Masérské kurzy, školení, přednášky
Gua Sha

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Dobrý den, chci poděkovat za úžasně vedený kurz Gua Sha, plný užitečných informací a cenných rad. Pan Milan je velice vstřícný, přátelský a trpělivý lektor. Děkuji.

Petra

 

Moc děkuji za profesionálně a přátelsky pořádané kurzy Milanem Černým. Jeho výklad o TČM mě tak zaujal, že přestože jsem absolvovala nejdříve reflexologii ruky, následně masáže Gua Sha, díky, kterým již nevím, co je to migréna, zaujetí pro čínskou medicínu se ve mně stále stupňuje.

Hanka

 

Vážené Eduspa, Jsem nadšená!!! O víkendu 10,11.2 jsem byla na úžasnych kurzech Baňkování a Gua Sha. Lektor, Ing. Milan Černý, je odborník na slovo vzaté a hltala jsem každé jeho slovo. Již nějakou dobu na sobě zjišťuji, že čínská medicína mě velmi přitahuje a chci se jí věnovat. Po sobotním kurzu Baňkování, jsem si v duši uvědomila, že chci vystudovat čínskou medicínu a jít touto cestou. Kurz Gua Sha byl také naprosto fenomenální, jelikož informace a způsob masážní techniky je unikátní a opět jsem hltala každé slovo našeho lektora, Milana. Touto cestou bych chtěla z celého srdce poděkovat Ing. Milanu Černému, který je skvělý a úžasný lektor a bylo mi ctí být na jeho kurzech. Také bych chtěla poděkovat celému kolektivu Eduspa. Tato masérská škola je prestižní a všichni lektoři jsou úžasní. Celý kolektiv,i v kanceláři, je příjemný, vstřícný, nic není problém a velmi ráda se přihlásím na další kurz. Takže moc moc za vše děkuji.

Vaše žačka, Jana Kuch-Breburdová

 

Byla jsem na celodenním kurzu Baňkování a Gua Sha (29.4.) lektora p. Milana Černého a jsem víc než nadšená. Naprosto profesionální a lidský přístup, spoustu informací a hlavně jsem neměla problém udržet pozornost od začátku až do konce, jak to bylo zajímavé! Mockrát díky.

Soňa

 

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za vynikající kurz čínská masáž Tuina, zdravá záda a baňkování, Gua Sha. Výborně zpracované přednášky, výborně vysvětlené. Byla jsem nadšená, vše už aplikuji v praxi. Moc děkuji i za hezký, milý přístup k žákům :-). Přeji hodně štěstí a pracovních úspěchů.

Eva Foltánová z Brna

 

Absolvoval jsem 6.6. kurz Baňkování a Gua Sha. Musím poděkovat Milanovi, jelikož tímto kurzem jsem si začal teprve uvědomovat i hlubokou souvislost s Tuina masážemi. Teprve po tomto kurzu mi to všechno dohromady začalo dávat smysl. Již jsem praktikoval měkké baňkování silikonovými baňkami a hlavně ženy si tento doplněk masáže nemohou vynachválit. Moc děkuji.

Miroslav

 

Dne 6.6. jsem absolvovala velice profesionálně vedený kurz Baňkování, Gua Sha  (lektor Milan Černý). Tímto moc děkuji za předané informace a zkušenosti, okamžitě zavádím do své masérské praxe!

Hana K.

 

Absolvovala jsem 4.4. kurz Baňkování, Gua Sha a ráda bych touto cestou poděkovala panu Milanovi za naprosto profesionální, klidný přístup. Dokázal nám mnoho předat za jediný den. Jsem touto technikou nadšená a již praktikuji na své rodině a věřím, že i klienti budou spokojení. Děkuji.

Lenka

 

14.9. jsem absolvovala kurz Gua Sha a baňkování a chci poděkovat Milanovi za kvalitní a příjemný projev při výuce. Děkuji své kolegyni za nádhernou a dlouhou masáž !!! Přeji hodně úspěchů všem a těším se na další spolupráci.

S pozdravem Ludmila, Brno

 

Ahoj Milane a všichni z kurzu baňkování, Gua Sha v Praze 4.4. Děkuji za užitečné informace a praktické rady. Těším se na další kurz

Míla, Mariánky

 

Krásný den. V neděli 2.2. jsem byla na kurzu baňkování a Gua Sha. Milan Černý je vynikající lektor a jeho výklad i praktické ukázky jsou motivací pro další prohlubování znalostí a praktických dovedností v oblasti čínské medicíny. Jsem ráda, že už jsou vypsány termíny na další kurzy. Děkuji.

Alena Žárová

 

Dnes jsem absolvovala kurz Baňkování, Gua Sha. Jsem nadšená!! Bezvadný lektor, vše dobře vysvětleno a předvedeno, děkuju:-)

Nataša

 

Začátkem října jsem byla na kurzu Baňkování, GUA SHA. Jelikož už jsem starší ročník, měla jsem obavu, jak se začlením mezi mladé a jak vše zvládnu. Byla jsem mile překvapena ochotou, odborností a vstřícností jak za strany vyučujícího pana Ing. Černého, tak za strany mladých kolegů. Baňkování je velice příjemné, pomohlo mi uvolnit zatuhlé svalstvo a už to praktikuji na členech rodiny. V kurzech budu pokračovat a dál se i přes své stáří vzdělávat a pomáhat svým blízkým.

Marcela

 

Před týdnem - poslední červnový den t.r. - jsem absolvovala kurz baňkování a Gua-Sha. Absolvovala jsem jako masérka cca přes 20 kurzů, ale tento patří k nejoblíbenějším. To, jak lektor Milan Černý vysvětloval teorii a umně to prokládal praktickými ukázkami, mě přímo nadchlo. Jednoduchý výklad a popis čínské medicíny, praktické použití nové metody baňkování - zkrátka jsem nadšená, na tento kurz budu vzpomínat dlouho. Děkuji moc.

Marta Tomšová

 

V neděli (30.6.) jsem absolvoval kurz Baňkování, Gua Sha v Brně s lektorem Milanem Černým. Sám jsem vysokoškolský učitel, musím pomyslně dát klobouk dolů. Sofistikovaný, pochopitelný a po všech stránkách perfektní výklad i praktické cvičení mě tzv. "dostal". Milane, dnes už se nedivím, že je na Tebe tolik chvály v referencích na těchto stránkách. Jen tak dál, přeji Ti hodně klidné a Tebou velice oblíbené práce, což z Tebe přímo "dýchá", hodně hodných studentů. Trpělivost Ti nechybí, tak jen tak dál.

Mirek Janíček

 

13.6. V Rokycanech jsem prožil další pohádku. Baňkování, Gua Sha. Je to krásná masáž. Výuka lektora Milana Černého byla skvělá. Děkuji své kolegyni za nádhernou a dlouhou masáž. To jsem se zase měl! Díky všem, byli jste fajn a masírujte!

Aleš

 

Dnešní kurz Baňkování, Gua Sha byl bezvadný, lektor Milan má velmi dobrý výklad. A bylo nám veselo, když jsme bojovali s ohněm, tedy s fakulí. Mnohokrát děkuji a už koukám na moxování ... Pozdravuji moji jmenovkyni Petrušku, která ode mne měla kousek okurky.

Petra

 

Ahojky, děkuji Milanovi za úžasný kurz Baňkování a Gua Sha, měla jsem trochu strach ze skleněných baněk, hlavně z ohně, ale bylo to úplně zbytečné :-). Tahle technika mě úplně nadchnula a těším se na další kurzy v EduSpa, které určitě navštívím.

Venuše :-)

 

Všem přiznivcům masáží vřele doporučuji kurzy spol. EduSpa College pro profesionalitu lektorů, příjemný přístup ke svým studentům a předávání podstatných informací potřebných pro úspěšné provádění terapií. Prozatím jsem absolvovala 3 kurzy (s Robertem Indickou masáž hlavy, s Jitkou Obličejovou masáž lávovými kameny a s Milanem Baňkování a Gua Sha)a jsem velmi spokojená a techniky naučené na kurzech se všem masírovaným velmi líbí, jsou z nich nadšení a chtějí se nechat hýčkat stále častěji. Stejné potěšení mám i já, když vidím výsledky. Už se těším na další kurz, na který jsem se přihlásila.

Romana

 

Dne 5.10. jsem se účastnila kurzu Baňkování a qua sha pod vedením lektora Milana Černého. Tímto mu chci mockrát poděkovat za perfektní přednášku daného tématu a perfektní ukázku praktické části. Určitě se zúčastním dalších kurzů pořádaných EduSpa College. Ještě jednou díky.

Michaela

 

Dobrý den, v sobotu 15.9 jsem se v Hradci Králové zúčastnila kurzu baňkování, gua sha a chci Vám za tuto možnost moc poděkovat. Děkuji tímto i panu Ing. Černému za jeho skvělý výklad. Přeji hodně úspěchů a těším se další spolupráci.

S pozdravem Nezkusilová D.

 

Ahoj všem, o víkendu jsem byla na kurzu baňkování a gua sha. Jsem nadšená, kurz byl moc zajímavý a dobře připravený, všem doporučuji. Děkuji Milanovi za krásný a podnětný den a těším se na další shledání v Eduspa.

Dana

 

Dobrý den, děkuji za skvělý kurz Baňkování, Gua Sha, který jsem absolvovala 15.12. v Praze. Baňkování jsem ve své masérské praxi používala již před tímto kurzem a patří mezi mé favority. V devadesáti procentech nastává úleva od potíží, mnohdy, při pravidelném ošetřování, dochází k výraznému zlepšení stavu v dané oblasti, často úplně vymizí konkrétní problém. Baňky používám při odstraňování problémů i doma na všech členech rodiny. Na tento kurz jsem přijela kvůli prohloubení znalostí, abych se naučila používat i baňky ohňové, které jsem doposud nepoužívala a také hlavně kvůli metodě Gua Sha, která je skvělá a dá se použít v mnoha případech. Děkuji panu Černému, za jeho trpělivost a ochotu vše vysvětlit a ukázat tak, aby to posluchači pochopili a naučili se. Také oceňuji jeho snahu hned pomoci při dotazech na konkrétní problém. Opět jsem se přesvědčila, že má volba školícího zařízení je jednoznačně správná a už se těším na další kurzy, které mám v plánu navštívit. Děkuji a ať se Vám daří!

Monika

 

Dne 15.10. jsem navštívila váš kurz baňkování, gua sha - super strávený den, moře dobře podaných informací a fantastické vysvětlení a podání lektora Milana Černého. Moc děkuji a všem doporučuji, opravdu to stojí za to.

Monika

 

Dne 6.10. jsem absolvovala kurz baňkování, gua sha pod vedením pana Černého. Byla jsem nadšena jeho milým a otevřeným přístupem. Je vidět, že to je "učitel" v pravém slova smyslu. Atmosféra kurzu byla přátelská a moc příjemná, odjížděla jsem úplně nadšená. Již jsem si vybrala další kurzy z nabídky EduSpa College, zejména se těším na čínskou masáž Tuina a stravováni dle čínské medicíny, které povede opět pan Černý. Děkuji celému teamu EduSpa College za profesionální, vstřícný a milý přístup.

Romana H.

 

Dobrý den, děkuji Vám za krásnou neděli. Kurz Baňkování, Gua Sha byl SUPER a jsem ráda, že jsem měla možnost strávit neděli ve Vaší společnosti s partou super lidí, dozvědět se informace i od ostatních a naučit se něčemu novému. Ještě jednou Vám děkuji a přeji krásný den.

Se srdečným pozdravem studentka Radka :)

 

Mám za sebou účast na kurzu baňkování a Gua sha ze dne 12.6. a můžu jedině doporučit. Lektor i vše "kolem" bylo super. Už se koukám po masérském kurzu rekvalifikačním-víkendovém....a na podzim se určitě zúčastním.

Radmila

 

V sobotu 12.3. jsem s kolegyní obsolvovala kurz Baňkování a Gua Sha, bylo to skvělé. Pan Milan byl perfekní už se těšíme na další kurzy. Společnost EduSpa College mohu jen doporučit.

S pozdravem Monika P.

 

V sobotu 12.3. jsem měla tu možnožnost zúčastnit se kurzu Baňkování a Kua-sha v Hradci Králové. V kurzu jsme byli provedeni, i když jen "okrajově", čínskou medicínou, která nám byla velice srozumitelnou, jasnou a logickou formou předávána Milanem Černým. Vše bylo završeno praktickým nácvikem baňkování a masáží pomocí destičky Kua-sha. Kurz se odehrával ve velice příjemné a přátelské atmosféře, kterou vytvářel náš lektor Milan. Moc děkuji a těším se na další setkání s "čínou" a jejím GURU v EDUSPĚ.

Dana Z HK

 

Opět děkuji za skvělý kurz - baňkování a Gua Sha. Lektor Milan Č. je další člověk na svém místě. Moc děkuji a těším se na další kurzy.

Eva J.

 

Děkujeme Milanovi za velmi zajímavý víkend strávený na kurzu Moxování, baňkování a GuaSha, za kvalitní a příjemný projev při výuce. Bylo to super a těšíme se na další kurzy.

Jirka a Romana

 

Dobrý den, minulý víkend jsem absolvovala kurz Moxování, baňkování, gua sha u vaší společnosti. Chtěla bych tímto emailem vyjádřit naprostou spokojenost s tímto kurzem a zejména pak pochválit přístup lektora Milana. Nikdy před tím bych nevěřila, kolik věcí se dá za dva dny stihnout naučit a zároveň udržet v kurzu úžasnou přátelskou a zábavnou atmosféru. Myslím, že nemluvím jen za sebe, když vyjadřuji maximální spokojenost s masérem Milanem co by lektorem. Mnohokrát díky a budu se těšit na dalších kurzech. Asi je to jak droga, začneš u medu a pak nevíš kdy přestat, a lávové kameny tak též na 1. Je to super.

S pozdravem a přáním krásného upršeného dne. Romča.

 

Dobrý den Milane, děkuji Vám za profesionálně, ale přitom přátelsky a lidsky vedený kurz. Naučila jsem se hodně nového a těším se na praktickou práci s baňkami, moxou i s destičkami kua-ša. Určitě se přihlásím i na další Vaše kurzy. Přeji Vám krásné dny a brzy na viděnou.

Jitka

 

Masérský kurz Gua Sha

EduSpa College pořádá masérský kurz Gua Sha.

Na kurzu se dozvíte se, jak pomocí Gua Sha efektivně ošetřit místa na těle, kde se obtížně provádí baňková masáž - oblast šíje, ramen, chodidel ....

 

Gua Sha (guasha) je důležitá masážní technika tradiční čínské medicíny, která byla po staletí používána po celé Asii k odstranění svalových křečí a bolestivých blokád kloubů, k podpoře imunitního systému nebo k obnovení tělesné rovnováhy a funkce vnitřních orgánů.

Gua Sha je podobná baňkové masáži, ale místo baněk se používá masážní destička vyrobená nejčastěji např. z rohoviny nebo jadeitu.

Intenzivní masáží a zvýšením mikrocirkulace krve v povrchových tkáních se dosáhne uvolnění svalů a z těla „odchází horkost" a odpadní látky (slovy klasické čínské medicíny)

Gua Sha nevyžaduje komplikované vybavení nebo odborné zdravotní vzdělaní a po absolvování kurzu můžete praktikovat základní techniky Gua Sha v pohodlí vašeho domova nebo masérny.

 

Masérský kurz Gua Sha - co se naučíte:

 

  • Vysvětlení nejčastějších pojmů a symbolů, se kterými se můžete v tradiční čínské medicíně setkat
  • Základní techniky práce s Gua Sha destičkou, indikace a kontraindikace
  • Hlavní energetické dráhy (meridiány), vybrané akupunkturní body, jejich umístění a využití v technice Gua Sha
  • Diferenciální diagnostika v tradiční čínské medicíně pomocí Gua Sha
  • Jak dosáhnout hlubokého prohřátí, prokrvení a uvolnění svalů nebo zatuhlých kloubů pomocí Gua Sha
  • Jak metodou Gua Sha pomoct při bolestech hlavy, šíje, ramen a zad
  • Podpora imunity pomocí Gua Sha

Přihlaste se na náš masérský kurz a naučte se využívat blahodárných účinků Gua Sha k harmonizaci organismu a k odstranění tělesných potíží svých klientů. Léčebné metody tradiční čínské medicíny se v různých podobách používají už více jak dva tisíce let.

 

Kurz Gua Sha - produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit veškeré pomůcky pro práci s technikami, které se naučíte.

 

Masérský kurz Gua Sha - lektor:

Kurz vede zkušený a kvalifikovaný lektor

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu čínské medicíny a filozofie v teorii i praxi, zabývá se tradičními postupy klasické čínské medicíny - čínskou masáží Tuina, moxováním, baňkováním, fytoterapií, zdravotním cvičením qigong, atd. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Zúčastnil se odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Má mnoholeté zkušenosti s výukou a vedením seminářů z oboru čínské a alternativní medicíny, zdravého životního stylu, koučování a managementu. Studenti oceňují jeho odbornost, profesionalitu a přátelský přístup.

 

Gua Sha - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Gua Sha trvá 1 den.

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je velká přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Gua Sha - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Gua Sha si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv pro masírování, psací potřeby, blok na poznámky, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte si také vzít svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do několika restaurací v blízkosti učebny.

Přibalíte-li si na náš masérský kurz ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Gua Sha.

Certifikát Vám můžeme na požádání předem vystavit také v anglickém nebo německém jazyce (za poplatek).

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Baňkování, Gua Sha

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Kurz Gua Sha - garance úspěšnosti:

Každý student, který v EduSpa College absolvuje masérský kurz Gua Sha, si může tento kurz kdykoliv zdarma zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze připomenout své teoretické znalosti i praktické dovednosti a garantovat si tak úspěšnou masérskou praxi. Pro přihlášení na opakování nám prosím předem zavolejte.

Omlouváme se, ale po dobu platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

Masérský kurz Gua Sha - cena:

1 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré materiály k výuce a manuál.

 

Video:

EduSpa College pořádá kurz Baňkování, GuaSha

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

 Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Termíny kurzu

Načítám data