Masérské kurzy, školení, přednášky

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Dne 19.1. jsem absolvovala kurz medová masáž. Mohu jen chválit, bezvadný přístup, humor, prostě bezva. Doma jsem hned tuto masáž dělala dětem, manželovi a všichni byli spokojení. Jdu na další kurzy, protože je to u Vás fakt super!!!! :)

Iveta T.

 

Vážení, dnes jsem absolvovala kurz s panem Černým v HK - medová masáž. Během půl roku jsem měla možnost vyzkoušet 3 agentury a asi 10 kurzů. Musím vyslovit obrovskou poklonu a uznání p. Černému. Je to ten nejlepší lektor, kterého jsem zažila, jeho rozsáhlé vědomosti, zkušenosti a příklady z praxe ho řadí na první místo všech přednášejících. Šíří kolem sebe klid, pohodu, rád se podělí o své zkušenosti a pomáhá lidem. Je to lektor na pravém místě, škoda, že takových / všeobecně / není více. Využila jsem i jeho nabídky pomoci v nouzi po mailu, ihned reagoval, věnoval odpovědi hodně času a pomohl nám tak zbavit se zdravotních problémů. Je to úžasný odborník a dobrý člověk,
jiné agentury vám ho mohou jen závidět! Děkuji za kurz s ním.

Veronika

 

V pátek jsem se zúčastnila kurzu Medová detoxikační masáž, chtěla bych touto cestou poděkovat lektorovi, panu Ing. Milanu Černému MBA za pěkné a obsažné vedení kurzu. Přesto, že jsem byla trochu indisponovaná po přestálé chřipce, jsem ráda, že jsem se tohoto kurzu zúčastnila, protože mě přesvědčil, že přírodní medicína v šikovných rukách dokáže zázraky. Doufám, že to nebyl můj poslední kurz v režii EduSpa College. Přeji vám jen a jen spokojené frekventanty kurzů.

A.Veliká, Vysočina

 

Absolvoval jsem kurz Medové masáže v Brně a byl jsem velice spokojen. Mám za sebou několik kurzů s Robertem a proto jsem očekával opět vysokou úroveň. Milan byl na kurz dokonale připravený, atmosféra byla přátelská a inspirativní. Velice jsem obdivoval jeho hluboké znalosti a praktické zkušenosti o které se rád podělil. Děkuji nejen EduSpa, ale především Milanovi za úžasný kurzík.

Luboš - Přerov

 

Kurz Medová masáž mě přesvědčil, že med je opravdu všelék a dá se využívat na tisícero způsobů. Moc jsme se divili, když nám zčernalá medová hmota ukázala, kde jsou v těle bolístky a jak moc je potřeba naše tělíčka čistit a detoxikovat. Bylo to moc poučné, lektor i parta lidí byli prima (hodně jsme se nasmáli) a z kurzu jsem přišla domů spokojená a medově voňavá. Díky za hezký a smysluplný den

Martina Dubská

 

Masérský kurz - Medová masáž

EduSpa College pořádá kurz Medová masáž. Medová masáž  je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

Medová masáž  je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

Medová masáž vychází z tradice lidového léčitelství, ve kterém hrál med vždy podstatnou roli.

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota podporuje odplavování škodlivin z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci.

 

Masérský kurz Medová masáž  - co se naučíte:

 

  • Med jako lék - složení včelího medu, jeho použití a účinky v přírodní medicíně
  • Jaké má medová masáž fyzické a psychické účinky na organismus
  • Jak využívat preventivně detoxikaci organismu k posílení imunity
  • Jak pomoci při ztuhlých a bolavých kloubech
  • Jak zmírnit medovou masáží bolesti zad
  • Jak podpořit klienta při vyčerpání a únavě, v rekonvalescenci

 

Medová detoxikační masáž  navozuje u klienta pocit fyzického i duševního zdraví, je kompletním ošetřením těla i duše a proto by rozhodně neměla chybět ve Vaší nabídce masáží.

 

Masérský kurz Medová masáž  - lektoři:

Tomáš Vymětal

Dlouhodobě se věnuje studiu medové masáže v teorii i praxi. Jeho mnoholeté lektorské zkušenosti, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Jaroslava Škvorová

Studiu i výuce masáží se věnuje již dlouhou dobu. Její mnoholeté lektorské zkušenosti, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Rostislav Merta

Dlouhodobě se věnuje studiu medové masáže v teorii i praxi. Jeho mnoholeté lektorské zkušenosti, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Medová masáž  - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Medová masáž trvá 1 den.

Začátek je v 9.00, konec kolem 17.00. Během dne jsou menší přestávky, v poledne je velká pauza na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Medová masáž  - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Medová masáž si s sebou prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv pro masírování, přezůvky, blok na poznámky, psací potřeby, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a malý a velký ručník. Nezapomeňte na svačinu a pití (čaj + káva jsou v ceně kurzu). Oběd si můžete objednat v restauraci blízko učebny.

Přibalíte-li si na náš kurz i úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Medová masáž. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za poplatek i v němčině nebo v angličtině.

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Medová masáž 

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Medová masáž  - cena:

2 190 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové potřeby  a skripta

 

 

Opatření proti šíření Covid a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další

 

Přehled lektorů v jednotlivých termínech: 

sobota 27. 7. 2024 Praha - Tomáš Vymětal

sobota 17. 8. 2024 České Budějovice - Rostislav Merta

sobota 24. 8. 2024 Hradec Králové - Eva Dorňáková

 

Praha

27. 07. - 27. 07. 2024, sobota - sobota, počet dní: 1   volno

Hradec Králové

24. 08. - 24. 08. 2024, sobota - sobota, počet dní: 1   volno

České Budějovice

17. 08. - 17. 08. 2024, sobota - sobota, počet dní: 1   volno

Termíny kurzu

Praha

Hradec Králové

České Budějovice

Hlídací pes

Načítám data