Masérské kurzy, školení, přednášky
Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

V září  jsme s kamarádkou-kolegyňkou absolvovaly kurz áyurvédské masáže a následně o měsíc déle i masáž bylinnými měšci u Standy. Velice intenzivní kurz, který nám otevřel oči, posunul nás zase o krok dál v naší práci a životech. A to vše díky tomuto úžasnému človíčku jako je Standa ;) Děkujeme.

Peťa a Marťa

 

Ahoj :-) já jsem se zúčastnila kurzu masáž bylinnými, ovocnými a rýžovými měšci. Na kurz jsem se moc těšila, ale bylo to ještě lepší, než jsem doufala :-) Standa je úžasný lektor a také člověk... kurz mě doslova nabyl energií a to na hodně dlouho. Stando moc děkuji a těším se na další setkání :-)

Gábi

 

Dnes jsem se zúčastnila kurzu Masáže měšci a ráda bych poděkovala Standovi za jeho milý a laskavý přístup. Díky jeho přístupu jsem masáž pochopila a dokázala s ní splynout a osvojit si ji. Děkuji Ti Stando.

Eva Z.

 

Ahoj, 27. 10.  jsem se zúčastnila kurzu Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci a chtěla bych velmi poděkovat Standovi za profesionální přístup, trpělivost a ochotu. Na kurzu byla skvělá atmosféra a celý den jsem si báječně užila. Masáž měšci je neuvěřitelná, všem ji vřele doporučuji k vyzkoušení. Kurzy v Eduspě nikdy nezklamou :-)

Berenika

 

Dnes (12.5.) jsem právě absolvovala kurz Masáž ovoc.byl.a rýž.měšci. Jsem nadšená z této techniky, z přátelského přístupu lektora vtipálka Standy a jeho profi vystupování. Těším se, že mohu tuto krásnou techniku nabídnout našim klientům. A také na další kurzy, u vás. Všem kolegům přeji stále úsměv na tváři a spokojené klienty a brzo naviděnou.

Markéta B.

 

5.5. kurz bylinnými měšci. Pohodový lektor Standa, empatický, milý, vtipný. Masáže měšci, úžasná technika, vůně bylinek, koření a kokosu k tomu, hotová nirvána. Již nechci jinou masáž. SUPER!!!!!!!!

Jana z Valašska

 

Chtěla bych moc poděkovat Standovi za příjemně strávený den. V sobotu 17.9. jsem se zúčastnila kurzu masáže ovocnými a bylinnými měšci, byl to pro mě zážitek a opět mě to posunulo o krok dál v poznávání krásy masáží. Myslím si, že by si každý měl alespoň několikrát v životě dopřát takovýto příjemný zážitek. Děkuji Stando a přeji Ti v životě mnoho milých a příjemných klientů i studentů.

Hana

 

Dne 23.7. jsem se zúčastnila kurzu Masáž ovocnými, bylinnými měšci. Z toho kurzu jsem byla nadšená a pod vedením lektora Standy to bylo profesionální, děkujeme.

Petra

 

13.5. Krásná komorní atmosféra masáží měšci. Děkuji všem! Tom KLA Spec.Thx Standa a Evík :o)

 

Dne 13.5. jsem absolvovala kurz ovocnými, bylinnými a rýzovými měšci. Kurz byl velmi zajímavý a lektorem skvěle vedený. Děkuji!

Eva

 

Dobrý den, také jsem absolvovala kurz Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci a bylo to SUPER. Standa naprosto úžasný a opravdu to s Měšci umí. Mohu tento kurz jen doporučit. Nádherný relax.

Monika Pavlíčková

 

Stando, díky za super kurz Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci a hlavně díky za tvůj laskavý přístup. Moc příjemné, všem doporučuji.

Markéta

 

Stando, moc ti děkuji za skvělý kurz masáží měšci. Mohu jen doporučit, je to slast a skvělý zážitek :-) Mejte se všichni krásně

Pavla

 

Dobrý den, 16.3. jsem absolvovala kurz a jsem velmi nadšená. Standa je úžasný, atmosféra bezvadná, jsem opravdu moc spokojená. Neodpustím si poznámku: Standa opravdu s "měsci" umí. Těším se na další kurzy.

Monika

 

Ahoj všichni, a celý tým EDU SPA a úžasný přístup. Dne 15.1 jsem byla na novém kurzu masáží měšci, nádhera díky Standovi a bezva partě. A chystám se na večerní rekvalifikační kurz.Vřele všem doporučuju milé prostředí, péči, něhu a skvělé lektory.

Krásné dny Marcela

 

Masérský kurz - Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci

EduSpa College pořádá kurz: Masáž ovocnými, bylinnými  a rýžovými měšci. Vydejte se s námi do fascinujícího světa doteků a vůní a naučte se tyto neobyčejné techniky, které za pomocí přírodních ingrediencí komplexně a nezaměnitelně regenerují tělo i duši.

Masáže ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzí jeho smysly.

Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu.

Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

 

Ovocné měšce: Nahřáté měšce z exotického ovoce a aromatického koření v kombinaci s bylinnými oleji rozehrávají úžasný koncert vjemů, který povznese následnou masáž na nezapomenutelný smyslový zážitek.

Bylinné měšce: Měšce ze směsi pečlivě vybraných bylin, které jsou nahřívány v páře, uvolňují léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu. V kombinaci s oleji regenerují a léčí naše tělo.

Rýžové měšce: Masáž rýžovými měšci je úžasná technika jemného dotyku a něžné péče. Dokáže ojedinělým způsobem dostat do těla léčivé masti a oleje a přitom šetrně zachází i s bolestivými místy na lidském těle

 

Co se na masérském kurzu naučíte:

 

  • kombinaci tří masérských technik
  • přípravu ovocných měšců
  • jaké ovoce a jaké koření použít
  • přípravu bylinných mešců
  • jaké bylinky použít
  • přípravu rýžových měšců
  • jakou rýži použít
  • jak vybrat vhodné oleje
  • jak připravit pro Vaše klienty dokonalý prožitek z masáže
  • jak pracovat s energiemi

 

Na masérském kurzu Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci se naučíte ojedinělé kombinace hmatů a tahů, které Vám dopomohou k dalšímu rozvoji Vašeho masérského umění. Poznáte umění tisícileté tradice asijských léčebných metod a osvojíte si dovednost neobvyklých technik. Vydejte se s námi na fascinující cestu doteků.

 

Masérský kurz Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci - lektor:

Stanislav Jirák

Masážní techniky studoval pod vedením učitelky Fatimy Diagany-Schultes z africké Mauretánie v Diagana Spa Academy a u ayurvédského doktora J.A.Poojitha Goonewardeneho na Srí Lance v Mataře. Při své práci se snaží co nejlépe propojit umění doteku s hlubokou relaxací, k masážím přistupuje vždy intuitivně a s velkou empatií. Kromě výše zmíněné praxe se průběžně vzdělává i v dalších odborných masérských metodách a své masérské zkušenosti a dovednosti s velkou radostí předává dál. Jeho profesionalita, nadšení, srdečný a přátelský přístup, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci trvá 1 den.Masérský kurz Manuální lifting obličeje začíná v EduSpa College v 9.00.

Výuka začíná v 9.00 a končí kolem 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci- co si vzít s sebou:

Na masérský kurz si s sebou prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, psací potřeby, sešit na poznámky, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a 2 ručníky (malý a velký). Veškeré potřeby na výrobu mešců jsou v ceně kurzu. Nezapomeňte také na svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít si do restaurací v blízkosti učebny.

Přibalíte-li si na náš kurz ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Odborný certifikát Vám umožní aplikovat manuální lifting obličeje v praxi.

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci. Certifikát Vám můžeme na vyžádání předem vystavit za poplatek také v německém nebo v anglickém jazyce.

 

Masérský kurz Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci - úspěšná praxe:

Každý, kdo v EduSpa College absolvuje masérský kurz Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci, má možnost si tento kurz jednou zdarma zopakovat. Může si tak např. po delší pauze osvěžit své teoretické i praktické dovednosti a ještě více se tak zdokonalit v těchto technikách. Pro přihlášení na opaování nám prosím vždy předem zavolejte. 

 

Masérský kurz Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci - cena:

2 490 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré potřeby pro výrobu měšců, výukové materiály a skripta

 

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

 

Praha

03. 11. - 03. 11. 2024, neděle - neděle, počet dní: 1   volno
Načítám data