Masérské kurzy, školení, přednášky
Využití hladiny alfa v relaxačních masážích

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

23.11. jsem absolvovala kurz Využití hladiny Alfa při masážích. Masáže i relaxace v alfě znám, ale jejich propojení mi přišlo geniální. Posouvají masáž o další třídu výš. Můj obdiv k paní Evě. Skláním se před její životní moudrostí, laskavostí a pokorou. Těším se na další setkání.

Kateřina

 

8.6. jsem se již po druhé potkala na kurzu s úžasnou lektorkou, je to příjemná, milá, usměvavá žena, která s láskou předává své zkušenosti všem, kdo o to stojí. Evi, děkuji. 

Eva

 

Opět nadšení! 8. 5. jsem se zúčastníla kurzu Využití hladiny alfa... Bylo to prostě úžasné. Setkání s paní Evou je pro mě velkým přínosem, zážitkem a srdeční záležitostí. Děkuji Vám a těším se na další kurzy.

Alena F.

 

V prosinci jsme absolvoval kurz využití alfy... pod vedením Evy Juřenové. Eva, jako vždy, v tomto kurzu předala, kromě odbornosti i svůj životní postoj, svou moudrost a své srdce. Její kurzy mají i mimořádný duchovní rozměr a následně po dlouhou dobu postupně odhaluji vícevrstevnost jejího sdělení. Jsem moc rád, že jsem měl možnost Evu poznat.

JZ

 

Dobrý den. Dne 25.5. jsem se v Praze zúčastnila kurzu Využití hladiny alfa v relaxačních masážích. Ráda bych touto cestou poděkovala za vysokou úroveň kurzů Eduspa a za velmi příjemně strávený den Evičce a jejímu ohromnému daru předávat tuto zajímavou masáž velmi zajímavým a poutavým vypravováním pomocí bohatých životních zkušeností vedených srdcem, které je schopno toto rozdávat. Jak už bylo dřív napsáno u jiné reference, opravdu jde o posunutí masáže na vyšší level, ale myslím si že by nemělo chybět i chuť vzdělávat se dál. Všem úspěšně doporučuji, je to úžasný zážitek!!!

Petra

 

Dne 16.9.  jsem se zúčastnila kurzu Využití hladiny alfa v relaxačních masážích a chtěla bych ho touto cestou doporučit všem, kteří chtějí "něco více než jen masáže" :-). Za odborný výklad a praktické ukázky děkuji paní Evě. Milá atmosféra byla i díky všem zúčastněným.

Krásné dny přeje Alena

 

Ahoj, v sobotu jsme udělaly svůj druhý krok do světa masáží (první byl za odborného, příjemného, skvělého vedení Roberta na indické masáži hlavy). Byly jsme na "hladině alfa" u Evy. Bylo to zajímavé, poučné, posunulo nás to zase o kousek dále. Moc děkujeme Evě za její milý, trpělivý přístup. Těšíme se na další kurzy.

Jitka a Jitka

 

Včera jsem absolvovala kurz Využití hladiny alfa v masážích a musím jen pochválit.Nejen že splnil více než moje očekávání, ale posunul mě opět o kus dál a dal spoustu cenných informací. Nemám žádné výtky. Jen to bludiště k učebně...ale v životě taky cesty nejsou vždy přímé :-) Tímto chci Evičce ještě jednou moc poděkovat za krásný zážitek a těším se na další setkání.

Katka

 

Evi, sobotní brněnské ladění na vlnách alfa bylo moc krásné. Děkuji moc za osobní a velmi krásný výklad k tomuto tématu. Zase mě to posunulo o krůček dál.....tak snad se zase někde uvidíme.....

Lenka

 

Děkuji Evičce za krásný uvolňující prožitek na kurzu Využití hladiny alfa v masážích v Brně. A děkuji i za zkušenosti, které nám s velkou láskou předávala.

Františka

 

Děkuji moc paní Evě Juřenové za krásně a velmi názorně vedený kurz o využití hladiny Alfa v masážích. Velmi mne nadchl.

Eva J.

 

Byla jsem účastnicí kurzu Využítí hladiny alfa s Evou Juřenovou a mohu za sebe i ostatní účastníky jen moc poděkovat za milý a přínosně strávený den. Eva je člověk, který poskytne pohodu a radostný vhled, moc jsem si to užila a určitě budu nabyté zkušenosti s radostí dále využívat. Ještě by bylo velmi milé slyšet hlas Evy v nahrávce, má naprosto uklidňující účinek, a už jen pro osobnost lektorky se moc těším na další setkání na kurzech EduSpa.

S poděkováním Lucka

 

V neděli jsem se účastnila kurzu Využití hladina alfa při masážích. Chci moc poděkovat Evě, byl to úžasný zážitek, kde se máme možnost učit nejenom praktickému využití nějaké techniky,ale také ohromné pokoře a úctě ke všemu živému. :-) DĚKUJI. Chci také pochválit bezchybnou organizaci a příjemné jednání. Hezké dny.

Marie B.

 

Krásná neděle s hladinou alfa.

Děkuji Jana

 

Děkuji za kurz vyúžití hladiny alfa v masážích, bylo to velice zajímavé, pozitivní a povzbudivé, jako všechny kurzy, které jsem absolvovala s Vaší školou EDU, paní Juřenová mluvila o životě, přírodě a dnešní uspěchané době přesně, tak jak to cítím i já. Ještě jednou děkuji, škoda, že její meditace a příjemný hlas, neuložila na cd, určitě bychom si rádi odvezli její cd s sebou domů.

Míša

 

Před chvilkou jsem teprve dorazila z kurzu využití hladiny alfa v relaxačních masážích. Byl to naprosto úžasnej zážitek, pokud bude někdy nějaké pokračování, ráda se opět zúčastním. Teď už se těším, až si masážku vyzkouším. Bylo to nádherný..

díky Dáša S.

Využití hladiny alfa v relaxačních masážích

EduSpa College pořádá masérský kurz Využití hladiny alfa v relaxačních masážích

Kurz je určen pro všechny, kteří věří v kouzelnou moc doteku a slova.

 

Hladina alfa je stav plné bdělosti, ve které se mozek nachází těsně před usnutím.

V hladině alfa dochází k nejhlubší relaxaci těla i duše a k načerpání velkého množství energie. V tomto stavu zároveň také dokážeme nalézt vhodné řešení našich problémů.

Nejnovější vědecké výzkumy dokázaly velký přínos odpočinku v hladině alfa pro fyzické i duševní zdraví.

Ve spojení s relaxační masáží šíje, zad a hlavy přináší hladina alfa dokonalý zážitek pohody pro klienta i zkvalitnění práce maséra.

 

Co se na kurzu naučíte:

 

  • Jak pracuje mozek / hladiny gama, beta, alfa, theta a delta/
  • Porozumíte základům duševní rovnováhy
  • Seznámíte se s pojmy vědomí a nevědomí
  • Naučíte se, jak sestupovat do hladiny alfa
  • Poznáte, jak relaxovat v hladině alfa
  • Dozvíte se, jak využít hladinu alfa v masérské praxi
  • Proč je důležitý zodpovědný přístup ke klientovi
  • Relaxační masáž obličeje

Jenom harmonie těla i duše je cestou ke zdraví

 

Masérský kurz Využití hladiny alfa v relaxačních masážích - lektor:

Kurzem Vás provede zkušená lektorka, paní

Mgr. Eva Juřenová

Je původní profesí pedagožka, nyní pracuje jako masérka ve vlastním studiu Duhová brána a v Poslanecké sněmovně ČR. Spolupracuje s foniatričkou MUDr. Z. Veldovou a psychoterapeutkou MuDr Š. Poupětovou. Provozovala veřejné meditace v hladině alfa. Životním krédem paní Evy je pokora, laskavost a zodpovědnost. Její bohaté teoretické i praktické znalosti masáží, zkušenosti s relaxací v hladině alfa, přátelský a trpělivý přístup jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz trvá 1 den.

Výuka začíná v 9.00 a končí kolem 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. 

Učebny jsou pravidelně sterilizovány a dezinfikovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Využití hladiny alfa v relaxačních masážích - co si vzít s sebou

Na masérský kurz si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, prostěradlo na přikrytí masážního stolu, ručník, psací potřeby. Přibalte si s sebou také svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do několika restaurací nedaleko učebny.

Pokud na kurz přijdete s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu. Certifikát Vám můžeme na vyžádání předem vystavit za poplatek i v anglickém nebo německém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Využití alfa hladiny v relaxačních masážích

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Využití hladiny alfa v relaxačních masážích - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz využití hladiny alfa v relaxačních masážích, si může tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Máte tak možnost si např. po delší pauze osvěžit své teoretické i praktické znalosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

 

Masérský kurz Využití hladiny alfa v relaxačních masážích - cena:

2 190 Kč

V ceně kurzu jsou výukové materiály a  skripta

 

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data