Masérské kurzy, školení, přednášky
Breussova masáž

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Kurz Breussova masáž s moudrou a zkušenou lektorkou Evičkou stála za to. Je to jemná a citlivá metoda, ale přitom velmi účinná. V jemnosti je často skryta velká síla. Cítila jsem se jako znovuzrozená. Mám radost, že mohu příjemně a účinně doplnit rekondiční masáž.

Soňa

 

Děkuji Evičce za krásně strávený pátek 23.6. na kurzu Breussovy masáže. Opět krásný den plný inspirace a bezva lidí. Těším se opět na viděnou!

Soňa

 

Dne 3.11. jsem absolvovala kurz Breussova metoda u Tomáše. Byl to pro mě skvělý zážitek s rozšířením dosavadních znalostí. Děkuji Tomášovi za odborný a zároveň velmi lidský přístup.

Jitka

 

Nejprve jsem u Jitky absolvovala v lednu t.r. kurz Indická masáž hlavy, který nastartoval moji profesi masérky. Poté následovala u Roberta Masáž proti celulitidě, opět u Jitky Breussova masáž a nyní u Jany Havajská masáž. Chci vám, bezvadní lektoři EduSpa, poděkovat za skvělý přístup, za odbornost, kterou jste schopni nám předávat, za neopakovatelně uvolněnou atmosféru během kurzů. Nejen, že se člověk stává závislým na masážích, ale vytváří se závislost :-) i na vámi vedených kurzech. Těším se proto na další, které mám před sebou. Všem vřele doporučuji EduSpa !

Dáša

 

Absolvovala jsem 18.6. v Českých Budějovicích kurz Breussova masáž a druhý den kurz Indická masáž hlavy (antistresová) - pod vedením Jitky Bohuslavové. Děkuji za přátelskou atmosféru, profesionální a lidský přístup. Moc se těším na další kurz. ;-)

Marie

 

V EduSpa jsem byl poprvé 20.5. na kurzu Breussova masáž u paní Evičky Juřenové. Úžasné! Skvěle vybavená učebna, lektor profesionál :-)

Moc děkuji, Jarda

 

Dobrý den, absolvovala jsem kurz Breussovy masáže v pátek 20.5. v Hradci Králové a tímto děkuji za profesionální přístup přednášející.

S díky Hanička

 

V EduSpa jsem absolvovala již 8 kurzů, včetně rekvalifikačního a můžu jen DOPORUČIT!!! 10.4. jsem se zúčastnila kurzu Breussova masáž u Evičky J. a jsem opět nadšená. Těším se, až vypíšete kurz na Jógu !!! Přeji mnoho úspěchů celému týmu EduSpa :)

Kateřina

 

2.3. jsem absolvovala kurz: Breussova masáž. Děkuji Jitce za vše a určitě se těším na další kurzy. Byl to krásný a užitečný den.

Lída

 

7. února jsem absolvovala kurz Breussovy masáže, který vedla úžasná Eva Juřenová, která svým přístupem a trpělivostí nemá konkurenci. Byla jsem dříve na jiných kurzech, ale po tomto kurzu jsem měla konečně pocit, že jsem se něco naučila a lektorka je člověk s velkým srdcem. Moc děkuji.

Katka

 

O víkendu 25.7. jsem byla na Breussově masáži v Praze a 26.7. na Indické antistresové masáži hlavy. Mohu všem doporučit, a zároveň poděkovat lektorům. Opět jsem se potkala s lidičkama, se kterými jsem se potkat měla. Dozvěděla se nové zkušenosti a odpočinula si. Přístupy a výklady a vedení celým kurzem bylo super, děkuji Tomášovi a Jitce. Vždy se cítím jako doma...:-)

Lenka z Loun

 

4.6. jsem ze zúčastnila kurzu Breussova masáž a 5.6. Indická masáž hlavy, oba pod vedením Jitky B. Jsem opravdu nadšená z obou masáží, z výkladu, z praktických rad a ukázek. Jitko, moc děkuji!!!

Naty

 

Když je venku škaredě, je potřeba najít místo, kde je příjemně. Báječné tři dny jsem prožila na brněnském kurzu Hot Stones a Breussova masáž 22.-24.5. pod vedením lektorky Jitky Bohuslavové. Profík na svém místě. Jitko, díky Tobě i ostatním skvělým lektorům EduSpa.

Renata, Brno

 

Děkuji za skvěle vedený kurz Breussovi masáže, který jsem dnes absolvovala v Brně.

Radka

 

16.9. jsem absolvovala kurz Breussova masáž, který vedl pan Robert A. Opět jsem si odnesla nádherný zážitek a mnoho vědomostí. Je to člověk, který učí s láskou a s přátelským přístupem. Děkuji mnohokrát za vaši školičku, jste úžasní a u vás nejde nepokračovat, brzy se ukáži na dalším kurzu.

Veronika M.

 

21.6.2014 jsem se zúčastnila kurzu Breussova masáž v Brně. A bylo to jedním slovem ÚŽASNÉ! Ještě jednou tímto moc děkuji.

Petra

 

Dne 21.6. jsem absolvovala Breussovu masáž. Kurz byl skvělý, nádherná masáž a ještě to bylo umocněno profesionálním, trpělivým a laskavým vedením paní lektorky Evy Juřenové.

Ivana

 

Včera, 23.5. jsem absolvovala kurz Breussova masáž. Děkuji lektorce Mgr. Evě Juřenové, která nás naučila, že i jemnou masáží lze dosáhnout velmi efektivního výsledku. Děkuji za její trpělivý a profesionální přístup, který se týká odborné oblasti i pedagogického vedení. Kurz probíhá ve velmi laskavé, milé a klidné atmosféře. Všem ho mohu jen doporučit.

Kamila

 

Dnes 10.1. jsem absolvovala kurz Breussovy masáže. Tímto moc děkuji Jitce za skvělý výklad, názornou ukázku a veškeré informace. Je to člověk na svém místě a moc se těším na další její kurzy :)

Tereza

 

Ahoj, 20.11 jsem absolvoval kurz Breussova masáž a chtěl bych poděkovat Jitce. Bylo to skvělé, stejně jako rekvalifikace, kterou jsem absolvoval v Plzni. Tím chci poděkovat i Petrovi. Tímto kurzem mi začal uplně nový život, za který moc děkuji. Ahoj na některým kurzu.

Láďa Ptáček

 

Ahoj, dne 20.11 jsme společně s manželem absolvovali kurs Breussova masáž. Naučili jsme se hodně nových věcí a poznali skvělé lidičky a tímto děkujeme lektorce Jitce, která nás naučila super masáž.

Věra

 

Dobrý den, moc děkuji Evě za úžasný přístup a odborné vedení kurzu Breussova masáž, 28.10.13 v HK.Děkuji a přeji mnoho nadšených studentů.

Monika

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat Jitce za úžasný a vyčerpávající kurz Breussova masáž, který jsem absolvovala v Brně 28.10.2013. Moc jsem si to užila a věřím, že ostatní zúčastnění také. Už nyní se těším na další setkání s tak milými lidmi. Přeji hodně úspěchů.

Martina

 

I když jsem se na kurz Breussovy masáže těšila, nepředpokládala jsem, jak báječnou sobotu si v Praze užiju. Evička Jurenová okamžitě nastolila kamarádskou atmosféru a s lehkostí sobě vlastní nás krok za krokem provedla celou procedurou vonící třezalkou. Nalila nám do hlavy teorii, do srdce nadšení a naše ruce naučila, že masáž je stejně rovnocenný výrazový prostředek, jakým je třeba hudba, tanec nebo kresba. Evi, už jsem ve dvou dnech takto protančila a pokreslila čtvero zad svých blízkých a všem bylo pak do zpěvu. Prostě, komplexní estetika. Díky. Rozhodně jsem v učebně ZŠ Vybíralova nebyla naposled.

Zdena

 

Dne 22.6 jsem absolvovala Breussovu masáž v Praze pod vedením Evičky Juřenové. Den, který jsem strávila v její společnosti a společnosti ostatních studentů, patřil opět mezi jeden z nejlepších. Evičko moc děkuji za skvělý přístup a úžasný den. Přeji EduSpa mnoho spokojených studentů a moc se těším na další kurz.

Blanka

 

21.6.2013 jsem absolvovala kurz Breussova masáž v Brně a opět jsem byla velmi spokojena, a touto cestou bych chtěla poděkovat Evičce Juřenové, bylo to úžasné, určitě budu pokračovat dál. Děkuji.

Ludmila, Brno

 

Na datum 1.5. jsem se těšil a na místo konání v Plzni ještě víc!!! Prostě tam, kam se stres, nervozita a uspěchanost vůbec nedostane. A tyhle neduhy, co jsem měl ještě v těle, byly vzápětí indickou masáží zničeny! Jitka byla úžasná a lidičky kolem mě též. Všem moc děkuji. A indickou masáž doporučuji. Masážím zdar!

Další den 2.5. v Plzni (vzal jsem to najednou) byla Breussova masáž. Nemohl jsem dospat rána, jak jsem se těšil!!! Jitka opět úžasná!!! Ve dvojici jsem měl vynikající masérku, která mi udělala nádhernou masáž páteře! No co víc si přát? Lidi, byli jste skvělý! Díky všem. A masírujte!

Aleš

 

Dobrý den, 16.4. jsem se zúčastnila v Praze kurzu Breussovy masáže pod vedením skvělé lektorky paní Evičky. Byla jsem mile překvapena, kurz se mně velice líbil a určitě si vyberu nějaký další a vaši školu navštívím ještě jednou. Moc vám děkuji za nádherný zážitek prožitý ve vašem kurzu. Díky, zdravím vás.

Lidka V.

 

24.2.2013 jsem absolvovala kurz Breussova masáž a opět jsem byla velice spokojena. Jitka tolik naučí, že nejde nepokračovat v dalších kurzech. Jituško moc děkuji.

Jarmila

 

V neděli 24. 2. jsem se zúčastnil kurzu pořádaném masážní školou EduSpa College, a to Breussova masáž. Opět jsem se ujistil, že vysoká profesionální úroveň je výsadou lektorů působících v této masážní škole. Jitka byla perfektní tak jako na rekvalifikaci a Breussova masáž je už teď jednou z nejoblíbenějších masáží mou i těch, které masíruji.

Jindra

 

Tak jsem 24.2.2013 absolvovala další kurz v Plzni pod vedením Jitky Bohuslavové - Breussovu masáž - a opět to byla paráda. Jituška nám opět předala mnohem více než je zřejmě náplní kurzu - rady z praxe, čeho se vyvarovat a jak klienta hýčkat a neztratit. Všem vřele doporučuji a těším se na další kurzy.

Zdeňka

 

Dobry den. Dna 25.11 som absolvovala kurz Breussovej masaze v Brne. Mam z kurzu uzasny pocit, co sa ocakavani tyka, profesionality a kolektivu. Kurz je velkym prinosom pre skuseneho masera ako ja ale aj pre laikov, ktori chcu pomoct ludom vo svojom okoli. Vrele odporucam vsetkym. EduSpa je najlepsia skola aku si mozete vybrat!!!

Martina

 

Dobrý den, 6.11. jsem absolvovala kurz Breussovy masáže pod vedením skvělé lektorky Evičky Juřenové. Již jsem měla tu čest u ní studovat ,,Masérský rekvalifikační kurz,,. Opět jsem se utvrdila v tom, že je Eva člověkem na svém místě. Trpělivá, vždy dovede povzbudit a dodat odvahy pustit se do něčeho nového. I po skončení kurzu je velmi ochotná poradit a podělit se svými zkušenostmi. Byla jsem velmi spokojená a touto cestou bych chtěla Evě ještě jednou moc poděkovat. Hodně úspěchů nejen v práci ti z celého srdce přeje Markéta

 

Dne 2.11. jsem v Plzni absolvovala kurz Breussova masáž s naší úžasnou lektorkou Jituškou. Kurz byl opět profesionální a splnil mé očekávání (ostatně jako všechny předešlé). Velké díky Jitušce a celému týmu EduSpa,

Hanka

 

V červenci jsem absolvovala kurz Breussova masáž pod vedením Jitky, která je úžasná asi jako všichni lektoři této školy. Mohu říci, že díky této škole a kurzů vyučované těmito lektory se mohu opět radovat ze života. Přinesla mi vše, co potřebuji, pohodu, klid, práci, která mě baví a s tím i peníze pro své živobytí a také samozřejmě na další kurzy, na které se hlásím. Nyní půjdu již na třetí kurz a další čtyři jsou v pořadí. Mám radost, že se dá tak dokonale naučit něco za jeden až dva dny a používat to klidně celý život. Mám radost, že tak mohu pomoci jak sobě, tak i druhým a za to jsem moc ráda. Děkuji všem.

Eva

 

10.7.2012 jsme absolvovaly kurz Breussova masáž v Hradci pod vedením Jitky. Moc se nám to líbilo a opět jsme byly velice spokojeny. Určitě se sem zase vrátíme. Díky.

Hanka a Šárka

 

Chtěla bych moc poděkovat lektorce Jitce za úžasný kurz Breussova masáž, 30.3. v Brně. Zároveň moc zdravím naši grupu Maséři CZ. Byl to super zážitek.

Gabka

 

Chci moc poděkovat lektorce Evičce Juřenové za skvělé, vysoce profesní a velmi pohodové vedení kurzu Breussovy masáže, který jsem absolvovala v pátek 30.3. v Praze. Z kurzu jsem naprosto nadšená a již jsem tuto metodu zařadila do svých masáží. Opravdu super, doporučuji všem!

Marie

 

Ahoj všem, 15.3. jsem byla v Plzni na Breussově masáži, kurz vedla lektorka Jituška. Pod jejím vedením je radost se učit novým masážím, vždy se dozvíte spoustu nových a zajímavých informací. Tato masáž je velkým relaxem :) určitě můžu jen doporučit.

Danuš

 

Vážení, víkend 27.1-28.1.2012 jsem prožila na kurzech v Brně (Breussova masáž + Indická masáž hlavy). Chci tímto poděkovat Robertovi za jeho výklad, prima atmosféru, trpělivost.....myslím, že jsme si to všichni pěkně užili.

Díky Ivana T.

 

V pátek 27.1. jsem absolvovala s dcerou kurz Breussovy masáže vedený p.Robertem. Celý kurz byl velmi příjemný a vedený na profesionální úrovni. Během dne jsme se naučily důležitou techniku masáže. Je to pro nás další velká zkušenost, kterou jistě dokážeme uplatnit dál. Děkujeme bylo to úžasné, určitě budeme pokračovat dál. Mějte se fajn,

Alena a Míša.

 

Absolvovala jsem u vás kurs Breussovy metody. Jsem nadšená-příjemné prostředí, výborná a ochotná lektorka. Moc děkuji!

Martina

 

Absolvovala jsem 15.10.2011 další pěkný kurz ve Vaší škole, Breussova masáž je krásně relaxační, myslím, že si všichni na konci masáže schrupli, děkuji naší milé lektorce Jitce a těším se na další setkání.

Míša

 

15.10. jsem absolvovala kurz Breussovy masáže, za nějž bych chtěla poděkovat zejména lektorce Jitce. Vytvořila pohodovou atmosféru, ve které jsem se cítila dobře a učení šlo samo. Těším se na další kurz pod Jitčiným vedením. Už teď vím, že to, co mne naučí Jitka, budu moci bez problémů aplikovat do praxe, protože vysvětluje jasně a srozumitelně, nespěchá, vytváří dost prostoru pro vyzkoušení a je trpělivá. Moc děkuji za milý a vstřícný přístup i za to s jakou samozřejmostí a ochotou předáváš, milá Jitko, své znalosti a dovednosti. Velmi si toho vážím. Děkuji, že jsem do vašich kurzů našla cestu.

Jana

 

Tož 15.10. v Brně jsem "prodělal" breussovku a musím zkonstatovat, že si člověk u této masáže dosti "chrochtá". Velmi pohodová a příjemná. A pro maséra nenáročná. Jen vás může nemile překvapiti, jak máte záda a obratle v hrozivém stavu.:-) Díky za luxusně naplněný den s fenomenální lektorkou Jituš a kolegyní Šušu!

Bizon

 

Milý týme Eduspy, chci z celého srdce poděkovat za vaše dny strávené s lidmi, které učíte...všichni jste velmi milí, vlídní, trpěliví, máte slunce v duši a o vzdělání a kvalitě snad ani nemluvě....mezi námi-masérů je mnoho a přibývá jich, ale co masér, co dotek, to jiná energie, jiná cesta....masáž je pro mě svátost, ať už jakákoli...energie, pokora,prosba o léčivý dotek mě doprovází na každém kroku a přeju všem, nechť doprovází i je....i Vás....:) Roberte, vážená paní Evičko přijměte smeknutí, hlubokou poklonu a velké díky za krásné kurzy-Dornova metoda, Breussova masáž, Indická masáž hlavy, za Vaše slova, dodání víry a energii, zkušeností...pomáháte mi růst a vedete mě na mé cestě....s hlubokou úctou a obdivem DĚKUJI....určitě se nevidíme naposledy, již teď se těším na další kurzíky... Stejně tak děkuji lektorce Jitce za to, že jsem ji mohla namasírovat-sic ještě laicky a neuměle Indii, ale za to s láskou a úctou....:) Mějte se krásně a aby dobře bylo....:)

Tereza

 

12.8 jsem absolvovala kurz Breussovy masáže v HK pod vedením úžasné lektorky Evy, získala jsem spoustu nových zkušeností, krásné zážitky a nepochybně i úžasnou masáž :)

Petra

 

12.8. jsem absolvovala kurz Breussova masáž v HK. Byl to opět krásně strávený den. Lektorka byla úžasná a masáž také. Takže opět kurz u EduSpa College nezklamal.

Monika P.

 

4.8.2011 jsem taky absolvovala kurz Breussova masáž v Brně. Kurz pro mě začal už šťastně tím, když jsem uviděla Evičku Juřenovu. Připojuji se k Michalovi a Evě, že zážitek z tohoto kurzu je nepopsatelný. Pod vedením této úžasné lektorky, která nám předala mnoho svých znalostí, jsem si odnesla nejen jak tuto masáž používat v praxi, ale hlavně nepopsatelný zážitek být s ní a poslouchat její výklad. Evičko, ještě jednou a z celého srdce Ti děkuji za předání tvých zkušeností.

Lola

 

4.8.2011 jsem absolvoval kurz Breussova masáž. Zážitek z kurzu je nepopsatelný, nikdy bych nečekal, že tato jednoduchá metoda může být tak účinná. Velmi moc bych rád tímto ještě jednou poděkoval skvělé lektorce Evě Juřenové za vše, co mě naučila a za to, že mi předala tolik neocenitelných zkušeností. Evi, strašně moc DĚKUJI!!!

Michal H.

 

4.8.2011 v Brně jsem absolvovala kurz Breussovy metody. Všem doporučuji, vynikající technika na páteř, již mám vyzkoušeno nejen na sobě ale i na druhých a výsledky jsou skvělé. Jednoduchá a přitom tak účinná technika. Touto cestou chci poděkovat úžasné lektorce Evě Juřenové, která mě opět hodně naučila a díky ní jsem změnila postoj k maséřině a každou masáž si vychutnávám s nadšením. Velmi se těším na další její kurz, ať už to bude v Brně nebo v Praze - za takovou lektorkou si tam klidně dojedu :) protože vím, že to bude další zážitek a posun v mé práci.

Eva

 

19.5.2011 jsem absolvovala kurz Breussova masáž v Plzni pod vedením Jitky. Velmi oceňuji odbornost lektorky, která doplnila obsah kurzu o vlastní zkušenosti a tipy ze své dlouholeté praxe.

Díky Lenka Šídová

 

Dobrý den, i já se přidávám k ostatním, kteří zde píší a vyjadřují pocity z kurzu Breussovy masáže, opravdu příjemný zážitek i další zkušenost, v současné době navštěvuji masérský rekvalifikační kurz také pod vedení Jitušky Bohuslavové ..a mohu pochválit a poděkovat jí za předání zkušeností a znalostí, kterých se nám o víkendech a nejen o nich, dostává. S nadšením jsem se přihlásila i na další kurzy a to svědčí o tom, že Jituška mi naplnila touhou poznávat a zdokonalovat se. Doporučuji všem.

Marcela, Plzeň

 

Krásný den. 19. 5. 2011 jsem absolvovala v Plzni kurz Breussova masáž pod vedením Jitky Bohuslavové. Jsem vděčná za profesionální přístup paní Jitky, kde se snoubí dlouholetá zkušenost, lidskost a snaha vše perfektně vysvětlit. Jsem nadšená nejen já, ale všichni, kterým jsem tuto báječnou masáž aplikovala. Jsem přihášena na řadu dalších kurzů do Plzně, tak jako většina absolventů z našeho rekvalifikačního kurzu.

Božena Plzáková.

 

Dne 19.5.2011 jsem se v Plzni zúčastnil kurzu Breussovy masáže. Chtěl bych touto cestou poděkovat za úžasný kurz vynikající lektorce Jitce Bohuslavové. Na rodinnou atmosféru vedle profesionálního vedení celého kurzu se nedá zapomenout. Zároveň bych kurz Breussovy masáže určitě doporučil každému. Jde o nádherně jemný a účinný způsob masáže, u které se klient cítí tak lehce a uvolněně, že se to snad ani nedá popsat. To se musí zažít!:) Jíťo, moc děkuji!

Petr, Plzeň

 

Pěkný den, ráda bych poděkovala za profesionální a vyčerpávající kurz - Breussova masáž - pod vedením lektorky Evy Juřenové -1.5.2011. Příjemnou atmosféru doplňoval vyčerpávající výklad.

Děkuji Iva Stögerová

 

V pátek 22.4. jsem absolvovala kurz Breussova masáž s Robertem a dvěma úžasnými lektorkami. Děkuji moc za profesionální přístup a přátelskou atmosféru.

Ivana z Pardubic

 

Dobrý den, v pátek jsem absolvovala kurz Breussovy masáže a musím moc poděkovat Robertovi i ostatním za opravdu bezvadně vedený kurz. Vše bylo na profesionální úrovni a atmosféra jako ostatně na všech kurzech Eduspy, no prostě super. Moc a moc se těším na další kurzy.

Ingrid

 

Ahoj všem, kteří se učastnili kurzu Breussova masáž v Brně dne 5.12, bylo to něco úžasného, myslím, že spokojenost je nejen z mé strany, díky Robertovi jsme opět zase o kus kupředu a určitě hodlám nadále pokračovat v ostatních kurzech,,, Roberte děkuji za informace a zkušenosti, které jsi zanechal nám všem a za super atmosféru a náladu,,,teď můžem zase doma kouzlit,,,:)

Romča, Brno

 

Nedávno jsme byla na kurzu Breussova masáž v Plzni. Úžasné prostředí, samozřejmě lektor Robert zase byl pro mě bůh v oblasti masérství. Předtím jsem absolvovala Lávové kameny. Jsem ráda, že jsem objevila tuto školu. Zde je vše super vysvětleno, ukázáno a hlavně všechno okolo je až pro mě pohodové a samozřejmě i relax, žádnej stres. Pokaždé, když použiji zkušenosti z EduSpa College, jsou moji klienti nadšeni a to mě nutí se objednat znovu na nový kurz, kde získám znovu nové zkušenosti a lidem zase pomohu o trochu více, než předtím. A to mě samozřejmě hřeje na srdíčku, umět pomoci i jiným. Roberte moc díky za všechno a příště na viděnou. Už se moc těším na Dornovu metodu aj.

Martina Piskáčková

 

 

Je to už delší dobu, co jsem absolvovala kurz Breussovy masáže s Robertem. Byl to opravdu super den, plný pohody, relaxu a pohlazení po dušičce. Robert je opravdu lektor na svém místě. Moc děkuji a určitě navštívím i nějaký jiný kurz.

S pozdravem Irena Ciknerová

 

 

Masérský kurs byl úžasný. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě vaši školu. V budoucnu plánuji další kursy a moc se těším na další setkání s Robertem nebo i s jinými lektory.


S pozdravem, Lenka Kalivodová

 

 

Dobrý den, chtěla bych hodně moc poděkovat Robertovi za to, jak umí vše vysvětlit, ukázat, pomoci. Byla jsem u vás na kurzu breussova masáž a bylo to naprosto skvělé, moc jsem se tam těšila, užila jsem si to opravdu naprosto suprově, u vás je to naprostý relax a pohodička, ráda opět navštívím nějaké vaše kurzy. Ještě jednou hodně moc děkuji za to, že jste.

S pozdravem Pavla Vejtrubová z Doks

 

Moc děkuji Robertovi za úžasný kurz Breussovky. Doma jsem hned zregenerovala páteř manželovi, u masáže krásně relaxoval (trochu i spal:-)a je moc nadšený, že ho přestaly bolet záda. Také dcera si metodu chválí, pracuje u počítače a po aplikaci Breussovy metody pocítila velkou úlevu v oblasti beder. Těším se na reakce svých zákazníků, protože bolesti páteře a zad trápí skoro každého a já vím, že jim teď budu moci nabídnout opravdu efektivní masáž.

Veronika Tálinská

Výhodná cena

Masérský kurz - Breussova masáž

EduSpa College pořádá kurz Breussova masáž. Naučte se tuto velmi jemnou a účinnou masážní techniku, která zbavuje bolestí zad, regeneruje páteř a  meziobratlové ploténky.

Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy.

Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Úspěšně se také používá jako pomocná metoda při různých onemocněních páteře.

Masérský kurz Breussova masáž se věnuje regeneraci páteře. Na kurzu Breussova masáž se naučíte anatomii páteře. Breussova masáž je regenerační a relaxační technika.

 

Masérský kurz Breussova masáž - co se naučíte:

 

 • Historii a původ Breussovy masáže
 • Jaké má Breussova masáž fyzické i psychické účinky
 • Anatomii páteře, svalů, kloubů, vzájemné vztahy a souvislosti
 • Kdy se může či nemůže Breussova masáž u klienta použítBreussova masáž pomůže od bolesti zad.
 • Na co si dát během masáže pozor
 • Jaké jsou základní onemocnění páteře
 • Co je to výhřez plotének, kořenové syndromy, Shuermanova choroba a mnoho dalších potřebných poznatků pro úspěšnou masérskou praxi
 • Jak uvolnit ztuhlé svalstvo, jak zlepšit prokrvení - Breussova masáž pro regeneraci a relaxaci páteře
 • Jak se mohou posunuté obratle bezbolestně uvést během masáže do správné polohy
 • Jak navodit u klienta příjemný pocit uvolnění, psychické pohody a jak ho uvést do alfa hladiny
 • Jak správně a účinně regenerovat ploténky a detoxikovat prostředí páteře
 • Postupy a masážní sestavy, použití a význam třezalkového oleje
 • Jak může být Breussova masáž optimálním doplňkem Dornovy metody
 • Jaký má Breussova masáž význam v praxi
 • Tipy a rady pro klienta

Bolesti zad a problémy s páteří dnes trápí mnoho lidí a proto je Breussova masáž cílenou, účinnou péčí a velmi vyhledávanou terapií. Masérský kurz Breussova masáž je pro Vás příležitostí, jak se naučit tuto jedinečnou techniku a stát se tak pro své zákazníky opravdovými pomocníky na jejich cestě ke zdraví a spokojenosti.

 

Masérský kurz Breussova masáž - produkty:

Na masérském kurzu si můžete koupit různé typy CD s relaxační hudbou, která je vhodná pro maximální uvolnění a naladění klienta při Vaší masáži. Nabídneme Vám i CD se speciální hudbou určenou přímo pro Breussovu masáž. K této metodě si u nás můžete koupit také kvalitní třezalkový olej, sarongy atd.

Na kurzu Breussova masáž si můžete zakoupit speciální CD s hudbou určenou přímo pro Breussovu masáž. Na kurzu Breussova masáž si zakoupíte třezalkový olej. Na kurzu Breussova masáž si můžete koupit jemné sarongy.

 

Masérský kurz Breussova masáž - lektoři:

Masérský kurz vedou kvalifikovaní lektoři Breussovy masáže:

Robert Al Aref

Studoval tuto techniku ve světově uznávaném centru pro Dornovu metodu a Breussovu masáž v Německu. Zde vykonával asistentskou praxi, zúčastňoval se specializovaných seminářů, sympózií a konzultoval své teoretické i praktické zkušenosti s předními odborníky. Masérský kurz Breussova masáž vede v EduSpa College akreditovaný lektor z Německa - Robert Al Aref.Několik let se věnoval studiu medicíny, přednášel anatomii na lékařské fakultě. Breussova masáž patří dlouhodobě spolu s Dornovou metodou mezi jeho nejuznávanější a nejvyhledávanější masérské kurzy. Studenti si cení nejen jeho znalostí a profesionality, ale také jeho nadšení, trpělivosti při výuce a přátelského přístupu.

Jitka Bohuslavová

Je fyzioterapeutka s více než dvacetiletou praxí v oboru. Souběžně s fyzioterapií se téměř 15 let intenzivně zabývá také masérskou činností. Absolvovala řadu odborných kurzů a seminářů, má vlastní úspěšný masážní salon a je profesionálkou v mnoha druzích masáží. Její dlouhodobé zkušenosti, znalosti teorie i praxe, trpělivost, příjemné a přátelské chování, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Mgr. Eva Juřenová

Je původní profesí pedagožka, nyní pracuje jako masérka ve vlastním studiu Duhová brána a v Poslanecké sněmovně ČR. Spolupracuje s foniatričkou MuDr Z. Veldovou a psychoterapeutkou MuDr Š. Poupětovou. Provozovala veřejné meditace v hladině alfa. Životním krédem paní Evy je pokora, laskavost a zodpovědnost. Její bohaté teoretické i praktické znalosti masáží, citlivý a vstřícný přístup, jsou zárukou výjimečného zážitku z tohoto kurzu..

Rostislav Merta

Je profesionálním lektorem v EduSpa College.  Má dlouholeté zkušenosti s teoretickou i praktickou výukou masérských technik. Jeho výborná metodika a úspěšná praxe jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Petra Adámková

Dlouhodobě se věnuje studiu Breussovy masáže v teorii i praxi. Její lektorské zkušenosti, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Breusova masáž - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Breussova masáž má rozsah 1 den.Masérský kurz Breussova masáž začíná v EduSpa College v 9.00.

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou pravidelné malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Breussova masáž - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Breussova masáž si s sebou prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, psací potřeby, sešit na poznámky, Vaše vlastní prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a malý a velký ručník. Nezapomeňte také na svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do restaurace v blízkosti učebny.

Na masérský kurz Breussova masáž v EduSpa College přijďte s úsměvem.Pokud si s sebou na náš kurz ještě přibalíte úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Odborný certifikát na Breussovu masáž získáte v EduSpa College.

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za poplatek také v německé a anglickém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Breussova masáž

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Breussova masáž - úspěšná praxe:

Studenti kurzu Breussova masáž mají možnost si absolvovaný masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Můžete si tak např. po delší pauze osvěžit Vaše znalosti a zdokonalit se tak ještě více v technice Breussovy masáže. Pro přihlášení  na opakování nám prosím vždy předem  zavolejte. 

 

Masérský kurz Breussova masáž - cena:

1 900 Kč

V ceně kurzu jsou výukové materiály a skripta.

 

Přehled lektorů v jednotlivých termínech:

neděle 21. 7. 2024 Hradec Králové - Eva Juřenová

neděle 28. 7. 2024 Praha - Tomáš Vymětal

sobota 3. 8. 2024 České Budějovice - Rostislav Merta

sobota 7. 9. 2024 Hradec Králové - Petra Adámková

neděle 8. 9. 2024 Praha - Eva Juřenová

čtvrtek 24. 10. 2024 Hradec Králové - Eva Juřenová

pátek 13. 12. 2024 Praha - Eva Juřenová

 

Opatření proti šíření Conid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Praha

28. 07. - 28. 07. 2024   obsazeno
08. 09. - 08. 09. 2024, neděle - neděle, počet dní: 1   volno
13. 12. - 13. 12. 2024, pátek - pátek, počet dní: 1   volno

Hradec Králové

07. 09. - 07. 09. 2024, sobota - sobota, počet dní: 1   volno
24. 10. - 24. 10. 2024, čtvrtek - čtvrtek, počet dní: 1   volno

České Budějovice

03. 08. - 03. 08. 2024   obsazeno

Termíny kurzu

Praha

Hradec Králové

České Budějovice

03. 08. 2024   obsazeno

Hlídací pes

Načítám data