Masérské kurzy, školení, přednášky
Masérský rekvalifikační kurz večerní

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Díky Tomáši za skvělé vedení večerního rekvalifikačního kurzu v Praze! Profesionální, přátelská atmosféra a také super parta, už teď se těším na některý z dalších kurzů :o) DÍKY

Evča B.

 

Minulý rok jsem absolvovala večerní rekvalifikační kurz v Praze. Děkuji za báječné vedení a trpělivost lektorce Zuzce. Jitce za skvělý kurz Lávové kameny obličeje. A v neposlední řadě děkuji Robertovi na vynikající vedení v kurzu Manuálního liftingu obličeje.

Ivana N.

 

V červenci  jsem v EduSpa College absolvovala rekvalifikační kurz vedený Zuzanou a návažně rozšiřující kurzy u Roberta, Jitky a Tomáše. Jsem obohacena nejen příjemnými prožitky z masáží a o nové kolegy, ale hlavně o mnohé nové znalosti a dovednosti. Touto cestou velmi děkuji uvedeným lektorům za profesionální, inspirující a účastníky podporující vedení kurzů.

Těším se zase příště, Jarmila

 

Tak mám za sebou úspěšný základní kurz večerní rekvalifikace pod vedením Zuzky...naprostá špica :)..už přemýšlím, kam teď. Díky moc.

 

Veronika

 

Zatím jsem absolvoval pouze jeden kurz (Masérský rekvalifikační večerní). Byl jsem velmi spokojen - připravená skripta, přátelský a profesionální přístup přednášejících... a chystám se na další.

Zdeněk

 

Absolvovala jsem v Praze základní masérský kurz s lektorkou Zuzkou Šmoldasovou a jsem velmi spokojená, budu v kurzech nadále pokračovat. Děkuji všem.

Renata

 

Minulý rok září - prosinec jsem absolvovala základní rekvalifikační kurz večerní s lektorkou Andrejkou v Praze. Naprosto perfektní přístup, znalosti a výuka lektorky mě přesvědčily, že jsem si vybrala správnou cestu. Od té doby jsem absolvovala ještě další kurzy a určitě ne poslední...., vždycky jsem po každém kurzu nadšená... Všem doporučuji.

Lenka H.

 

Je to měsíc, co jsem úspěšně ukončila rekvalifikační večerní kurz. Naše lektorka Andrea je zajímavá osobnost . Díky jejímu profesionálnímu a současně přátelskému a originálnímu přístupu mě kurz obohatil nejenom o znalost masírování.

Jitka

 

Ráda bych poděkovala Standovi za vedení při večerním rekvalifikačním kurzu. Měl s námi spoustu trpělivosti a stačil nám přihodit plno zajímavostí a zkušeností jen tak "bokem". Je to výborný učitel a jsem ráda, že u mého začátku byl právě on.

Saša

Masérský rekvalifikační kurz večerní

Rekvalifikační kurzy Masér pro sportovní a rekondiční masáže v EduSpa College. Rekvalifikační kurz je akreditovaný MŠMT ČR a navazuje na  něj zkouška profesní kvalifikace, po které si můžete otevřít masérskou živnost. Večerní forma výuky.

Večerní masérský rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže je určen pro zájemce z řad široké veřejnosti, kteří si vyberou večerní formu výuky. Tento rekvalifikační kurz Vám umožní naučit se dobře masírovat, získat základní pilíř vzdělání pro Vaše případné další specializace v ostatních kurzech naší školy, zlepšit si své zdraví, zdraví svých blízkých i zdraví ostatních lidí .....

! STUDUJTE ZA VÝHODNOU CENU S BONUSY !

Rekvalifikační kurz večerní

Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

Akreditováno MŠMT ČR: Sportovní masáž pod č.j.: MSMT-16993/2021-2

Masérský rekvalifikační kurz je určen pro zájemce z řad široké veřejnosti.

Umožní Vám:

 • pracovat nebo podnikat v masérských a regeneračních službách
 • pomáhat ostatním lidem
 • získat teoretické i praktické znalosti o jednom z nejvíce prosperujících a rozvíjejících se oborů
 • naučit se účinné masážní postupy a techniky
 • získat základní pilíř vzdělání pro Vaše případné další specializace v ostatních kurzech naší školy
 • zlepšit si výrazným způsobem své zdraví a zdraví svých blízkých
 • osvojit si správný přístup k této nádherné a smysluplné práci
Na masérském rekvalifikačním kurzu se naučíte masáž šíje. Masérský rekvalifikační kurz je základem pro kvalitní masáž. Masérský rekvalifikační kurz je základem pro dobře naučenou masáž.

 

V příjemném a motivujícím prostředí se postupně naučíte vše, co souvisí s teorií i praxí úspěšné masáže. Učivo je rozděleno do 150 výukových hodin (50 hodin teorie po 45 minutách a 100 hodin praxe po 60 minutách), je řazeno do přehledných tematických bloků, které na sebe vzájemně navazují a doplňují se.

Kvalifikovaní a zkušení lektoři používají odborné materiály, názorné pomůcky a moderní techniku. Podrobný manuál, který obdrží každý účastník, je již zahrnut v ceně kurzu a je svým zpracováním na velmi vysoké úrovni.

Velký důraz klademe na individuální a přátelský přístup, na zvládnutí teorie i anatomie a na důkladné procvičení praktické části masáží.

Naším cílem je, abyste si svoji práci zamilovali, byli v ní dobří a dělali ji s nadšením a s profesionální jistotou. Váš úspěch a spokojenost v praxi je pro nás tou nejlepší odměnou.

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

Potvrzení o rekvalifikaci a Osvědčení o profesní kvalifikaci:

Masérský rekvalifikační kurz je ukončen Potvrzením o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu.

Po ukončení tohoto kurzu se hlásíte na autorizovanou zkoušku profesní kvalifikace.

Zkouška profesní kvalifikace se vždy koná v pevně stanoveném termínu v našich učebnách toho města, kde studujete svou rekvalifikaci.

Zkouška se skládá z písemných testů, praktické a ústní zkoušky. Všechny části zkoušky probíhají před odbornou komisí, složenou z dvou autorizovaných osob EduSpa College. Autorizované osoby jsou členy našeho lektorského sboru, předsedkyně komise vyučuje v naší škole rekvalifikační kurzy.

Na zkoušku profesní kvalifikace se pečlivě připravujete v rekvalifikačním kurzu, předem dané okruhy otázek jsou podrobně probírány a procvičovány.

Po úspěšném složení autorizované zkoušky obdržíte Osvědčení o profesní kvalifikaci, na základě kterého Vám v případě zájmu o podnikání vydá příslušný živnostenský úřad živnostenské oprávnění na masérské, rekondiční a regenerační služby.

EduSpa College je autorizovanou osobou. Autorizace: MŠMT-46795/2012-121. Dle novelizace MŠMT splňujeme podmínku dvou autorizovaných osob.

Termín zkoušky profesní kvalifikace:

 • 13. 7. 2024 - Praha
 • 14. 7. 2024 - Praha

Pokud nemůžete z vážných důvodů absolvovat zkoušku v daném termínu své skupiny, je možné, po dohodě předem, složit zkoušku v jiném termínu. Můžete vybírat i z termínů vypsaných pro intenzivní kurzy - odkaz zde nebo pro víkendové kurzy - odkaz zde

Poplatek za autorizační zkoušku profesní kvalifikace je pro naše studenty rekvalifikačních kurzů 3 290 Kč (sleva 1 000 Kč).

Pro ostatní zájemce je cena 4 290 Kč.

 

Speciální bonusy:

 • slevové kupóny na další odborné masérské kurzy v EduSpa College (sleva až 450 Kč na tři další kurzy)
 • masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny nebo masérský kurz Breussova masáž zdarmaKurz Masáž obličeje lávovými kameny zdarma 
 • výrazná sleva na nákup kvalitního profesionálního masážního lehátka české výroby
 • nákup prvotřídních bio masážních olejů za výhodné ceny přímo na kurzu
 • ukázky různých masážních technik zdarma, exkurze a praktické vstupy do odborných kurzů ve vedlejších učebnách
 • konzultace a poradenství s lektory EduSpa College zdarmaKurz Breussova masáž zdarma
 • Osobní průkaz maséra EduSpa College - více níže
 • Sleva 1 000 Kč na autorizovanou zkoušku

 

Masérský rekvalifikační kurz - obsah výuky:

 • Historie a původ masáže
 • Význam masáže
 • Fyzické a psychické účinky masáže = indikace masáže
 • Nevhodnost masáže = kontraindikace masáže
 • Hygiena práce a prostředí
 • Normy pro zřízení masážního salónu, provozní řád
 • Příprava na masáž, masážní prostředky a pomůcky Masérský rekvalifikační kurz obsahuje také základy anatomie.
 • Psychologie práce s klientem
 • Osobní karta klienta
 • Nauka o kůži, základy dermatologie
 • Kostra člověka - základní pojmy
 • Nauka o svalech, základy anatomie - hlavní svalové skupiny lidského těla
 • Základy ortopedie
 • První pomoc - teorie i praxe
 • Druhy masážních hmatů, technika a rytmus masáže
 • Sestavy pro ošetření šíje, zad, hýždí, hrudníku, břicha, nohou a rukou
 • Bonusy - masáž plosky nohy a dlaně
 • Tipy na ideální masážní sestavy podle času, přání a zdravotního stavu klienta
 • Tipy na nezapomenutelný zážitek z masáže, zkušenosti z praxe
 • Obchodní taktiky pro získání a udržení klienta, vhodný marketing

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod a dokáží s lidským tělem i duší doslova zázraky. Staňte se kouzelníky, mistry svého oboru a začnětě tím, že nám dáte důvěru a svěříte svou výuku do našich rukou. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom byli pro Vás těmi nejlepšími učiteli.

 

Vstupní předpoklady pro přijetí účastníka do rekvalifikačního kurzu:

 • Věk 18 let
 • Dobrý zdravotní stav se dokládá písemným potvrzením od lékaře o zdravotní způsobilosti ( o vzor formuláře si můžete napsat na e-mail: info@eduspa.cz)
 • Dobrá znalost českého jazyka slovem a písmem u cizince

Běžně spolupracujeme s úřady práce. Pokud jste uchazečem vedeným na ÚP, můžete u nás studovat ve Vámi zvolené rekvalifikaci. Pro přihlášení a administrativní postup nás prosím v dostatečném předstihu telefonicky kontaktujte.

 

Masérský rekvalifikační kurz - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže má rozsah 150 výukových hodin.

začátek masérského rekvalifikačního kurzuVýuka u večerního kurzu od 8. 4. 2024 probíhá 2x týdně, každé pondělí a středu od 17.00 do 21.00 + šest celých předem určených dní od 9.00 do 18.00 (St 1. 5. , So 4. 5 ., Ne 5. 5. , St 8. 5,  Ne 12. 5., 1 den v červenci)

 Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky.

Na kurzu máte zdarma k dispozici čaj, kávu (neplatí v době protiepidemických opatření). Učebny jsou pravidelně dezinfikovány asterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou nedaleko metra, v klidné lokalitě,  v Praze můžete bezplatně parkovat v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

 

Masérský rekvalifikační kurz - co si vzít s sebou:

Na masérský rekvalifikační kurz si prosím vezměte pohodlný oděv pro masírování (tepláky, tričko), přezůvky, poznámkový blok, psací potřeby, prostěradlo na masážní lehátko a malý a velký ručník na přikrytí, potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti (o vzor si napište na info@eduspa.cz).

Nezapomeňte si vzít také svačinu a pití.

Úsměv a pohoda je na kurzu masáží velmi důležitá.Pokud si s sebou na kurz ještě přibalíte úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Lektoři EduSpa College jsou Vám také k dispozici k odborným konzultacím i poradenství ohledně masáží.

 

Osobní průkaz maséra EduSpa College:

EduSpa College - osobní průkaz maséraStudent si může za poplatek objednat Osobní průkaz maséra se svou fotografií a svými osobními údaji, kterým se může prokázat v ČR i v zahraničí jako kvalifikovaný a profesionální masér.

 

Masérský rekvalifikační kurz - cena:

11 990 Kč

9 990 Kč (sleva: při přihlášení on-line a platbě do začátku kurzu, bez další administrativy )

V ceně jsou zahrnuty veškeré výukové materiály, pomůcky, manuál pro teoretickou i praktickou část, speciální bonusy - viz výše, Potvrzení o rekvalifikaci v českém jazyce . V ceně není zahrnut poplatek za autorizační zkoušku.

 

Video:

EduSpa College pořádá rekvalifikační masérský kurz

 

 Výuka u večerního kurzu od 15. 1. 2024 probíhá 2x týdně, každé pondělí a středu od 17.00 do 21.00 + šest celých předem určených dní od 9.00 do 18.00 ( Pá 9. 2. , Pá 8. 3. , Pá  22. 3, Pá 29. 3., So 30. 3., Ne 31. 3.)

Výuka u večerního kurzu od 8. 4. 2024 probíhá 2x týdně, každé pondělí a středu od 17.00 do 21.00 + šest celých předem určených dní od 9.00 do 18.00

 

Opatření proti šíření covid-19 a podmínky účasti na vzdělávacích akcích a zkouškách

 

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Masérské potřeby

Načítám data