Své zkušenosti stále rozvíjí ruku v ruce s novými poznatky a sděleními na všech úrovních. Její mnohaleté teoretické i praktické zkušenosti, citlivý přístup i dobrá znalost dalších terapií a metod, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Thajská tradiční masáž II. - rozsah, začátek, místo konání:

Thajská tradiční masáž II.Masérský kurz trvá 3 dny (pátek, sobota, neděle)

Výuka začíná v 9.00 a končí většinou kolem 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami. 

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Thajská tradiční masáž II. - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Thajská tradiční masáž II. si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, vlastní prostěradlo, psací potřeby a sešit na poznámky. Pohodlné futony a žíněnky pro výuku budou k dispozici na kurzu. Přibalte si s sebou také svačinu a pití. Oběd si můžete vybrat v několika restauracích v okolí učebny.

Thajská tradiční masáž II.Pokud na kurz přijdete s úsměvem a dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Thajská tradiční masáž II. Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolavování kurzu Thajská tradičnímasáž II. Certifikát Vám můžeme  na vyžádání předem vystavit za poplatek i v anglickém nebo německém jazyce.

 

Masérský kurz Thajská tradiční masáž II. - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Thajská tradiční masáž II., si může tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Máte tak možnost si např. po delší pauze osvěžit své teoretické i praktické znalosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

 

Masérský kurz Thajská tradiční masáž II. - cena:

3 900 Kč

V ceně kurzu jsou výukové materiály, pomůcky a skripta

 

Video:

EduSpa College pořádá kurz thajské tradiční masáže

 

Thajská tradiční masáž II.

 

Opatření proti šíření Covid-169 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Praha

29. 11. - 01. 12. 2024, pátek - neděle, počet dní: 3   volno

Termíny kurzu

Praha

Načítám data