Masérské kurzy, školení, přednášky
Masáž obličeje, šíje a dekoltu lávovými kameny

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

V EduSpa College jsem absolvovala 2 kurzy - manuální lifting obličeje a Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny. Jsem velmi spokojená jak s kvalitou výuky tak s přístupem vyučujícího Roberta Al Arefa. Rozhodně v budoucnosti zase nějaký kurz vyberu. Hezké léto všem :-)

Jitka Wojnarová

 

7.3. jsem se - nejen já - zúčastnila tohoto OPĚT ÚŽASNÉHO KURZU masáže obličeje lávovými kameny, který byl okamžitě přidán mezi mou nabídku masáží a klientky si ho nemohou vynachválit. Od EduSpa College to byl již osmý kurz a rozhodně ne poslední. Všichni lektoři EduSpa jsou bezkonkurenční - příjemná nálada, trpělivost, rady z vlastních zkušenosti a konkrétně pod vedením Roberta se naučíte i nemožné. Vřele doporučuji - využijí OPRAVDU všichni - kosmetičky, maséři, ale i v domácí péči. Po této masáži Vám klienti/ky zapomenou na nějaký hadí jed BOTOX. Neváhejte - utíkejte na kurz.

Kristina

 

Děkuji moc Slávkovi za kurz masáže obličeje lávovými kameny. Slávek je úžasný lektor a neváhá se podělit o zkušenosti nabyté dlouholetou praxí. Těším se na další kurzy se Slávkem.

Radek

 

Chtěla bych poděkovat za krásný kurz Masáž obličeje lávovými kameny v Brně 17.6. Moc se mi líbil přístup lektora Tomáše, celý kurz byl v příjemné atmosféře. Děkuji.

Marie

 

Chtěla bych poděkovat Jitce za, jako vždy skvělý, bonusový kurz Masáž obličeje lávovými kameny v Brně. Byl velmi příjemný. Dovezla jsem si první sadu lávových kamenů a přihlášku na kurz lávové masáže celého těla. :)

Tereza

 

Ahoj. 27.11. jsem absolvovala kurz Masáže obličeje lávovými kameny. K této technice jsem před kurzem byla spíše skeptická, protože jsem ji předtím neznala, ale chtěla ji vyzkoušet, abych si mohla udělat vlastní názor. Musím otevřeně uznat, že jednodenní kurz vedený Jitkou mě naprosto nadchnul a jsem ráda, že tuto techniku budu moci využít vedle manuálního liftingu obličeje, který zase bezkonkurenčně školí Robert. Velké díky všem báječným lektorům EduSpa.

Renata

 

Děkuji Jitce za velice hezký kurz 14. 10. - masáž obličeje lávovými kameny. Jitka je výborná lektorka a vůbec - všechny účastnice kurzu byly skvělé. Děkuji všem za příjemně strávený den.

Luboš

 

3.10. jsem absolvovala v Brně kurz masáže obličeje lávovými kameny. Moc díky Jitce za přátelskou atmosféru, profesionální vedení a spoustu informací a dovedností, které co nevidět uvedu v praxi. Už se moc těším na další kurz, který si u Vás co nevidět objednám:-))

Zuzka

 

Ahoj, dne 15.11. jsem byla na masáži obličeje lávovými kameny. Byla jsem velmi spokojená, masáž mne nadchla. Neváhejte a běžte na ni, je to ojedinělý zážitek.

Vlasta

 

Chtěla bych poděkovat Jitce za krásný kurz 15.11. - masáž obličeje lávovými kameny. Jitka je výborná lektorka, po stránce lidské i odborné. Děkuji za možnost opakování kurzů! A těším se na nové!

Anna

 

15.11. jsem byla v Brně na kurzu lávových kamenů - obličej. Moc jsem se těšila. Jednak na lektorku Jitušku (je to prostě super lektorka) a pak tento kurz byl předčasný vánoční dárek. Když kurz vede Jitka - tak ten čas je s dovolením "splašený" a letí to. Přesto, nevím jak to dělá, dokáže i "poleno" naučit danou masáž zvládnout!!! Kurz jsem si užila a už mám první masáž za sebou a má mamka říkala, že až zase tahle paní bude v Brně něco učit, že mám k ní jít :-).

Mockrát děkuji, Lenka, Adamov

 

Dobrý den, 18.9. jsem absolvovala Masáž obličeje lávovými kameny s lektorkou Lenkou a ráda tento kurz všem doporučuji. Masáž je krásně příjemná- na zimní měsíce jako dělaná a Lenka je vynikající a příjemná lektorka :)

Veronika K.

 

5.-7.4. jsem absolvovala kurz Masáž lávovými kameny Hot stones a masáž obličeje lávovými kameny v Hradci Králové. Tyto tři dny pro mě byly opravdovým nezapomenutelným zážitkem. Jituška je opravdový odborník. Všem tento kurz doporučuji. Moc se těším na další kurzy, které chci absolvovat v květnu a červnu. Ještě jednou díky za vše :-)

Helena

 

Dobrý den, dne 7.4. jsem absolvovala kurz masáže obličeje lávovými kameny v Hradci Králové. Bylo to neskutečně příjemné a nádherné. Chtěla bych touto cestou poděkovat lektorce Jitce za krásný a úžasný den a za přístup. Všude vás budu chválit, protože masáže od EduSpy College jsou super. Dále se budu vzdělávat a už teď čekám na další kurz.

Díky Ilona

 

V neděli 7.4. jsem se zúčastnila kurzu masáž obličeje lávovými kameny v Hradci Králové. Chtěla bych touto cestou poděkovat lektorce Jitce za přátelský a lidský přístup a za to, co nás naučila. Masáž je skvělá, už se těším, až ji začnu praktikovat. Je fajn potkávat na kurzech lidičky, kteří sdílejí stejné nadšení jako já :-) Takže ještě jednou DĚKUJI.

Helča

 

Teď jsem přijela z kurzu masáží obličeje lávovými kameny v Hradci Králové a mohu napsat jen jedno - díky Jitko za trpělivost, lidský přístup...za všechno co jsi nás naučila...masáž je úžasná a věřím, že stejně jako jsem z ní nadšená já, budou i všichni, kteří se na ni už teď těší...ještě jednou DÍKY.

Libuše

 

Všem přiznivcům masáží vřele doporučuji kurzy spol. EduSpa College pro profesionalitu lektorů, příjemný přístup ke svým studentům a předávání podstatných informací potřebných pro úspěšné provádění terapií. Prozatím jsem absolvovala 3 kurzy (s Robertem Indickou masáž hlavy, s Jitkou Obličejovou masáž lávovými kameny a s Milanem Baňkování a Gua Sha)a jsem velmi spokojená a techniky naučené na kurzech se všem masírovaným velmi líbí, jsou z nich nadšení a chtějí se nechat hýčkat stále častěji. Stejné potěšení mám i já, když vidím výsledky. Už se těším na další kurz, na který jsem se přihlásila.

Romana

 

Ahoj, chtěla bych moc poděkovat Robertovi a tím i celé EduSpě za skvělý kurz masáže lávovými kameny obličeje, krku a dekoltu. Nejen, že mě obohatil o další zpestření mé práce kosmetičky, ale také nabyl pozitivní energií, kterou je EduSpa naplněná. Moc a moc děkuji za skvělý zážitek  :)

Monika

 

Dne 14.3. jsem absolvovala v Praze kurz masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny. Kurz byl velice příjemný, vše srozumitelně popisováno a následně uvedeno do praxe. Jsem velmi spokojená. Už se těším na další kurz, který mám v plánu a to bude manuální lifting obličeje v květnu.

Eliška

 

Dne 8. 3.  jsem v Plzni absolvovala kurz masáž obličeje lávovými kameny. Chtěla bych moc poděkovat Jitce za vedení kurzu, trpělivý přístup, spoustu informací a skvělou atmosféru. Určitě se do budoucna ráda zúčastním některého dalšího kurzu! Už se moc těším!

S pozdravem Katka P.

 

6.3. jsem pod skvělým vedením pana Roberta absolvovala kurz masáž obličeje lávovými kameny. Dovolím si napsat, že jsme si kurz všichni velice užili. Od Roberta jsme měli dokonalý výklad, spoustu nových informací a dostatek prostoru na praktické vyzkoušení práce s kameny. Prostě luxus. Všem, kteří si chtějí dopřát nadstandartní zážitek doporučuji, aby si kurz vyzkoušeli. Roberte díky!

Alena

 

Ahojky, velice děkuji Jitce za krásný a příjemný den 3.2. v Hradci Králové. Byla jsem velmi spokojená a dozvěděla jsem se hodně informací o masáži obličeje lávovými kameny. Těším se na další kurzy , které mám již objednané. Všem přeji hodně úspěchů.

Petra

 

Dobrý den. Dne 3.2. jsem byla v Hradci Králové na kurzu masáží obličeje lávovými kameny. Ráda bych poděkovala EduSpa, že mi umožnila absolvovat jejich skvělý kurz pod vedením Jitky, které bych také ráda poděkovala za hezky prožitý den, protože Jitka umí zaujmout svou velmi přirozenou formou výuky dané masáže díky dlouholeté zkušenosti v oboru a velmi pozitivní energii, kterou šíří okolo sebe včetně nových nápadů, čím danou masáž vylepšit. Ještě jednou díky a všem vřele doporučuji.

S pozdravem Petra

 

Musím vyjádřit poděkování vedení EduSpa College za vstřícnost a lektorce paní Jitce za přístup a profesionální vedení kurzu masáže obličeje lávovými kameny, který jsem 3.2. absolvovala v Hradci Králové. Těším se na další :-)

Alena

 

Včera -5.12. - jsem absolvovala kurz masáž obličeje lávovými kameny v Plzni a jsem nadšená, Jituška byla úžasná, vše srozumitelně vysvětlila i laikovi jako jsem já, prostě paráda. Dnes jedu na kurz masáž lávovými kameny-Hot stones I a už nemůžu dospat. Těším se na další kurzy. Díky Jituš.

Zdeňka

 

Tak na dnešek 9.10. jsem se opravdu nemohla dočkat, už v neděli jsem měla sbaleno na kurz masáže obličeje lávovými kameny, který jsem si opravdu užila. Roberte, děkuji za cenné informace, skvělou atmosféru a celkovou pohodu, která na kurzu byla. Výsledky masáže mě opravdu nadchly, pleť byla po masáži krásně svěží, vypnutá a nosoretní rýha skoro zmizela.....už se nemůžu dočkat, až budu lávovými kameny rozmazlovat i zákazníky :-)......a dneska budu spát jako mimino. Opravdu to byl skvělý den a celému EduSpa přeji hodně a hodně spokojených lidiček, kteří se k vám budou rádi vracet stejně jako já :-).

Venuše

 

V červenci jsem se zúčastnila kurzu masáže obličeje lávovými kameny. Byl moc fajn a klientům i celé rodině se moc líbí. Moc Jitce děkuji.

Jiřka

 

Tímto bych chtěla velmi poděkovat Jitce, za vedení kurzu v červenci-masáž obličeje lávovými kameny. Jitka vyprávěla spoustu zkušeností z praxe, nejenom, že jsme se zasmáli, ale jsou to cené rady. Masáž lávovými kameny je perfektní, naprosto předčila mé očekávání. K tomu všemu vládla skvělá atmosféra, pomalu začínám mít na EDU SPA závislost:))

Na další kurzy se těší Martina, Praha

 

Ahoj Jitko, omlouvám se, že až dnes píši poděkování za kurz masáže obličeje lávovými kameny 18.7. v Brně. Byla jsem na dovolené v Itálii a tam jsem neměla PC k dispozici. Děkuji tedy za Tvůj přístup, trpělivost, vstřícnost, humor a srdce, které vkládáš do každého tahu kamenem nebo holou rukou.

Na další setkání se těší Hanka Hrabcová, Fryčovice

 

Tři dny lávových kamenů...nejdříve s Robertem obličej a dekolt a potom ve čtvrtek a v pátek, masáž celého těla s Jitkou. Budeme na tyto dny všichni rádi vzpomínat, lektoři se nám zase věnovali s takovým zápalem, chutí a humorem, že se nám nikomu ani nechtělo domů. Předali nám nejen ten základ, ale i všelijaké perličky, které nyní můžeme využít při své každodenní práci, protože lávovky u klientů naprosto vítězí. Těším se už zase na podzim na další kurzy.

Alena

 

Dobrý den, včera jsem absolvovala kurz Masáž obličeje LK v Praze a bylo to super. Jituška nám vše několikrát ukazovala a hlavně vše perfektně okomentovala zkušenostmi ze svého salonu, což velice oceňuji. Bylo to povzbuzující a vtipné zároveň :o) Pomohla mi i s výběrem LK, za což ještě jednou děkuji. Těším se na další kurzy!

Veronika

 

21. 2. 2012 jsem se zúčastnila kurzu Masáž obličeje lávovými kameny. A zase vše na výbornou. Skvěle podaná přednáška a praktické ukázky. Je to neuvěřitelně jemná, příjemná a uvolňující masáž. Kameny a nádobu jsem dostala k narozeninám asi před rokem a nepoužívala jsem je, chtěla jsem je prodat, protože jsem se kamenů "bála", nevěděla jsem jak s nimi pracovat. Dala jsem tomu ale šanci a jela na kurz do EduSpa College. A neprohloupila jsem. Kameny si nechám a velmi ráda budu tuto službu nabízet. Na Robertových kurzech si úplně ze všeho nejvíc cením pro mne nejdůležitější věci, a to že jsem okamžitě po kurzu schopna proceduru nabízet a nebát se ji provádět. Děkuji moc i za tento kurz a už se těším na další.

Monika

 

Dnes 1.10.2011 jsme se v Brně zúčastnily kurzu "Masáž obličeje lávovými kameny" pod vedením úžasného lektora Roberta. Z kurzu jsme odcházely nadšené a plné nových informací a po masáži jsme se cítily skvěle. Těšíme se opět na nějaký další kurz s EduSpa.

Ilona a Ester

 

Děkuji za úžasné vedení při kurzu masáže obličeje lávovými kameny. Robert je opravdu skvělý lektor!

Eva

 

Ahoj :) 17.6. jsem se naučila masírovat obličej lávovými kameny. Děkuji moc Jitce, je bezva. Díky a už teď se těším na další kurz.

Ivet

 

V pátek 17.6. jsem absolvovala kurz Masáž obličeje lávovými kameny pod vedením Jitky. Je to nádherný kurz, všem moc moc doporučuji. Je to úžasný relax a ještě v pátek jsem s tím měla veliký úspěch. Všem doporučuji.

Monika

 

Čauky, v pátek 3.6 jsem byla na kurzu obličeje lávovými kameny, v sobotu jsem masáž udělala 4x ( sousedka,sestra,mamka,sousedka) a už se těší, až si udělám masáž lávovými kameny! Chtějí masáž zad a rukou. Byli nadšené!!!

Nora

 

Ve čtvrtek 12.5. jsem absolvoval kurz masáže obličeje lávovými kameny. Výborné vedení Roberta udělalo z kurzu kurz s velkým K! Celou dobu nás pečlivě a trpělivě vedl, ochotně znovu ukazoval a vysvětloval, opravoval nás, radil nám a to vše ještě s jeho jedinečným milým pozitivním úsměvem! Všem vřele doporučuji a Tobě Roberte moc děkuju za super kurz!

Adam

 

Absolvovala jsem tento týden kurz masáž obličeje lávovými kameny a vrátila jsem se nadšena z přístupu našeho lektora Roberta. Byl naprosto skvělý, maximálně se nám věnoval, vše trpělivě vysvětloval s tím svým milým úsměvem. Tento kurz byl díky němu skvělý. Děkuji Roberte.

Lída Balážová

 

Děkuji Robertovi za kurz masáže obličeje lávovými kameny, hodně nás naučil, byl profesionální i přátelský. Jsem kosmetička a tato technika bude určitě velkým zpestřením i lákadlem pro mé klientky. Už jsem ji s velkým ohlasem několikrát vyzkoušela, tvář se masáží výborně prohřála a uvolnila a o moc líp pak vstřebala krémy i masky. Efekt je veliký, jsem moc spokojená, takže se určitě přihlásím ještě na lifting obličeje.

Veronika

 

Krásny den Roberte, chtěla bych Ti poděkovat za kurz masáže obličeje lávovými kameny, tak pohodový a plný informací kurz, jsem ještě neabsolvovala. Pochvalují si i mé zákaznice, kterým se toto ošetření moc líbí.Určitě se ráda zúčastním dalšího kurzu, který povedeš. Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další setkání.

Ahoj Monika :-)

 

Ahojda :) Kurz masáž obličeje lávovými kameny byl senzační, člověk se naučí něco nového a zároveň si odpočine :) Masáže praktikuju zatím jen na rodině, ale myslím, že všichni vrní blahem - dostávají masáže a zadarmo :) Už se těším na další kurzy :)

Ivana

Výhodná cena

Masérský kurz - Masáž obličeje, šíje a dekoltu lávovými kameny

EduSpa College pořádá kurz: Masáž obličeje lávovými kameny.  Naučte se, jak spojit do jednoho harmonického celku tepelné účinky lávových kamenů a kosmetickou masáž obličeje. Výsledkem je dokonalá sestava, která má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.

To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

Masáž obličeje lávovými kameny patří k populárním trendům a je čím dál více oblíbená jak v masérské, tak v kosmetické praxi.

V současné době tuto doplňkovou terapii vyhledává velké procento vytížených žen i mužů, kteří potřebují za krátký okamžik zlepšit výraz své tváře, odstranit stres a načerpat novou energii.

Masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny je žádaným jednodenním kurzem.

 

Masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny - co se naučíte:

 

  • Historii a původ masáže obličeje lávovými kameny
  • Jaká má masáž obličeje lávovými kameny kosmetické účinky
  • Zdravotní účinky a celkové výhody této metody
  • Vhodnost a nevhodnost použití pro masáž obličeje lávovými kameny
  • Jak připravit lávové kameny na masáž, jak je správně používat, čištění lávových kamenů
  • Anatomii obličeje - svaly, kosti, stavbu kůže
  • Důvody stárnutí kůže, vznik vrásek - možnosti nápravy a zlepšení
  • Speciální sestavy pro masáž obličeje lávovými kameny - ošetření obličeje, krku a dekoltu
  • Možnosti využití studených lávových kamenů a polodrahokamů
  • Zvláštní bonusy pro masáž obličeje lávovými kameny - akupresuru obličeje, masáž horní končetiny

Tato efektivní technika by určitě neměla ujít Vaší pozornosti. Absolvujte masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny, rozšiřte si své znalosti a dopřejte svým klientům nový zážitek, který se zajisté stane součástí jejich pravidelné péče.

 

Masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny - produkty:

Na kurzu Masáž obličeje lávovými kameny si můžete zakoupit lávové kameny (obličejové i ostatní) a ohřívací nádoby Spa Pro.  U těchto produktů Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a nejlepší cenu. U lávových kamenů si můžete osobně vybrat každý kus a podle své individuální potřeby si vyrobit vlastní sestavu kamenů. S výběrem i sestavami Vám rádi poradíme. Na kurzu Vám také nabídneme speciální obličejové oleje a relaxační hudbu.

 

Masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny - lektoři:

Robert Al Aref

Studoval medicínu, přednášel anatomii na lékařské fakultě UK a s touto technikou má mnoholeté teoretické i praktické zkušenosti. Masáž obličeje lávovými kameny dlouhodobě úspěšně vyučuje a při její výuce uplatňuje také své znalosti manuálního liftingu obličeje, který se stejně jako masáž obličeje lávovými kameny zabývá omlazením a regenerací pleti. Jeho odbornost, profesionalita, ochota a vstřícnost, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Jitka Bohuslavová.

Je fyzioterapeutkou s více než dvacetiletou praxí v oboru. Souběžně s fyzioterapií se téměř 15 let intenzivně zabývá také masérskou činností. Absolvovala řadu odborných kurzů a seminářů, má vlastní úspěšný masážní salon a je profesionálkou v mnoha druzích masáží včetně masáže obličeje lávovými kameny. Její mnoholeté zkušenosti, znalosti teorie i praxe, trpělivost, příjemné a přátelské chování, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Rostislav Merta

Je profesionálním lektorem v EduSpa College.  Má dlouholeté zkušenosti s teoretickou i praktickou výukou masérských technik. Jeho výborná metodika a úspěšná praxe jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Tomáš Vymětal

Dlouhodobě se věnuje studiu této techniky v teorii i praxi. Jeho mnoholeté lektorské zkušenosti, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou menší přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, sešit na poznámky, psací potřeby, prostěradlo na přikrytí masérského lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte si také vzít svačinu a pití. Káva a čaj jsou zdarma. Na oběd si můžete do různých restauraci nedaleko našíich učeben..

Pokud si s sebou na kurz přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvovíní kurzu Masáž obličeje lávovými kameny. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za poplatek i v německém nebo anglickém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Masáž obličeje lávovými kameny

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny, má možnost si tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Může si tak např. po delší pauze připomenout praktické i teoretické znalosti a zdokonalit se tak ještě více v této metodě. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

 

Masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny - cena:

1 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály, pomůcky a skripta

 

Přehled lektorů v jednotlivých termínech:

čtvrtek  25. 1. 2024 - Praha - Robert Al Aref

sobota 6. 4. 2024 Praha - Tomáš Vymětal

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data