Masérské kurzy, školení, přednášky
Aromaterapeutická masáž v praxi

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Teď o víkendu jsem absolvovala aroma kurz v praxi pod vedením úžasné Lenky Ocmanové. Velmi profesionalí, přitom přátelský přístup, tímto jí moc děkuji a mohu vřele doporučit.

Romana

 

Krásně prožitý pražský víkend s Aromaterapeutickou masáží 21.-22.7. a lektorkou Lenkou Ocmanovou. Lenička je člověk s nekonečným elánem, energií a především profesionál v každém směru. Více než mnoho zkušeností, nekonečná trpělivost, zkušeností-na milióny...- jedním slovem DOKONALOST. Krásný výklad, perfektní ukázky, vytvoření pozitivní energie, neocenitelné rady, jak kombinovat nejen éterické oleje, jak "uvařit" ten spráááávný olej, jak pro zdraví, tak psychiku- no obdiv v každém směru. Je to můj již několikátý kurz školy EDUSPA COLLEGE a opět jen doporučuji. Aromaterapie Vám dá další rozhled- a věřte, že to, co jste do této chvíle nevnímali, tak se stane jednou z vašich priorit. Rozhodně tuto terapii využijí nejen maséři. Přeji zdraví, štěstí a nekonečně mnoho úspěchů. Děkuji.

Kristina Livoreka

 

Aromaterapeutickou masáž v praxi s lektorkou Lenkou Ocmanovou srdečně doporučuji. Masáž i lektorka jsou darem. Nádherné tahy, hluboká relaxace a účinnost. Navíc aromaterepie a míchání masážních směsí na míru navrací všem sílu a duševní pohodu. Lenka vede kurz velmi otevřeně a přitom velmi citlivě, laskavě a ve své profesi je jednička. Po rekvalifikaci mě tato masáž obrovsky navýšila dovednosti. Děkuji!

Soňa

 

Děkuji za úžasný kurz Aromaterapeutická masáž v praxi a to hlavně díky lektorce Lence Ocmanové, která je báječná, vtipná a předala nám spoustu znalostí a dobrých rad, které určitě využiji. Další skvělý kurz od EduSpa, díky.

Kateřina

 

Děkuji Lence za skvělý kurz Aromaterapeutické masáže. Můžu vřele všem doporučit, velmi intenzivní dva dny a člověk vychází s pocitem, že už se nemůže dočkat použití v praxi. Děkuju Lenko.

Míša

 

Právě jsem prožila krásný víkend v Praze na kurzu aromaterapeutické masáže s úžasnou Lenkou Ocmanovou. Všem masérům tento kurz doporučuji, je to opravdu krásný druh masáže a úžasný relax. Asi si to zopakuji.

Hana

 

Absolvovala jsem kurz aromaterapeutická masáž v praxi v termínu 4.3.-5.3. pod úžasným vedením Lenky, která svou prací a koníčkem žije a své nadšení předala dál a já jí touto cestou ještě jednou děkuji.

Eva

 

Ve dnech 22.-23.10. jsem absolvovala kurz Aromaterapeutická masáž v praxi. Děkuji skvělé lektorce Lence za profesionální vedení a báječnou atmosféru celého kurzu. Ještě jednou velký dík.

Lenka

 

Dobrý den, ráda bych poděkovala týmu EduSpa za výborně připravený kurz Aromaterapeutická masáž v praxi, kterého jsem se tento víkend zúčastnila. Hodně jsme se dozvěděli a naučili, ale hlavně prostředí a atmosféra, kterou navodila lektorka Lenka Ocmanová, byla silnou doménou celého kurzu. Ještě jednou děkuji a přeji Vašemu týmu spoustu dalších spokojených studentů :-)

Ivona

 

Děkuji za nádherný, voňavý a lidský kurz Aromaterapeutická masáž v praxi (v H.K., červenec 2016) Lence Ocmanové. Bylo tam hodně podnětů jak ještě vylepšit vlastní dávání - doufám, že již brzy se mi je povede uvést do mé praxe. A krom toho, že jsem se něčemu naučila, jsem si i skvěle odpočinula. Můžu jen doporučit.

Romana

 

Díky, díky a díky zářivé Lence Ocmanové za dodání energie, za profesionální a voňavý kurz aromaterapeutické masáže 23.-24.7. v HK. Získala jsem zkušenost o úžasné masáži pro tělo i duši. Velice ráda budu předávat dál...

Petra

 

Velmi děkuji Lence Ocmanové za profesionální a zároveň citlivé vedení kurzu aromaterapeutické masáže 18.-19.6. Získala jsem zkušenost, že aromaterapeutická masáž je léčivá, dotykem, vůní a hudbou až neuvěřitelně působí na tělo i duši.

Děkuji Iva

 

Absolvovala jsem 18.6.-19.6.2016 kurz aromaterapeutické masáže a jsem nadšená. Lenička je úžasná lektorka s přátelským a vlídným přístupem, na cokoli jsem se optala, odpověděla, poradila a kurz v jejích rukách je báječný prožitek. Doporučuji všem, kteří si chtějí rozšířit obzory a klientovi poskytnout rozmazlení a celkovou úlevu. Po kurzu jsem ihned začala na klientech aplikovat a nestačím se divit, jaký úspěch tato masáž má. Děkuji za nádherný zážitek a velice doporučuji.

S láskou Veronika

Aromaterapeutická masáž v praxi

EduSpa College pořádá kurz: Aromaterapeutická masáž v praxi. Aromaterapeutická masáž je vnímána jako komplexní terapie, která produkuje hluboký a intenzivní účinek na tělesné i duševní zdraví. Síla vůně a doteků pozitivně ovlivňuje pocity a dokonale regeneruje. Naučte se, jak pečlivě promasírovat celé tělo za pomocí éterických olejů.

 

Aromaterapeutická masáž je alternativní terapeutická technika, která kombinuje přírodní léčebné vlastnosti éterických olejů a léčivou moc masáže.

Má nejen silné fyzické, emocionální a duševní účinky, ale také způsobuje relaxační a omlazující zážitek. Ovlivňuje celou řadu funkcí nervového, oběhového, lymfatického, imunitního a pohybového systému.

Aromaterapeutická masáž je příjemná metoda pro duševní rovnováhu, relaxaci, zmírnění stresu a bolestí hlavy.

Holistická terapeutická aroma masáž Holistická terapeutická aroma masáž Holistická terapeutická aroma masáž

 

Tři základní mechanismy vysvětlují léčivé účinky aromaterapeutické masáže. Prvním mechanismem je vliv vůní na mozek, a to zejména na limbický systém. Druhým mechanismem jsou přímé farmakologické účinky esenciálních olejů. A třetím velice důležitým mechanismem je síla vlastního doteku aromaterapeuta společně s celkovou atmosférou prostředí, ve kterém se samotná masáž provádí.

Aromaterapeutická masáž je vnímána jako komplexní terapie, která produkuje hluboký a intenzivní účinek na tělesné i duševní zdraví.

Síla vůně a doteku jsou nejtrvalejší ze všech smyslů, které mají schopnost pozitivně ovlivňovat pocity a regenerovat tělo.

 

Aromaterapeutická masáž v praxi - co se naučíte:

 

 • původ a historie aromaterapie
 • aromaterapie jako léčba
 • hojivá síla doteku
 • holistický přístupHolistická terapeutická aroma masáž
 • masáž celého těla v délce 1,5 hod
 • indikace aromaterapeutické masáže
 • kontraindikace 
 • kontraindikace silic
 • použití esenciálních olejů
 • použití rostlinných olejů
 • příprava masáže
 • a mnoho dalšího...

 

Aromaterapeutická masáž v praxi - produkty:

Na dvoudenním masérském kurzu si budete moci zakoupit éterické oleje a také speciální masážní oleje používané pro tento druh masáže.

 

Rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz trvá 2 dny.

Výuka začíná vždy v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Co si vzít s sebou:

Na masérský kurz aromaterapeutická masáž si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, prostěradlo na přikrytí masérského lehátka, malý a velký ručník, velkou přikrývku nebo pléd na přikrytí celého těla, psací potřeby. Přibalte si také svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do restaurace v blízkosti učebny.

Pokud na kurz přijdete s úsměvem a dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování aromaterapeutické masáže v praxi. Certifikát Vám můžeme na vyžádání předem vystavit za poplatek i v anglickém nebo německém jazyce.

 

Masérský kurz Aromaterapeutická masáž v praxi - úspěšná praxe:

Holistická terapeutická aroma masážKaždý student, který u nás absolvuje masérský kurz aromaterapeutické masáže, si může tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Má tak možnost si např. po delší pauze osvěžit své znalosti a ještě více proniknout do techniky této masáže. Pro přihlášení na opakování nám prosím předem zavolejte.

 

Masérský kurz Aromaterapeutická masáž v praxi - cena:

2 900 Kč

V ceně kurzu je také manuál, masážní prostředky a éterické oleje pro výuku.

 

Holistická terapeutická aroma masáž

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data