Masérské kurzy, školení, přednášky

Reference studentů

Všechny reference:

LÁSKA - LÉČENÍ - ŽIVOT - DUŠE - PŘEKVAPENÍ - ZMĚNA. Tak tato slova jsem si intuitivně napsala do diáře, když jsem se chystala na kurz KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE I. Na kurz mě dovedlo doporučení spolužačky a pocit velkého zaujetí a zvědavosti. Záměrně jsem si o terapii nic moc předem nezjišťovala. Důležitá byla pro mě informace, že je to jemná harmonizující technika, kterou mohu pomoci ulevit od blokád v těle i při masérské praxi, moje intuice a to, že kurz vede Robert, prostě odborník, kterému mohu maximálně důvěřovat. A všechno to, co jsem si do diáře vepsala, se mi vyplnilo. Plus i to, že mě začala bavit anatomie!! Kraniosakrální terapie je tak trochu neuvěřitelná a přitom tolik skutečná. Její pozitivní účinky na podporu zdraví těla i duše jsme na kurzu poznaly všechny. Všem doporučuji.

Soňa

 

5.3.2018 jsem absolvovala intenzivní rekvalifikační kurz a 5.5.2018 Breussovu masáž v Hraci Králové pod vedením skvělého lektora Slávka Merty. Slávek je úžasný, jsem naprosto nadšená s jakou profesionalitou, odborností, praxí a trpělivostí nas provádí. Slávek je úžasný profesionál ve svém oboru! Velké díky a těším se, určitě se brzo uvidíme. 

Agnieszka

 

Děkuji Robertovi za kvalitně vedený kurz Kraniosakrální terapie. Ihned po absolvování kurzu jsem si KST vyzkoušela na malém klientovi a vskutku úspěšně. Po rozvodu rodičů měl 8letý chlapec problémy s udržením stolice. Vše bylo v pořádku již po třetí návštěvě KST. Ještě jednou velké DÍKY Roberte

Miluše

 

Dnes jsem úspěšně dokončila kurz manuální lymfodrenáže těla. Mé díky - a to obrovské díky Ludmilce Boháčové. Na celkovou lymfodrenáž klientům si ale ještě zcela netroufám. Je to opravdu "jiné sousto", než masáže a proto budu postupně "dopilovávat"-nejsem si ještě zcela jista.Ludmilka je velice trpělivá, nabitá energií, zkušeností, její ruce jsou nenahraditelnou součástí školy a opravdu obdivuji tuto metodu-dokáže dělat s tělem zázraky a především lektorku, která Vám zaručeně toto do žil dostane. Všem nejen masérům zcela doporučuji tento kurz, který je obrovským přínosem k práci. Milí, děkuji a přeji hlavně pevné zdraví a ještě jednou srdečné díky.

Kristina Livoreka.

 

Kurz Havajské masáže pod vedením Jany byl naprosto úžasný. Život nám přináší různé zkušenosti a zážitky a tohle byl jeden z těch, kterých si budu vždy vážit. Pro mě velká lekce a velký vzor, jak být absolutně empatický a zároveň totální profesionál. Dekuju moc, bylo to fajn ;)

Petr

 

Dubnový kurz SM systém s lektorkou Váňovou byl víc než super po všech stránkách. Lektorka je významně nadprůměrná. Rozšířila moje obzory oboru rehabilitace o nové patro. Nezbývá než poděkovat.

Miroslav

 

V termínu 10. - 11.04. jsem se zúčastnila kurzu Breussova masáž a Dornova metoda. Robert byl úžasný, na každou naši otázku znal odpověď, milý, trpělivý a hodně nás toho naučil. Moc děkuji a těším se na další kurz.

Zdraví Martina

 

Děkuji moc Kamilovi a Zdeničce za úžasné kurzy Kineziotaping I a Kineziotaping korekce. Profesionální kurz s lidským přístupem a ochotou podělit se o zkušenosti nabyté dlouhodobou praxí. Velmi doporučuji každému kdo se zabývá prací s lidským tělem. Tejpy dokáží úžasné věci a měl by je znát každý v oboru. Těším se na pokračování v dalších kurzech tejpování a ještě jednou díky.

Radek

 

14.4.2018 jsem se zúčastnila kurzu Baňkování pod vedením Milana Černého. Byla jsem nadšená. Jako strýček Google na nás sypal všechny své vědomosti. S jakou lidskostí a laskavostí dokázal vést i nás laiky. Za to mu s celého srdce moc děkuji. A celému týmu EduSpa College moc děkuji, že vytvořily místo škola hrou.

Vlaďka

 

Absolvovala jsem intenzivní rekvalifikační kurz v Hradci Králové a Breussovu masáž v Praze, obojí se Slávkem Mertou. Jsem moc ráda za skvělý kolektiv, který se sešel. Slávek byl nejlepší lektor, jakého jsme si mohli přát. Profesionál ve svém oboru, přátelský, ochotný se podělit o své vlastní zkušenosti. Děkuji a těším se na příště.

Věrka

 

16.3. jsem v Brně absolvovala kurz Proti celulitidě a na formování postavy, pod vedením Roberta. Kurz byl super! Robert je opravdu člověk na správném místě - nejen, že naprosto skvěle a s klidem vysvětlil vše, kolikrát bylo třeba, ale dal i pár skvělých rad ohledně podnikání a masáží obecně, které mě konkrétně dost obohatily a pomohly. Kurz mohu jistě jen doporučit a už se těším na další.

Žaneta

 

7.4.-8.4.2018 jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. a II. v Českých Budějovicích pod vedením Kamila a Zdeničky. Byl to příjemně strávený víkend - neocenitelně získané informace s praktiky, vynikající atmosféra, příjemná parta lidí a hlavně úžasný přístup Kamila a Zdeňky. Děkuji a těším se na další pokračování.

Petra

 

O víkendu 7-8.4.2018 jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta. Můžu všem vřele doporučit - příjemná atmosféra, skvělá parta, profesionální přístup a mnoho neocenitelných informací. Těším se na další kurz! ;)

Jana

 

Aromaterapeutickou masáž v praxi s lektorkou Lenkou Ocmanovou srdečně doporučuji. Masáž i lektorka jsou darem. Nádherné tahy, hluboká relaxace a účinnost. Navíc aromaterepie a míchání masážních směsí na míru navrací všem sílu a duševní pohodu. Lenka vede kurz velmi otevřeně a přitom velmi citlivě, laskavě a ve své profesi je jednička. Po rekvalifikaci mě tato masáž obrovsky navýšila dovednosti. Děkuji!

Soňa

 

Děkuji Janičce Banzselové za její osobité podání všech kurzů, předané znalosti a dovednosti.

Honza

 

Absolvoval jsem kurz kraniosakrální terapie. Vřele doporučuji všem. Skvělá metoda a její prezentaci úžasně podal lektor. Oceňuji odbornost, lidský přístup a ochotu předávat informace od Roberta. Jen tak dál! :)

Honza

 

V březnu jsem se účastnila kurzu lifting obličeje pod vedením Roberta. Úžasná relaxační masáž s omlazujícím efektem. Robertův skvělý, úžasný a srdečný přístup, nám pomohl pochopit a naučit se tu správnou techniku. Díky R. a těším se na další kurzy u vás :-)

Jarmila

 

Velmi jsem chtěl absolvovat kurz Protahování a strečink v masérské praxi, protože ho považuji za důležitý pro praxi maséra. Podařilo se a moc za něj děkuji Janě Banzselové. Její praktické zkušenosti a dovednosti, umocněné úžasným podáním, jsou jedinečné. Jani moc ti děkuji a všem kurz doporučuji. (P.S. Od první masáže po kurzu poznatky využívám)

Pavel

 

Dobrý den, o víkendu jsem u Vás absolvovala kurz Spirální stabilizace, SM systém. Jsem moc spokojená s tímto kurzem a chtěla bych ho doporučit všem. Tato metoda je výborná pro všechny věkové skupiny od dětí až po seniory a její účinky na páteř a celý pohybový aparát jsou naprosto úžasné. Již si rozjíždím vlastní cvičení, protože mě lektorka Jana Váňová pozitivně namotivovala, byla profesionální ve všech směrech a její přístup byl ke každému individuální. Touto formou ji chci ještě jednou moc poděkovat a ráda bych s Janou pokračovala v dalších kurzech této metody. Zájemců na pokračování je kolem mě mnoho, proto Vás chci poprosit o pokračování tohoto kurzu.

S pozdravem Bc. Marcela Matějková

 

Zdravím všechny zájemce o vzdělávání v EduSpa. Absolvoval jsem masérský intenzivní rekvalifikační kurz 19.2-14.3.2018 pod vedením Janičky Banszelové. Mohu jen a jen doporučit, protože získané teoretické i praktické znalosti byli pro mě nad očekávání obsáhlé a její celkový rozhled a praktické zkušenosti nám nejenom pomohli se lépe zorientovat v oblasti sportovních a regeneračních masáží, ale také nám pootevřeli vrátka do dalších souvislostí. Pro některé z nás je to spojené s touhou se dále vzdělávat a proniknout hlouběji do dalších speciálních metod masáží. Moc děkuji a už se těším na další rozšiřující kurzíky v EduSpa.

Jiří Břečka

 

Zúčastnila jsme se víkendového kurzu manuální lifting obličeje pod vedením Roberta. Kurz proběhl v neskutečné pohodě a dobré náladě. Robert se všem maximálně věnoval a k tomu s úsměvem, je to člověk na svém místě. S kurzem jsem byla moc spokojená, mohu jen doporučit. :)

Jana

 

Děkuji za kurz manuální facelifting. Moje klintky i já jsme nadšené.

Dáša

 

Děkuji za kurz Dornovy metody, kterého jsem se v březnu 2018 zúčastnila. Všechny vaše kurzy jsou pro mě velkým přínosem a těším se z toho, že velice pomáhají všem mým klientům. Děkuji za tuto možnost, děkuji za Vaši práci i laskavý přístup.

Martina

 

Rád bych tímto poděkoval úžasné lektorce Ludmile Boháčové za kurz manuální lymfodrenáže, je to ta nejúžasnější bytost :-). Krásně umí látku vysvětlit, ukázat, prostě Lído je mi ctí, že jsem tě mohl poznat. Děkuji ti za vše :-)

Jirka Šamonil

 

Ahoj, moc děkuju Jance, která nás učila na rekvalifikaci. Je skvělá, s trpělivostí nám vysvětlovala anatomii a opakovala nám hmaty pořád dokola. A je s ní sranda. Byl to suprový měsíc, jsem ráda, že jsem ji potkala a díky ní dělám to, co mě baví. Děkuju Janičko naše.

Magdalena

 

Rekvalifikační kurz byl vydařený, jak do kvality tak do kolektivu. Těším se na další kurzy :-)

Pavel

 

Dekuji za kurz Kraniosakralni terapie. Je to jiz muj treti kurz v EduSpa a strasne rada se vracim. Dekuji a mohu jen doporucit. 

Katerina

 

Kurz 22.2.2018 - 23.2.2018 Dornova metoda a Breussova masáž lze zhodnotit třemi slovy: velice těžký nadstandard, děkuji.

Vašek

 

Dobrý den, rád bych poděkoval za možnost účatnit se Vašeho kurzu tuina masáže. Dovolte mi pár slov, u kterých by mne mrzelo, kdyby zůstala nevyslovena. Lektor Milan Černý je člověk na svém místě. Musím ocenit jeho nenucenou profesionalitu a neuvěřitelnou intuici pro žáka a skupinu zároveň. Je učitelem s přirozenou autoritou a schopností vést a zároveň dát žákovi prostor. Ve chvíli, kdy potřebujete, stojí právě za Vámi, aby vás vedl. Kurz byl pro mne až neočekávaně praktický, s otevřenou atmosférou, spojený s diskuzí a velkou snahou předat a vyměnit si vlastní profesionální i životní zkušenost. Díky této zkušenosti myslím, že to byl sice první, ale nebude poslední kurz, kterého jsem se s EduSpa účastnil.

Václav

 

Krásný den, Manuální lifting obličeje moji kosmetickou praxi obohacuje. Někeré klientky si jej dopřávají místo klasického kosmetického ošetření. Náš takový pracovní název je "Život pleti a úsměv na tváři". Metoda dokázala pomoci i jako revitalizační kúra klientce s obrnou lícního nervu, a to dokonce po cca 15 letech. Přitom velmi příjemně, citlivě, jemně. Mám velkou radost a jsem za tuto metodu velmi vděčná. Je výjimečná. Stejně jako i sám lektor a zakladatel této metody, Robert Al Aref. Velmi ti děkuji!

Soňa

 

Kurz Breussova masáž s moudrou a zkušenou lektorkou Evičkou stála za to. Je to jemná a citlivá metoda, ale přitom velmi účinná. V jemnosti je často skryta velká síla. Cítila jsem se jako znovuzrozená. Mám radost, že mohu příjemně a účinně doplnit rekondiční masáž.

Soňa 

 

Krásný den všem, rekvalifikační masérský kurz v EduSpa mohu všem doporučit. Příjemné zázemí a kvalitní (jak profesně, tak i lidsky) lektoři, dostatečně zpracovaná skripta a další podklady k rekvalifikační a profesní zkoušce. Od prvního dne jsme masírovali a nezastavili se do posledního :-) Musím přiznat, že to byl pro mě jeden z nejnáročnějších kurzů, ale stál za to. Otevřely se mi dveře do překrásného světa a hned po rekvalifikaci jsem přešla plynule a v klidu do praxe. Děkuji!

Soňa

 

Zdravím všechny, kteří ještě váhají jit na nějaký kurz. Absolvovala jsem úspěšně základní kurz masáže od 15.1. s lektorkou Janičkou a 24.-25.2. kurz Havajská masáž. Pod vedením Janičky jsou kurzy velice výživné na informace a způsob výuky profesionální, ale přitom odlehčen lidským a vtipným přístupem. Všem vřele doporučuji.

S podravem Linda Zajasenská

 

Dobrý den, absolvovala jsem kurz thajské masáže s lektorkou Eleni v únoru 2018. Mohu jen doporučit, atmosféra a také skupina, která se zde sešla, byla opravdu inspirující. Jelikož mám k Thajsku pozitivní vztah, a také k józe, kterou tato technika využívá, tak jsem byla více než nadšená. Tak neváhejte a na kurz se přihlašte (přece vás neodradí pověst thajské masáže, že bolí). Budete překvapeni nad schopnostmi svého těla - to že se ozve, pokud je ztuhlé a hlavně že má regenerační schopnosti:) Ještě jednou díky.

S pozdravem Lenka

 

Dobrý den, o víkendu 24.-25.2.jsem absolvovala kurz Havajské masáže Lomi-Lomi s lektorkou Janou Banszelovou. Kurz měl výbornou atmosféru, krásně nás Jana provedla prvními tahy i usměrňovala naše další kroky. Patří jí za to velký dík. I celé škole za zkušené a skvělé lektory a vysoké, až nadstandardní vedení kurzů. Jsem šťastna, že se můžu vracet do EduSpa na další a další kurzy a obohacovat tak svoje vědomosti v pozitivním a příjemném prostředí. Děkuji celému kolektivu za nadstandardní úsilí a přeji krásné a úspěšné dny.

Míla

 

Studoval jsem kurz sportovní masáže od 15.01. - 08.02. Mám již vyšší lékařskou výuku. Přišel jsem dostat papír a neočekával, že pro sebe něco nového. Ale řeknu vám, že jsem byl jen šokován. Vyučování prováděla masérka Jana Banzelová. Mohu vám říci, že je to vzácný diamant. Jana má obrovskou zkušenost za ramenou, která ví, co masér potřebuje pro úspěšnou práci. Za prvé, to je vynikající znalost anatomie. Za druhé, je to individuální přístup každého studenta. Během kurzů nám Jana poskytla mnoho znalostí a podrobností, které jsou v praxi velmi důležité. Chcete být skutečný masér? Jděte pouze na Janu Banszelovou - nebudete litovat.

S velkou vděčností Eduard Gataullin

 

Od loňského roku jsem v EduSpa absolvovala několik kurzů a jsem naprosto nadšená s jakou profesionalitou, odborností, praxí a trpělivostí se u Vás setkávám. Tímto bych ráda poděkovala Marcelce, Robertovi, Slávkovi a Kamilovi. Jste skvělí a báječní. Těším se na další kurzy s Vámi.

Jana

 

V lednu 2018 jsem absolvovala intenzivní masérský kurz pod vedením Jany Banszelové. Do kurzu jsem vstupovala s obavami, že 18 dnů budu od rána do večera pod psychickým tlakem mezi neznámými lidmi a přísnou učitelkou. Byla jsem mile překvapená, že Janička dokázala od samého začátku vytvořit velmi přátelskou a důvěrnou atmosféru. A co víc- Janička od prvního dne krok za krokem metodicky ukládala do našich hlav všechny důležité informace a bohaté osobní zkušenosti z praxe. Bylo by dobré, aby jste věděli, že s námi absolvoval kurz také ruský lékař neurolog a ortoped a ten zíral. Několikrát nám dal najevo, že máme neuvěřitelné štěstí, že máme právě Janičku. Právě ona jako prakticky málokdo dokáže pohádkama a povídkama připravit absolventy masérského kurzu na úrovni vysoké školy. Některé informace, které jsme dostaly od Jany neposkytnou ani někteří lékaři. Takže - nejenom mohu doporučit kurz s Janičkou!!! Ale pospěšte...

VIKY

 

Masérský rekvalifikační kurz s Janou Banszelovou byl naprosto skvělý! Jsem moc vděčný, že jsem mohl absolvovat kurz pod jejím vedením. Úžasný lidský přístup, vedení kurzu a ani mne nenapadají dostatečně silná superlativa. Děkuju Jani. Byl to doslova zážitek :-)

Štěpán

 

Uzasny rekvalifikacni kurz u Jany Banszelové! Spousta uzitecnych a zajimavych informaci, sranda a skvely lidsky pristup. Mohu jen doporucit a tesim se na dalsi kurz s Janickou!

Diana

 

Dne 3.2.2018 jsem se zúčastnil v Hradci Králové kurzu "Indická masáž hlavy". V příjemné atmosféře pod vedením erudované lektorky paní Juřenové - co říci - děkuji Evo.

Jirka

 

Intenzivní rekvalifikační kurz pod vedením Jany Banszelové (15.1-7.2). Skělé tři týdny plné srandy a užitečných inforamací (především z praxe). Jsem opravdu ráda pod jakým vedením jsem byla, protože informace byli řečeny jednoduše, komplexně, i přes to že to bylo občas komplikované :D Vřele všem doporučuji PS: prostě dostalo se nám víc, než jsme si zaplatili :D 

Ivana

 

Kurz - lávové kameny, lektor Slávek, co dodat, naprostý nadstandard jako vždy u EduSpy, moc děkuji.

Vašek

 

Ráda bych poděkovala za příjemný kurz Masáže lávovými kameny, kterého jsem se zúčastnila 8.a 9.2.2018 pod vedením Slávka Merty v Praze.

Iveta

 

Kurz Masáž lávovými kameny 8-9.2. se mi opravdu líbil a učitel byl velmi vstřícný, příjemný, nic netajil - nádhera. Ještě jednou děkuji.

Jarmila

 

Skvělé dva dny 8.-9.2. jsem se zúčastnila kurzu lávové kameny, bylo to Super, Slávek byl neskutečný, vše vysvětlil, názorně ukázal a pokud měl někdo dotaz, vše důkladně vysvětlil, byla to prostě bomba. Díky moc ;-)

Martina

 

Vážené Eduspa, Jsem nadšená!!! O víkendu 10,11.2 jsem byla na úžasnych kurzech Baňkování a Gua Sha. Lektor, Ing. Milan Černý, je odborník na slovo vzaté a hltala jsem každé jeho slovo. Již nějakou dobu na sobě zjišťuji, že čínská medicína mě velmi přitahuje a chci se jí věnovat. Po sobotním kurzu Baňkování, jsem si v duši uvědomila, že chci vystudovat čínskou medicínu a jít touto cestou. Kurz Gua Sha byl také naprosto fenomenální, jelikož informace a způsob masážní techniky je unikátní a opět jsem hltala každé slovo našeho lektora, Milana. Touto cestou bych chtěla z celého srdce poděkovat Ing. Milanu Černému, který je skvělý a úžasný lektor a bylo mi ctí být na jeho kurzech. Také bych chtěla poděkovat celému kolektivu Eduspa. Tato masérská škola je prestižní a všichni lektoři jsou úžasní. Celý kolektiv,i v kanceláři, je příjemný, vstřícný, nic není problém a velmi ráda se přihlásím na další kurz. Takže moc moc za vše děkuji.

Vaše žačka, Jana Kuch-Breburdová

Načítám data