Masérské kurzy, školení, přednášky
Thajská tradiční masáž I.

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Thajská tradiční s Eleni - super zážitek, jako každý kurz v EduSpa! Přesně tohle mně chybělo do kombinovaných masáží, jako doplněk. Díky El.

Jarča

 

Dobrý den, absolvovala jsem kurz thajské masáže s lektorkou Eleni v únoru. Mohu jen doporučit, atmosféra a také skupina, která se zde sešla, byla opravdu inspirující. Jelikož mám k Thajsku pozitivní vztah, a také k józe, kterou tato technika využívá, tak jsem byla více než nadšená. Tak neváhejte a na kurz se přihlašte (přece vás neodradí pověst thajské masáže, že bolí). Budete překvapeni nad schopnostmi svého těla - to že se ozve, pokud je ztuhlé a hlavně že má regenerační schopnosti:) Ještě jednou díky.

S pozdravem Lenka

 

Dobrý den, děkuji za vřelý přístup a úžasnou atmosféru :) Kurz thajské masáže velmi obohatil moje znalosti a jsem velmi spokojena. Můžu jen doporučit všem, co stojí o nové zkušenosti a chtějí si rozšířit přehled. Též přeji celému Vašemu týmu mnoho úspěchů a jen samé spokojené klienty a těším se na absolvování dalšího kurzu :)

Sokolíková Dagmar

 

Během listopadu jsem absolvovala kurz tradiční thajské masáže (v Praze), byl opravdu zajímavý a lektorka Eleni je velmi vyjímečný člověk. Za všechny předané vědomosti děkuji a doufám, že se budu moci zúčastnit i dalších kurzů.

Vendula H.

 

Úžasný kurz thajské masáže! Stále vstřebávám informace a doporučuji všem! A už se těším na další kurzy. Skvělý lidičky, milá a příjemná učitelka, prostě to bylo super! Díky moc! 

 

To jsme se nasmáli! Krásně jsme se tam sešli (kurz thajská tradični masáž). Díky moc za pěkný víkend, byl plný masáží a masírování. Už se těším na další!

Nora B.

Masérský kurz - Thajská tradiční masáž I.

EduSpa College pořádá kurz:  Thajská tradiční masáž. Při thajské tradiční masáži se ošetřuje tělo prostřednictvím energetických linií - senů a akupresurních bodů, které na nich leží. Naučte se, jak rozvolnit energetické blokády, rozproudit stagnující energii, nastolit rovnováhu, ozdravit tělo či mírnit bolest.

Thajská tradiční masáž, která je v Thajsku nazývána NUAD BORAN má velmi dávnou a hlubokou tradici.

Své kořeny má v severní Indii asi před 2 500 let př.n.l. Za jejího zakladatele je považován severoindický lékař a učenec Jivaka Kumar Banccha, který byl Buddhovým přítelem. Zároveň byl lékařem tehdejšího krále i celé mnišské obce. Byli mu také připisovány znalosti o léčivé síle bylin a minerálů. Mnoho lidí v Thajsku ho proto uctívá jako otce a zakladatele medicíny a na jeho památku se dodnes konají malé pobožnosti.

 

Teoretickým základem thajské masáže je nauka o neviditelných energetických liniích, které prochází lidským tělem. V thajské tradici se nazývají seny a je jich velké množství. Seny jsou totožné s meridiány v čínské medicíně nebo s nadis v indické tradici. Pro thajskou tradiční masáž používáme 10 nejdůležitějších senů.

Při thajské tradiční masáži se ošetřuje energetické tělo prostřednictvím energetických linií - senů a prostřednictvím akupresurních bodů, které na nich leží. Dají se takto rozvolnit energetické blokády, rozproudit stagnující energii, znovunastolit rovnováhu, léčit některá onemocnění nebo mírnit bolest.

Pomalé, rytmické a houpavé pohyby při thajské tradiční masáži navodí u klienta stav hluboké relaxace. Poté nastupují drobná a důsledná protažení, která se stupňují až do jógových pozic.

 

Každému započetí práce předchází krátká úvodní modlitba či rozjímání, které slouží k dosažení soustředěnosti. Vždy je úvodem pro naladění se na následující práci. Krátká modlitba slouží také pro meditativní zklidnění mysli terapeuta.

“Nechť ten, koho se dotýkám, je zbaven bolesti a dojde uzdravení.”

Ke každému klientovi je při thajské tradiční masáži potřeba přistupovat velmi individuálně. Musíme být obezřetní na vnímavost každého jedince, neboť se může v praxi velmi lišit.

To vše a ještě mnohem více se naučíte na našem kurzu tradiční thajské masáže.

 

Masérský kurz Thajská tradiční masáž I. - lektor:

Lektorka Eleni IoannopuluKurzem thajské tradiční masáže Vás provede zkušená lektorka, paní

Eleni Ioannopulu

Mnohokrát navštívila Thajsko a své poznávací pobyty vždy využila ke studiu Nuad Boran - tradiční thajské masáže. V r. 1999 se učila v Tradiční škole jižního stylu ve Wat Po v Bankoku (Thai Traditional Medical School). V r. 2001 navštěvovala školu severního stylu v Chang Mai u soukromé učitelky Wandee Boonsai, dřívější učitelky z Nemocnice, Nadace Shivago Komarpaj (Old Medical Hospital, Foundation of Shivago Komarpaj). K ní se poté několikrát vrátila a zdokonalovala a propracovávala svůj styl. Pomáhala také jako instruktor při výuce nových žáků. Díky mnohaleté praxi, umění vcitování a tvůrčí inspirace, se jí podařilo proniknout do techniky thajské masáže natolik, že se dnes již nedrží jen naučených rámců. Při výuce vychází z načerpaných zkušeností, které vždy individuálně přizpůsobuje potřebám studentů, času i prostoru. Tradiční thajská masáž se pro ni postupně stala uměním, pohroužením, cvičením i cestou vedoucí k hlubokému uvolnění jemněhmoných struktur. Své zkušenosti stále rozvíjí ruku v ruce s novými poznatky a sděleními na všech úrovních. Její mnohaleté teoretické i praktické zkušenosti, citlivý přístup i dobrá znalost dalších terapií a metod, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Thajská tradiční masáž I. - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz trvá 4 dny po sobě (čtvrtek, pátek, sobota, neděle)

Výuka začíná v 9.00 a končí většinou kolem 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. 

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Thajská tradiční masáž I. - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Thajská tradiční masáž si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, vlastní prostěradlo, psací potřeby a sešit na poznámky. Karimatky pro výuku budou k dispozici na kurzu. Přibalte si s sebou také svačinu a pití. Oběd si můžete vybrat v několika restauracích v okolí učebny.

Pokud na kurz přijdete s úsměvem a dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Thajská tradiční masáž I. Certifikát Vám můžeme na vyžádání předem vystavit za poplatek i v anglickém nebo německém jazyce.

 

Masérský kurz Thajská tradiční masáž I. - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Thajská tradiční masáž I., si může tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Máte tak možnost si např. po delší pauze osvěžit své teoretické i praktické znalosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

 

Masérský kurz Thajská tradiční masáž I. - cena:

4 900 Kč

V ceně kurzu jsou výukové materiály, pomůcky a skripta.

 

Video:

EduSpa College pořádá kurz thajské tradiční masáže

 

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

 

Praha

10. 10. - 13. 10. 2024, čtvrtek - neděle, počet dní: 4   volno
Načítám data