Masérské kurzy, školení, přednášky
Dornova metoda II. - workshop

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Kurz Dornova metoda II. Rok po absolvování Dornovy metody I. Hodně otázek s sebou a opět kurz a hlavně Robert nezklamal. Naopak - rozšířil a nasměroval mě zase k dalšímu vzdělávání, dodal mi souvislosti, nadšení, Robert mě přesně odpověděl, ukázal a navedl, jak řešit konkrétní situaci s klienty, které řeším a byly důvodem, proč jsem na DORN II šla. Moc děkuji, s láskou a pokorou učí, předává své bezbřehé znalosti a zkušenosti. Jsem týden po kurzu - na pěti klientech jsem již vyzkoušela úspěšně další techniky - srovnání klíční kosti, GUASha techniky... DĚKUJI! a Rozhodně doporučuji nejen kurzy s Robertem, v Eduspa jsem zatím nikdy nešlápla vedle.

Kačka

 

Dnes jsem absolvovala kurz Dornova metoda II. a opět musím pouze a jen chválit výuku, přístup, předání zkušeností Roberta, který je skutečně nenahraditelným člověkem svého oboru. Úžasná atmosféra, úžasná energie, úžasný, trpělivý výklad, který-nevím, jak to dokáže, ale je ihned naučen a především "zakořeněn" v paměti. Díky Dornově metodě jsem se posunula na úplně jinou "příčku", než jsem na počátku měla v úmylu. Děkuji, všem z celého srdce doporučuji a škole i všem úžasným lektorům EDUSPA pod vedením Roberta Al Arefa přeji jen to nejlepší. Tuto školu považuji za bezkonkurenční a samozřejmě se těším na další kurzy, které rozhodně budu absolvovat. Kdo ještě váháte-tak skutečně neváhejte. Rozhodně nebudete litovat. 

Kristina

 

Děkujeme za výborný kurz Dornova metoda 2 v Hradci Králové. Profesionální přístup a skvělý lektor Robert.

Rudolf

 

Děkuji Robertovi za báječný kurz: DORNOVA METODA II. v HK. V podání Roberta byl kurz senzační po všech stránkách. Člověk se učí masírovat, vnímá člověka jako celek a zároveň poznává sám sebe. Je vidět Roberte, že jsi člověk na správném místě. Ještě jednou Tobě a ostatním účastníkům kurzu děkuji za báječnou sobotu. Všem vřele doporučuji tuto školu a vyzdvihuji Robertovu práci. Těším se na další kurzy.

Večernice

 

Účastnila jsem se v Praze kurzu Dornova metoda II. Lektor Robert Al Aref erudovaný v oboru, příjemný a umí předat informace. Atmostéra byla báječná, účastníci kurzu byli naladěni na stejné vlně naučit se a vědět co nejvíc. Super!

Věra

 

V únoru jsem absolvovala kurz Dornova metoda II. Robert měl kurz opět skvěle a profesionálně připraven. Už od prvních minut nám předával výborná doporučení pro řešení problémů u klientů. Doporučuji!

 

Petra

 

Absolvovala jsem kurz Dornova metoda II. Kurz byl efektivní po odborné stránce a děkuji za nové techniky, které jsme se naučili díky Robertovi. Snažil se a povedlo se mu každému vysvětlit a ukázat jak použít v praxi všechny odborné rady a v čem spočívá jejich aplikování na klientech.

Děkuji, Alena

 

Velice tímto děkuji Robertovi za kurz Dornova metoda II., protože jeho přístup je velice profesionální a pro maséra jsou jeho poznatky a odborný výklad skutečným pokladem. Také jeho individální přístup ke každému z nás byl velmi úžasný. Těším se na některý další kurz.

Věra

 

Moc děkuji Robertovi za skvěle vedený kurz Dornovy metody II. a současně za nápravu mého vlastního těla. Jako perličku navíc mi nalepil kolem SI zkřížení tape zvaný medúza. Po 20 letech mě v tomto místě přestalo bolet.

Jarka

 

V neděli jsem absolvovala v Brně Dornovu metodu II. Chci poděkovat Robertovi za jeho jedinečný a profesionální přístup a jako na všech jeho kurzech i příjemnou atmosféru a kvalitní informace.

Helena

 

5.10. jsem absolvovala kurz Dornovky II. v HK. Robert byl jako vždy vynikající, na kurzu byla výborná atmosféra, výborně jsem si to užila. Už se těším na další.

Michaela

 

Ráda bych poděkovala Robertovi za vynikající kurz Dornovi metody 1. a 2. Kurz byl veden na vysoké inteligenční úrovni profesionálního řečníka a zároveň doktora, který jako jeden z mála ví co dělá a jako jediný lékař a terapeut chce opravdu pomoc a opravdu pomoci umí. Smekám a vřele doporučuji kurz absolvovat u lektora Roberta, jelikož se vám dostane i neskutečné dobré atmosféry.

Štěpánka

 

24.9.2014 jsem absolvovala kurz Dornova metoda II. Kurz pod vedením Roberta byl jako vždy úžasný zážitek. Skvělý, profesionální, lidský a hlavně milý přístup vytvoří nádhernou náladu mezi všemi studenty, takže si neodvážíte jenom nové vědomosti, ale nový náhled na své okolí. Absolvovala jsem již několik kurzů v této škole a vždy s profesionálním přístupem a tak vřele doporučuji.

Lenka

Masérský kurz - Dornova metoda II.

EduSpa College pořádá kurz Dornova metoda II. - workshop. Kurz vede lektor akreditovaný pro Českou republiku mezinárodní společností Dornovy metody v Německu, Robert Al Aref.

Dornova metoda II. je určena pro účastníky kurzu Dornova metoda a Breussova masáž, kteří by si rádi prohloubili své dosavadní znalosti, zkonzultovali své zkušenosti a dále se rozvíjeli v této efektivní a účinné technice.

 

Páteři je na kurzu Dornova metoda věnována velká pozornost. Dornova metoda pomůže od bolesti kloubů.

 

Masérský kurz Dornova metoda II - co se naučíte:

 

 • Prohlubování znalostí základního kurzu, příčiny a souvislosti
 • Vyšetření C1 a cvičení s krční páteří vleže
 • Obratle, význam a souvislosti
 • Kostrč
 • Ramenní kloub
 • Loketní kloub
 • Zápěstí
 • Prsty horní a dolní končetiny, halux
 • Skolióza, příčiny, souvislosti a svalové řetězce
 • Kulatá záda, příčiny, souvislosti
 • Hrbolek na 7. krčním obratli ("vdovský hrb")
 • Zvýšené rameno
 • Čelistní kloub
 • Zvýšené a vyčnívající klíční kosti (articulatio sternoclavicularis)
 • Technika natřásání hlezenního kloubu
 • Doplňující techniky k Dornově metodě - Baňkování, SM systém, Trigger point, Kraniosakrální terapie, Kineziotaping a ayurvédské techniky

 

Masérský kurz Dornova metoda II. - lektor:

Masérský kurz Dornova metoda vede akreditovaný lektor Dornovy metody,

Robert Al Aref

Studoval tuto techniku v mezinárodním centru pro Dornovu metodu a Breussovu masáž v Německu. Zde také vykonával svou asistentskou praxi. Pravidelně se zúčastňuje specializovaných seminářů, sympózií, veletrhů a konzultuje své teoretické i praktické zkušenosti s předními odborníky. Dlouhodobě se věnoval studiu medicíny, vyučoval anatomii na lékařské fakultě. Dornova metoda patří již po několik let mezi jeho nejuznávanější a nejvyhledávanější masérské kurzy. Studenti si především cení jeho odbornosti, profesionality, trpělivého a přátelského přístupu.

Robert Al Aref - akreditovaný lektor - Dornova metoda na výstavě Beauty Expo Masérský kurz Dornova metoda vede akreditovaný lektor z Německa Robert Al Aref Akreditovaný lektor Robert Al Aref vede kurz Dornovy metody

 

Masérský kurz Dornova metoda II - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Dornova metoda II trvá 1 den.Masérský kurz Dornova metoda začíná v EduSpa College v 9.00.

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Mezi hodinami jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Dornova metoda II. - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Dornova metoda II. si prosím s sebou vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky, vlastní prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a malý a velký ručník. Nezapomeňte si vzít také pití a svačinu. Oběd si můžete objednat v restauraci nedaleko učebny.

Na masérský kurz Dornova metoda přijďte s úsměvem a dobrou náladou.Přibalíte-li si na náš masérský kurz také úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Odborný certifikát pro techniku Dornova metoda Vám vystaví v EduSpa College.

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Dornova metoda II. Můžeme Vám jej také na vyžádání předem vystavit za poplatek v německém či anglickém jazyce.

 

Masérský kurz Dornova metoda II. - úspěšná praxe:

Každý student, který absolvuje v EduSpa College masérský kurz Dornova metoda II., si může tento kurz jednou zdarma zopakovat. Pro přihlášení na opakování nám prosím předem vždy zavolejte.

 

Masérský kurz Dornova metoda II. - cena:

2 590 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály a manuál.

Na kurzu mají studenti vždy k dispozici pomůcky (model kostry člověka v životní velikosti, anatomický model páteře, vyšetřovací podložky pro mobilizaci pánve, Dornův hřib, dataprojektor pro promítání obrázků, schémat a příkladů z praxe k probírané tématice, třezalkový olej pro Breussovu masáž a další). Každá dvojice má k dispozici masérské lehátko pro výuku metody.

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data