Masérské kurzy, školení, přednášky
Ayurvédská masáž

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Děkuji Standovi Jirákovi za krásné vedený kurz Ayuverdská masáž, který jsem u něj absolvovala v lednu. Oceňuji jeho přátelský přístup a odborné znalosti, které rád předá. Kurz probíhal ve velice příjemné atmosféře.

Hanka

 

Dva dny se Standou na Ayurvédské masáži. Nejuvolňující celotělová masáž. Každé ráno jsme začali krátkou meditací a pak do práce :-). Usměvavý Standa s nadšením vyprávěl o svých zkušenostech, které nám předával po dva úžasné dny. Nikdy jsem nebyla tak hotová po masáži, jako po této. Má první klientka musela zrušit svého klienta, protože byla tak uvolněná, že nevěděla čí je a kam má jet :-). Díky Stando a Roberte, že jsi tuto školu založil! Těším se na další kurz.

Jarča

 

Ahoj Stando, ahoj všem. Dnes jsem úspěšně ukončila víkendový kurz Ayurvédská masáž. A chtěla bych moc poděkovat především lektorovi Standovi za skvělou atmosféru, meditace, informace a zážitky ze Srí Lanky a úžasné předvedení tahů, doteků, hmatů i nápověd po celou dobu kurzu. Děkuji také za rady z praxe. A uvolněnou, uklidňující atmosféru. Jsem tak nadšená, že to slovy ani nejde popsat. Jako na každém jiném kurzu u Eduspa, které jsem absolvovala, jsem nadmíru spokojená. Ale tento víkend nevím proč, vládly i super energie, sešli jsme se skvělý tým. A nemělo to chybu. Pořád mi něco k masážím chybělo, chtěla jsem ještě něco víc a tato masáž splnila mé očekávání...teď vím, jak si to maso chytit a masírovat.

Lenka

 

Děkuji za kurz ajurvédy, opět prvotřídně vedeno, okamžitě zavádím do své praxe.

Hana

 

V září  jsme s kamarádkou-kolegyňkou absolvovaly kurz áyurvédské masáže a následně o měsíc déle i masáž bylinnými měšci u Standy. Velice intenzivní kurz, který nám otevřel oči, posunul nás zase o krok dál v naší práci a životech. A to vše díky tomuto úžasnému človíčku jako je Standa ;) Děkujeme.

Peťa a Marťa

 

Kurz ayurvedská masáž se mi moc líbil. Ráda se zúčastním dalšího kurzu v EDUSPA College.

V. Hýblová

 

Ráda bych poděkovala Standovi Jirákovi za krásnou výuku ayurvédské masáže, kterou vyučoval srdcem a předal mi mnoho zajímavých informací. Děkuji. Těším se na další kurz.

Pavla

 

Táto škola je úžasná! Ľudský prístup a kvalifikovaní lektori, ktorí Vám radi zodpovedia Vaše otázky aj po skončení kurzu. Absolvovala som už 7 kurzov, všetky boli výborné, ale kurz Ayurveda bol pre mňa výnimočný. Ďakujem za nádherné dni :-)

Janka

 

V květnu jsem se zúčastnil kurzu Ayurvédské masáže s Andreou Nilsen a byl jsem maximálně spokojen. Moc děkuji a všem doporučuji.

Honza

 

Musím sdílet nadšení z Eduspa College. Zúčastnila jsem se kurzu ayurvédské masáže. Andrea byla skvělá učitelka, která měla zásobu trpělivosti, nadšení a předala nám hodně cenných rad. Moc ráda na kurz vzpomínám a určitě se v budoucnu přihlásím na jiný kurz :-)

Linda

 

30.-31.10.2013 - Ayurvédská masáž v Hradci Králové - relaxačně a pohodově strávené dva dny s úžasným lektorem a skvělými lidmi, co k tomu ještě dodat! :)

Veronika

 

Ráda bych touto cestou poděkovala za úžasný a velmi odborně vedený kurz Ayurvédské masáže I. na kterém jsem byla o víkendu 16-17.3. v Praze. Lektor Jirka byl skvělý a celková atmosféra tím pádem byla příjemná. Rozhodně doporučuji všem, kdo váhají, neboť se nejen naučíte, ale zároveň zažijete neopakovatelný víkend. Tato masáž je opravdu úžasná, potvrdilo se mi vše, co jsem o ní četla. Děkuji tímto Jirkovi a všem účastníkům kurzu.

Věra

 

Milá Andreo a celý kolektive Ayurvédské masáže I. z pražského kurzu ve dnech 22. a 23.11.2012. Děkuji Andree za krásný přístup, poutavý výklad a nakažlivou lehkost, se kterou předává všechny své vědomosti nám, účastníkům kurzu. Kolektivu kurzu děkuji za to, s jakou samozřejmostí mě, naprostého nováčka v oboru, přijali mezi sebe. EduSpa College je na vysoké profesionální i lidské úrovni a všechny další kurzy chci absolvovat jedině s touto společností. Přeji Vám zachování Vaší vysoké úrovně a těším se na další kurzy.

Jana

 

Kurz ayurvédské masáže 1.9 - 2.9. v Praze, ještě jednou moc děkuji za příjemnou atmosféru po celou dobu kurzu, za vstřícnost lektora Jirky, díky kterému jsem si rozšířila obzory a naučila se spoustu nového. Velký dík patří také všem zúčastněným, byl to s Vámi jedinečný zážitek! :) Tak zase někdy na dalším kurzu, budu se těšit!

Veronika

 

1-2. září 2012 jsme dělali kurz ayurvédská masáž u lektora Jirky v Praze. Úžasný kurz, úžasná masáž a skvělý lektor, který vše perfektně vysvětlí a naučí. Všem doporučuji.

Markéta Mejstříková

 

Ahoj všem, kteří se zúčastnili kurzu Ayurvédská masáž I. 2.-3.6. v Praze. Chtěla bych ještě jednou poděkovat úžasné lektorce Andrejce za nezapomenutelný zážitek. Je obdivuhodné s jakou lehkostí a nadhledem předává své znalosti, zkušenosti a dovednost dál. Mohu jenom chválit a doporučit všem, kteří hledají cestu k harmonii těla a ducha. Já jsem se po víkendu s Andrejkou přímo "vznášela". Moc děkuji a doufám brzy na viděnou!

Iveta B.

 

O víkendu 2-3.6. jsem se zúčastnila krásného ajurvédského kurzu pod vedením Andrejky, která je velice šikovná a skvěle vedla kurz, který mi hodně dal. Přeji jí hodně spokojených klientů a brzy naviděnou.

Markéta B.

 

Ahoj všem, kteří se účastnili kurzu Ajurvédská masáž v Praze před týdnem a hlavně zdravím úžasného lektora Jirku, který se nám věnoval s obrovskou trpělivostí a ochotou. Byl to pro mě super víkend, bezva kolektiv a spousta nových informací. Nejsem masér, ale i tak mě to obohatilo a moc bavilo. A hlavně ta pohodička po oba dva dny!! Ještě jednou díky, Jirko, už jsem přihlášená na další kurz od EduSpa. Pěkné jaro do všech koutů ČR!

Iva

 

Absolvovala jsem kurz ajurvédských masáží I. s Andreou N. v Plzni. Kurz byl fantastický, naučila jsem se spoustu nových a užitečných věcí.

Klára

 

Účast na víkendovém kurzu Ayurvédská masáž I. byla pro mne neobyčejným zážitkem. Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální a kamarádský přístup Standovi. Celý kurz probíhal v příjemné a přátelské atmosféře. Moc děkuji a už se těším na dvojku.

Dáša

 

Milá Andrejko, touto cestou bych ti chtěla poděkovat za jedinečný a výstižný kurz ayurvédské masáže. Předčilo to moje očekávání a byla to výjimečná možnost odnést si s sebou něco víc. Tvůj přístup, ochota a láska, se kterou učíš, nám dala další důvod, proč dělat toto povolání. Už ted' se těším na tebe a Ayurvédskou masáž II.

Olja P.

 

Účast na víkendovém kurzu Ayurvédská masáž 1. pro mne byla neobyčejným zážitkem . Na kurzu panovala díky všem, ale především díky lektorům, příjemná uvolněná atmosféra. Už se těším na dvojku.

Monika

Masérský kurz - Ayurvédská masáž

EduSpa College pořádá kurz: Ayurvédská masáž.  Naučte se tradiční celotělovou olejovou masáž, která má blahodárné a harmonizační účinky pro tělo i duši a napomáhá k celkové obnově sil. Dozvíte se, jak určit správný tělesný typ a jak mu přizpůsobit výběr oleje i masáže.

 

Ayurvédská medicína je stará více než 5000 let a pochází z Indie.

Slovo Ayurvéda (nebo také Ajurvéda) je sanskrtského původu a je odvozeno z kořenů slova ájus (život) a véda (nauka, vědění). Ayurvédská medicína jako složitý a ucelený soubor vědění je tedy zjednodušeně řečeno nauka o životě.

Významných odvětvím ayurvédské medicíny je Ayurvédská masáž. Masáž je totiž dle Ayurvédy jeden z klíčových faktorů, které napomáhají prožití kvalitního života.

Tajemství masáží se sepisovalo na palmové listy a předávalo se z mistra na žáka. Ayurvédská masáž se z Indie časem rozšířila také na Srí Lanku ( Cejlon). Na Srí Lance jsou v současné době jedny z nejvyhledávanějších center Ayurvédské medicíny.

Ayurvédská masáž je založena na individuálním přístupu ke klientovi. Soustřeďuje se na tělesný typ člověka, na jeho zdravotní stav a specifické potřeby. Podle nich se přistupuje k jednotlivému výběru masážního oleje a druhu masáže.

Masáž se vždy provádí za použití přírodních, léčivých masážních olejů, které jsou lisované za studena. Oleje mají vynikající efekt nejenom na samotnou pokožku, ale i na celý organismus. Proto je kladen vysoký důraz na to, aby se oleje po masáži nechali vstřebat do pokožky a tím podpořili celkový účinek masáže.

Účinky ayurvédské masáže jsou blahodárné jak pro tělo, tak pro duši. Při masáži dochází k celkovému uvolnění těla i mysli, zbavení organismu toxických látek, podpoře imunitního systému, odstranění psychické únavy, stresu a napětí. V neposlední řadě se tímto ozdravným procesem zabraňuje předčasnému stárnutí.

Na masérském kurzu Ayurvédská masáž se během dvou dnů blíže seznámíte s pojmem Ayurvéda a naučíte se masážní techniku celotělové olejové Ayurvédské masáže z jihu Srí Lanky.

 

Masérský kurz Ayurvédská masáž - co se naučíte:

 

  • Historie a původ Ayurvédské masáže
  • Filosofie masáže
  • Určení tělesného typu klienta
  • Výběr masážního oleje podle typu klienta
  • Fyzické i psychické účinky této masérské metody
  • Kdy je Ayurvédská masáž obzvláště vhodná
  • Technika Ayurvédské masáže
  • Speciální masérské sestavy pro ošetření celého těla
  • Ayurvédská masáž - speciální bonusy a tipy
  • Ošetření a doporučení po masáži

Ayurvéda teprve objevuje své místo v západním světě, ale pro své vynikající účinky a hlubokou relaxaci se stává stále vyhledávanějším druhem masáže.

 

Masérský kurz Ayurvédská masáž - lektoři:

Stanislav Jirák

Masážní techniky studoval pod vedením učitelky Fatimy Diagany-Schultes z africké Mauretánie v Diagana Spa Academy a u ayurvédského doktora J.A.Poojitha Goonewardeneho na Srí Lance v Mataře. Při své práci se snaží co nejlépe propojit umění doteku s hlubokou relaxací, k masážím přistupuje vždy intuitivně a s velkou empatií. Kromě výše zmíněné praxe se průběžně vzdělává i v dalších odborných masérských metodách a své masérské zkušenosti a dovednosti s velkou radostí předává dál. Jeho profesionalita, nadšení, srdečný a přátelský přístup, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Andrea Nilsen

Vystudovala střední zdravotnickou školu v Praze a fakultu humánních věd v Oslo. Pracovala v institutu klinické a experimentální medicíny, vyučovala jazyky, cestovala po celém světě a získala cenné zkušenosti při práci s tělesně a mentálně postiženými lidmi. Dnes se věnuji převážně masážím, výuce jógy a hledání harmonie, radosti, lehkosti a klidu u klientů, kteří se na ni obrátí. Na Srí Lance pod vedením ayurvédského lékaře vystudovala základy Panchakarmy, Yogy, Meditace a Ayurvédskou masáž. Jejím cílem je hledání harmonie, rovnováhy a propojení fyzického těla s naším duchovnem a uvědoměním si stavu tady a teď. Její bohaté profesní zkušenosti a znalosti, charisma i lidský přístup jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Ayurvédská masáž - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Ayurvédská masáž má rozsah 2 dny. Masérský kurz Havajská masáž Lomi Lomi v EduSpa College začíná v 9.00.

Výuka začíná po oba dny v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. 

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Ayurvédská masáž - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Ayurvédská masáž si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, psací potřeby. Dále si s sebou vezměte prostěradlo na masážní stůl, malý a velký ručník na přikrytí. Nezapomeňte také na svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do několika restaurací v blízkosti učebny.

Pokud si s sebou na náš masérský kurz ještě přibalíte úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Ayurvédská masáž. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za poplatek také v anglickém nebo německém jazyce.

 

Masérský kurz Ayurvédská masáž - úspěšná praxe:

Všichni studenti kurzu Ayurvédská masáž mají možnost si kurz jednou zdarma zopakovat. Můžete si tak např. po delší pauze osvěžit Vaše znalosti a zdokonalit se tak ještě více v této technice. Pro přihlášení na opakování nám prosím předem vždy zavolejte.

 

Masérský kurz Ayurvédská masáž - cena:

3 490 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály, pomůcky a skripta.

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další

 

Praha

21. 09. - 22. 09. 2024   obsazeno
16. 11. - 17. 11. 2024, sobota - neděle, počet dní: 2   volno

Termíny kurzu

Praha

21. 09. 2024   obsazeno
16. 11. 2024   volno

Hlídací pes

Načítám data