Masérské kurzy, školení, přednášky
Masérský rekvalifikační kurz víkendový

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Víkendový rekvalifikační kurz vřele doporučuji. Díky lektorce jsem získal spoustu vědomostí po tak krátkou dobu. Kurz byl obohacen o přednášky v odvětví použití masážních prostředků, zkušenosti expertů ze života i z praxe. Vše v přátelské atmosféře.

David

 

3.12. jsem absolvovala víkendový rekvalifikační kurz. Byl to úžasný zážitek, naprosto bezvadná a trpělivá lektorka, která nás všechny, kteří jsme se kurzu účastnili, dovedla ke zdárnému konci a všichni jsme profesní zkoušky zvládli. Už teď se těším na další kurzy.

Eva

 

Absolvovala jsem podzimní masérský kurz s Marcelkou a Jaruškou a moc moc oběma děkuji za pěkně podané zajímavé informace, které mi změnily úhel pohledu na fungování lidského těla. Moc si díky nim masírování užívám a baví mě stále víc a víc...Moc vám děvčata děkuji.

Jana

 

V EduSpa jsem absolvovala masérský rekvalifikační kurz(víkendový)Sportovní a rekondiční masér. Přístup lektorů byl nejen profesionální, ale velmi lidský. Určitě můj rozvoj není v této škole poslední.

Lada S.

 

Ve dnech 7.9. - 17.10. jsem se zúčastnila rekvalifikačního masérského kurzu pod vedením úžasné lektorky s velkými zkušenostmi, pozitivním a profesionálním přístupem, který jí vydržel po celou dobu kurzu. Každý víkend jsem se na kurz opravdu těšila. Vždy jsme se naučili něco nového a panovala skvělá přátelská atmosféra. Závěrem kurzu jsme všichni splnili profesní zkoušky na které nás lektorka skvěle připravila a již se hlásíme na další kurzy. Děkuji a mohu každému jen doporučit.

Beáta

 

V Hradci Králové jsem ve dnech 9.3-28.4. absolvovala rekvalifikační víkendový masérský kurz. Z počátku převládaly pocity jako strach z anatomie, strach ze zkoušek, zda to všechno zvládneme. Musím moc a moc poděkovat úžasné lektorce Marcele Gaždové za to, jakým způsobem celý kurz vedla, jak pečlivě se nám snažila všechno vysvětlit a neustálým opakováním vše naučit. Svým humorem dokázala celý kurz úžasně odlehčit, zažili jsme s ní spoustu legrace. Zkoušky jsme nakonec všichni zvládli a už jsme objednaní na další kurzy. Věřím, že i následující poznatky zúročíme v masérské praxi a na všechny kurzy budeme rádi vzpomínat.

Martina

 

9.3-28.4. jsem se zúčastnila Masérského víkendového kurzu v Hradci Královém pod vedením Marcely Gaždové. Jsem naprosto nadšená :). Sešli jsme se kolektiv lidí na stejné vlně a s Marcelkou dohromady to bylo naprosto úžasných 8 víkendů. Naučila nás opravdu skvělým způsobem úplně všechno, co jsme potřebovali ke zkouškám a co hlavně budeme potřebovat k práci maséra. Je to velmi přátelská skvělá osůbka, která je důsledná a tím velmi pomáhá. Je spravedlivá a vysoce profesionální. Naučí a ještě je s ní legrace, kterou jsme si užili měrou vrchovatou, takže i skvělé odreagování :). Stala se z nás výborná parta lidí různých věkových kategorií, která se chce dál setkávat na dalších kurzech, ale i mimo ně. Už se moc těším na další kurzy, které mám již zarezervované :). Děkuji :).

Hanka E.

 

Roky jsem odkládala ze strachu, že se nikdy nemohu naučit lidské tělo, rekvalifikační kurz na maséra. Zpětně mě to velmi mrzí, protože kurz byl úžasný, seznámila jsem se s novými lidmi a inspirovalo a motivovalo mě to natolik, že jsem už absolvovala další kurzy, které byly skvělé a mohu jen doporučit. Nejen samotné masáže jsou skvělé, ale líbí se mi i prostředí, které se lektoři snaží vytvořit a když na kurzu je člověk, který už nějaký kurz také absolvoval, je to velmi znát, protože je přátelský a otevřený. V závěru je to pocit, jako kdyby se člověku rozšiřoval nejen okruh nových znalostí, ale i rodiny. :-)

Jana

 

13.10 jsem absolvovala rekvalifikační masérský kurz s lektorem Filipem. Už dlouho jsem se tak nezasmála, děkuji mu tímto za velmi profesionální, lidský a kamarádský přístup ke studiu :-). Určitě své znalosti v oblasti másáží budu chtít nadále rozšiřovat :-). Také jsem na kurzu poznala spoustu nových skvělých lidiček.

Romča

 

Rekvalifikační kurz víkendový 1.9.- 14.10. Hradec Králové. Bylo to super. 7 krásně prožitých víkendů s báječnými lidmi (přáteli) a hlavně se skvělou lektorkou Marcelkou Gaždovou. Človíček s velkým srdcem, porozuměním a skvělým přístupem. Báječně nás připravila na zkoušky a dala nám do života další zkušenosti a poznatky. Marcelko jsi skvělá a patří ti velký DÍK!!!

Petra

 

Krásný den. Zúčastnila jsem se rekvalifikačního masérského kurzu (1.9.-14.10) v Hradci Králové. Moc bych tímto chtěla poděkovat skvělé lektorce Marcelce Gaždové, díky které jsme všichni prožili mnoho příjemných, často i veselých víkendů. Učení v rukou Marcelky bylo opravdu hrou. I lenocha, jako jsem já, co se na učení moc nepodívá, perfektně připravila na zkoušku. Často jsem chyběla kvůli časově náročné práci a Marcelka mi vždy vše ráda zopakovala nebo ukázala. Jednoduše přátelský a skvělý přístup! Také děkuji naší skupince, se kterou se do budoucna ráda vždy uvidím. Díky kurzu jsem získala znalosti, certifikát, ale i přátele.

Lucka

 

Masérský rekvalifikační kurz víkendový 1.9. až 14.10. Hradec Králové: Zažil jsem krásné období se skvělým kolektivem budoucích masérek a masérů a výbornou lektorkou Marcelkou Gaždovou, která nás bravurně provedla úskalím anatomie, masérských hmatů a dalších dovedností a dala nám mnoho užitečných rad do dalšího nejenom profesního života. Marcelko ještě jednou díky!

Jaroslav

 

Přeji krásný den, tímto bych velmi ráda poděkovala za sedm úžasných podzimních víkendů, kdy jsem se zúčastnila rekvalifikačního kurzu v Hradci Králové pod vedením Marcelky Gaždové. Lektorka s velkým "L", profesionální, přátelský, lidský přístup, moudrá slova, která mě obohatila na zbytek života. Báječný kolektiv, který mi vytvořil o víkendech "náhradní" rodinu. Děkuji všem a kurz vřele doporučuji.

Ivana

 

Rekvalifikačí kurz víkendový 1.9.-14.10. Tímto bych chtěla moc poděkovat lektorce za skvělý a zároveň profesionální přístup, trpělivé opakování a hlavně myšlenku zapni mozek a použij ho. Lektorka byla  sluníčko, které nás provedlo kurzem. Zbylým kolegům děkuji za vytvoření skvělého kolektivu. :-)) Všem doporučuji.

Lůca

 

Absolvovala jsem v lednu tohoto roku víkendový rekvalifikační kurz . Touto cestou bych ráda poděkovala našemu lektorovi Slávkovi Mertovi za skvělý přístup a předání praktických i teoretických znalostí. Díky němu a výborným kurzům v EduSpa jsem pomalu přešla do praxe a našla práci co má smysl. Mockrát děkuji Slavkovi i celému týmu EduSpa, jste úžasní :)

Andrea

 

Rekvalifikační kurz byl vydařený, jak do kvality tak do kolektivu. Těším se na další kurzy :-)

Pavel

 

Krásný den všem, rekvalifikační masérský kurz v EduSpa mohu všem doporučit. Příjemné zázemí a kvalitní (jak profesně, tak i lidsky) lektoři, dostatečně zpracovaná skripta a další podklady k rekvalifikační a profesní zkoušce. Od prvního dne jsme masírovali a nezastavili se do posledního :-) Musím přiznat, že to byl pro mě jeden z nejnáročnějších kurzů, ale stál za to. Otevřely se mi dveře do překrásného světa a hned po rekvalifikaci jsem přešla plynule a v klidu do praxe. Děkuji!

Soňa

 

Děkuji moc za úžasný víkendový rekvalifikační kurz v Hradci Králové s lektorkou Marcelkou Gaždovou. Sešli jsme se výborná parta a Marcelka je úžasná a trpělivá lektorka. Ukázala mi novou cestu. Děkuji moc Marcelko a kamarádi ;-)

Radek

 

Chtěla bych tímto moc poděkovat za víkendy masážních kurzů konané v Hradci Králové pod vedením báječné lektorky Marcelky Gaždové, která svou energií, lidskostí a trpělivostí nás všechny zdárně dovedla ke zkouškám. Děkuji moc za vše, byly to báječné víkendy se skvělými lidmi. Doporučuji všem, kteří se ještě rozhodují.

Míla

 

Chci poděkovat za krásné víkendy strávené na rekvalifikačním kurzu se super partičkou budoucích maséru. A hlavně s úžasnou lektorkou se srdíčkem na pravém místě s Marcelkou Gaždovou. Můžu jen vřele doporučit, děkuji za všechno i za trpělivost a lidskost, kterou tato lektorka má.

Božena

 

Chci poděkovat za krásné víkendy strávené se skvělou lektorkou Lenkou Mistríkovou a bezva kolegy maséry na rekvalifikačním kurzu v Praze. Lenka (a také Slávek Merta) nás velmi poutavě naučili základy anatomie, masérské hmaty, neocenitelné byly jejich poznatky z praxe. Užili jsme si spoustu legrace a zároveň se toho mnoho naučili. Ještě jednou velké díky!

Lenka

 

Masérský rekvalifikační kurz byl dobrý, splnil moje očekávání. Lektoři (Lenka a několikrát suplující Slávek) dělali co mohli, aby látku zvládli všichni. Jejich nasazení bylo poctivé. Dobré bylo i prostředí.

Miroslav

 

Díky lektorce Lence jsme celá úžasná parta úspěšně absolvovali kvalifikaci sportovní a relaxační masáže. Perfektní výklad, trpělivost, super atmosféra. Díky i zkoušejícím komisařkám, Slávkovi Mertovi, který nám rozšířil znalosti i z dalších masáží. Již nyní jsem přihlášena na další dva kurzy. Všem budoucím uchazečům VŘELE A UPŘÍMNĚ DOPORUČUJI TUTO ŠKOLU.

Kristina

 

Víkendový rekvalifikační kurz pod vedením lektora Filipa je nezapomenutelným zážitkem. Skvělý a trpělivý lektor, bezvadná parta lidí, spousta legrace a hlavně nových vědomostí. Díky moc a všem vřele doporučuji!

Ivet

 

Absolvovala jsem víkendový rekvalifikační masérský kurz s Filipem a musím říct, že to byly jedny z nejlépe prožitých víkendů. Na kurzu se sešla skvělá parta a díky ní i Filipovi panovala pokaždé výborná nálada. Filip nám byl skvělým lektorem, po celý kurz byl neskutečně trpělivý a ochotný vše 100x znovu vysvětlit a ukázat. Tímto bych mu chtěla ještě jednou poděkovat a především ho doporučit dál :)

Markéta

 

Měli jsme víkendový kurz 2.9.- 22.10. pod vedením paní Marcely Gaždové. Byla rázná a trpělivě vysvětlovala naše všetečné otázky, a že jich bylo. Dosti jsme se nasmáli a naučili. Takže doporučuji a dle slov naší lektorky NEEXISTUJE HLOUPÁ OTÁZKA :-). Neváhejte, vyzkoušejte a vítejte maséři :-D

Ivana

 

ANDĚL Marcelka Gaždová to s námi všemi z víkendového kurzu 2.9. - 22.10. 2017 trpělivě dotáhla až do úspěšného konce, za to jí posílám velký dík a doufám, že se brzy setkáme znovu.

Helča

 

30.7. jsem úspěšně zakončila Rekvalifikační kurz víkendový od EduSpa a mám krásný zážitek. Velké díky Marcelce Gaždové za trpělivé vysvětlování, za odpovědi na všechny dotazy, za její příjemný přístup k nám žákům. Také skupina, se kterou jsem tyto víkendy trávila, byla skvělá a humorných situací nespočet, tak zase někdy v Edu Spa na kurzu. AHOOOJ a mějte se krásně.

Ivanka M.

 

Rekvalifikační masérský kurz v Českých Budějovicích byl jeden z nejlepších kurzů, kterým jsem kdy prošla. Kromě příjemné party a profesionálního výkladu látky jsem byla spokojená s praktickou stránkou celého kurzu. Rozložení kurzu na teorii a praxi bylo ideální. Tento kurz mě mnohé naučil. Totéž musím podotknout i o kurzu kineziotapingu. Mimo jiné oceňuji zájem kantorů, i po kurzu jsou ochotní se vším poradit.

Viktorie

 

Chtěl bych poděkovat Marcelce - skvělé lektorce rekvalifikace v Hradci. Nejen, že byla a pro EduSpa určitě zůstává skvělou lektorkou, ale také za to, že umí povzbudit a podpořit chtění se naučit. MARCELKO DĚKUJI.

Pavel, absolvent zimního kurzu 21.1.- 11.3.2017 v HK.

 

Chci aspoň touto formou poděkovat Marcelce Gaždové, která vedla rekvalifikační kurz 21.1.-5.3.v Hradci Králové. Byl to pro mě zážitek a nikdy na tento kurz nezapomenu. Milá Marcelko z celého srdíčka Ti děkuji za všechno, co jsi mě naučila a že jsi mně dobře připravila na zkoušky, i když jsem o tom pochybovala.

Zdenka L.

 

Absolvovala jsem rekvalifikaci v Brně pod vedením Tomáše. Naprosto skvělý, profesionální přístup. Je to člověk na svém místě. Díky za vše. Již se těším na další kurzy a setkání s lektory EduSpa!

Andrea

 

Po absolovování brněnského rekvalifikačního víkendového kurzu v termínu 21.1.- 10.3.2017 mně nezbývá nic jiného, než se hluboce poklonit a smeknout před lektorem Tomášem Vymětalem. Jeho široké znalosti, rozhled, ale i nadhled jsou opravdu obdivuhodné. Jeho trpělivost zřejmě také nemá mezí, i když to se zvídavými a stále dokola se ptajícími a rušícími studenty neměl jednoduché :-) Na zkoušky nás se svým stálým "kosterním pomocníkem" připravil výborně! Tomáši, děkuji!

Iva

 

Srdečně zdravím! Absolvovala jsem u EduSpa víkendový rekvalifikační kurz od října 2016 - prosince 2016 pod vedením senzačního lektora Tomáše V. Patří mu velké díky za vše co do nás za celou dobu vložil. Je maximálně vstřícný i ke všem nynějším dotazům a radám, které na něj často máme :) Sešli jsme se skvělá parta a tímto děkuji i jim, že má cesta za mým vysněným cílem byla právě s těmito příjemnými lidmi a pod vedením skvělého lektora. Děkuji i EduSpa, kterou ráda doporučím a jsem ráda, že jsem se po dlouhém rozhodování mezi jinými konkurenty rozhodla právě pro EduSpa.

Klára

 

Absolvovala jsem rekvalifikační víkendový kurz od 10.9. do 30.10.2016 v Praze s výbornou partou 20 lidí, na které jistě už nikdy nezapomenu. Nedá se zapomenout ani na výbornou lektorku Lenku Mistríkovou, která nás naučila nejen odborné věci, ale zcela určitě nás posunula i v životě svými názory. Neznám človíčka, který by se na víkend plný novinek netěšil. Přijali jsme i nové heslo, kterým se budeme zřídit při své masérské praxi: "Lenka říkala..." Děkujeme.

Helena z Českého ráje

 

Před nedávnem jsem zde absolvovala víkendový rekvalifikační masérský kurz v Praze pod vedením Lenky M. Bylo to skvělé! Vřele doporučuji a přeji spoustu spokojených studentů.

Jana M.

 

Absolvovala jsem víkendový kurz rekvalifikační v Hradci Králové a můžu jenom doporučit. Výborná lektorka - Marcelka Gaždová. Díky ní, jsem se naučila nejenom skvěle masírovat, ale také myslet více pozitivně a mít lepší pohled na život. Jsem velmi spokojená a určitě to není poslední kurz, který jsem u této školy absolvovala. Těším se na mnoho dalších. Super prostředí, super lidi. Jsem velmi nadšená. A mockrát děkuji.

Renáta

 

Kurz patří mezi významné křižovatky života a nikomu nepřikazuje, kterou cestou se dál vydat. Jedna z nich je cesta osobního poznání a nekonečné touhy jít dál, hlouběji a úžasného pocitu z toho, jak dokázat pomoci druhému. Jsem velmi štastný, že jsem dostal tu šanci vydat se tímhle směrem. Díky super lektorovi Honzovi z rekvalifikačního kurzu v Českých Budějovicích, že nám nedal nic zadarmo. Právě to nás možná tak nadchlo.

Pavel

 

Velmi děkuji Lence a všem účastníkům říjnového rekvalifikačního kurzu sportovní masáž. Skvělá profesionální výuka, ale hlavně nás Lenka dokázala udržet stále v pozornosti :). Moc děkuji, byla jsi skvělá.

Monika

 

Musím ještě pochválit výborný přístup lektora Jana Kneiffela v Českých Budějovicích, který nás připravoval na rekvalifikační kurz od 13.3.2016. Takhle dobře naladěného, pozitivního člověka snad už nikde nepotkám. Má skvělé, výborné znalosti a dává do toho srdce. Neváhejte a doporučuju!!! :-)

Jiří

 

Zdravím všechny, v EduSpa College v Praze jsem absolvovala rekvalifikační víkendový masérský kurz. Byly to úžasné dva měsíce, ve výborné společnosti jak nových kolegů, tak skvělé, vtipné a profi lektorky Lenky. Takže, humorně, patce, špetce, zdar!!!

Marcela

 

Absolvovala jsem rekvalifikační kurz v Hradci Králové 7.5.- 19.6.2016 pod vedením Zuzky, které bych chtěla moc poděkovat, že nás perfektně připravila na zkoušky a hodně nás toho naučila. Byly to nádherné 2 měsíce s úžasnou partou lidí. Plánuji další kurzy v EduSpa.

Monča

 

Ahoj všem, jsem absolventka rekvalifikačního kurzu v Praze. Tímto bych chtěla všem moc poděkovat za krásné dva měsíce. Moje díky patří hlavně naší lektorce Lence!! Jsi úžasná! Také paní Eva, která nás učila medovou masáž, byla báječná! Určitě se budu dále vzdělávat v EduSpa. Přátelé, kamarádí DÍKY.

Ivana Janásová

 

Dobrý den, absolvovala jsem víkendový rekvalifikační kurz 12.3.-24.4.2016 v Plzni. Touto cestou bych ještě jednou moc ráda poděkovala za trpělivost, ochotu vše dokola a znovu vysvětlovat a ukazovat. Velké díky patří hlavně Petru Kovacsovi. Je to profesionál na svém místě. Určitě budu ve vzdělání u Edu Spa College pokračovat.

Tereza Ježková, Plzeň

 

Vážení příznivci masáží, chtěl bych touto cestou velmi poděkovat týmu EduSpa College za profesionální a lidský přístup na kurzu od 12.3 do 24.4.2016, rsp.30.4.2016, kdy proběhly profesní zkoušky. Tým ES C, zejména pak Petr Kovács a Jitka Bohuslavová, ale i celá zkušební komise jsou profesionálové, odborníci, ale hlavně lidé, kteří rozumí nejen své práci, ale i lidem, kteří se u nich učí a naučí se díky nim nové profesi. Za to jim moc děkuji a přeji všem štěstí a pohodu v další jejich záslužné práci.

Karel z Aše

 

Dobrý den všem, děkuji za mimořádně povedený víkendový rekvalifikační masérský kurz (Praha 12.3-24.4.2016). Poklona patří konkrétně lektorce Lence, za její profesionální přístup plný lidskosti, trpělivosti, pochopení, nadšení a nadhledu. Poklona a poděkování patří i členům zkušební komise, jmenovitě paní Jitce Bohuslavové a paní Jaroslavě Korejtkové za jejich vysokou profesionální odbornost, organizaci zkoušky, vedení, trpělivost, pochopení, šíření dobré nálady, lidský přístup a nadhled. Děkuji všem svým kolegům z kurzu za vytvoření skvělé atmosféry a přeji nám všem hodně zdraví, pohodové lidi kolem sebe a spokojené klienty.

Šárka Dobešová

 

Děkuji skvělé lektorce, masérce, kosmetičce ... snad jsem nic nezapomněl, Lence, za super vedení během rekvalifikačního masérského kurzu 16.1-28.2.2016, taktéž dík Robertovi za výtečné provedení Dornovou metodou. Brzy naviděnou :-)

Honza

 

30.10.2015 - 13.12.2015 jsem absolvovala Masérský rekvalifikační kurz - víkendový v Hradci Králové pod vedením lektorky Zuzany Š. Ráda bych jí touto cestou poděkovala. Byla skvělá. Obdivovala jsem její znalosti a schopnost reagovat na naše nesčetné dotazy. Gratuluji EduSpa k takové lektorce a kurz doporučuji.

Pavlína K.

 

Ahoj všem, kdo se právě rozhoduje přihlásit na rekvalifikaci Maséra v EduSpa College, tak to určitě udělej hned, moc doporučuji! Chtěl bych touto cestou poděkovat lektorce Zuzce víkendového kurzu 31.10 -13.12.2015 v Hradci Králové za skvělou přípravu celé třídy na závěrečnou zkoušku. Dále pak lektorovi Tomášovi za skvělý víkend v kurzu Medová masáž.

Biotronik Vít Tomeš

 

Zúčastnil jsem se víkendového rekvalifikačního masérského kurzu v Brně, který začínal 5.9.2015. Byla to paráda, díky Tome. Skvělá parta, Tomáš Vymětal skvělý lektor. Taky dík za ty výlety do jiných kurzů ;-)

Olda

 

Chci podekovat celemu tymu z eduspa, protoze nejen ze maji skvele lektory, ale cely koncept skoly se mi libi... Osobni dekuji patri Petrovi Kovacsovi, ktery vedl nas kurz v Plzni s milym pozitivnim usmevem po celou dobu a na profesionalni urovni, jeho vyklad byl zajimavy a doplneny hezkymi "story", takze i kdo nechtel si vzdy neco zapamatoval :) Dekuji i zlatym lidickam, kteri byli na kursu, protoze vsichni dohromady jsme tam vycarovali uzasnou atmosferu plnou pohody a smichu...:) Po vikendu v Praze dekuji i Jitce Bohuslavove za super profesionalni pristup, doplneny i o zdravotnicky vyklad urcitych dotazu, za tu harmonii, kterou tam vnesla a extra DEKUJI Jitus za tvoji namahu ohledne tahaku na tabuli, ktere nam pomohli u masirovani, abychom nemuseli jeste listovat v knize a umastit si ji :) Jste vsichni super lidicky se srdickem na spravnem miste :)

Lenka M.

 

Máme za sebou 8 krásných, prochechtaných víkendů s nejlepší partou, jakou jsem si mohla přát - v Plzni, pod profesionálním, laskavým a nekonečně trpělivým vedením Petra Kovacse. Kurz jsem si vybrala na základě skvělých referencí a musím říct, že takhle nadšená jsem nebyla léta. Přes maximální vytížení v práci jsem si na víkendových kurzech úžasně odpočinula, načerpala energii a dobrou náladu. Všem z kurzu patří můj velký dík.Ale ten úplně největší je pro Petra, skvělý člověk :-).

Jana

 

Absolvovala jsem v Praze sedm víkendů sportovní a rekonvalescenční masáže - a to jen základní začátek. Určitě budu své znalosti rozšiřovat a to jen u EDUSPA - který je fakt nejlepší na světě, jsem nadšená.

Olga K. Cvikov

 

Zdravím, chtěla bych poděkovat za víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Veškerá teoretická i praktická látka byla podávaná srozumitelnou formou obohacená i informacemi nad rámec. Velice chválím Petrův přátelský, vstřícný a velmi trpělivý přístup. Díky opětovnému vysvětlování a opakování nás dobře připravil na závěrečnou zkoušku. Zároveň děkuji jak Petrovi, tak všem zúčastněným za příjemnou atmosféru po celou dobu kurzu. Zájemcům určitě doporučuji.

Denisa

 

Rekvalifikační víkendový kurz 9.5.-21.6.15 v Praze byl super. Lence děkuji za velmi příjemnou a přátelskou atmosféru. Sešli se i super lidičky v rámci kurzu!!

Simona

 

Rekvalifikační kurz květen a červen 2015 v Plzni mě mile překvapil. Petrova výuka byla velice příjemná, nabitá informacemi, názornými ukázkami, prezentacemi s obrázky a videm. Petr dokázal na kurzu navodit přátelskou, příjemnou atmosféru. Díky kurzu jsem pochopila, jak fungují v těle konkrétní pohyby, co se děje, když příliš dlouho sedíme nebo stojíme. Jaké svaly máme posilovat a jaké protahovat. Při cvičení si uvědomuji, které svaly zabírají při jednotlivých cvicích. Kurzu jsem se účastnila s přítelem, vždycky jsem si přála mít přítele, který bude mít masážní kurz a bude umět masírovat, tak se mi to splnilo :-). Na kurzu jsme se sešli v příjemném kolektivu a doufám, že se ještě někdy setkáme.

Dita

 

Právě jsem zdárně ukončil víkendový masérský rekvalifikační kurz v Plzni pod vedením Petra. Skvělý přístup Petra, který dělal vše možné a někdy snad i nemožné, aby nám to vysvětlil a do té hlavy nasoukal. Smekám před jeho vlohy učit a před jeho trpělivostí a klidem (což muselo být někdy docela těžké). Děkuji moc a děkuji i svým spolužákům za příjemnou atmosféru kurzu. Doporučuji.

Tomáš

 

Nedávno jsem absolvovala rekvalifikační kurz víkendový a bylo to skvělé. Lektorka Lenka byla báječná, vše probíhalo v příjemné pohodě, prostě to byl fajn ztrávený čas. Mohu všem jen doporučit :-)

Michaela

 

Dobrý den, absolvoval jsem rekvalifikaci na maséra a nedávno i kurz kineziotaping I. Chci tímto poděkovat všem za bezvadný přístup a úžasný způsob předávání užitečných informací. Už se těším na další kurzy:-)

Martin

 

Absolvovala jsem váš víkendový kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví, který se konal v Praze od 25.10.2014 - 7.12.2014. Chtěla bych vám touto cestou poděkovat. Kurz byl perfektní, veden nejen profesionálně, ale i s láskou a humorem, za což děkujeme Lence Mistríkové, úžasné a krásné ženě, její pozitivní a lidský přístup nám budoucím maserům hodně pomohl.

Díky, Lenka

 

Chci poděkovat za informace a zkušenosti, které jsem u Vás získala na Masér.rekv.kurzu víkendovém. Velmi se mi tam líbilo, vždy jsem se moc těšila na nové zkušenosti a poznatky. Náš vyučující lektor Tomáš byl skvělý a zodpověděl mi všechny mé dotazy. Už jsem přihlášena na další kurz a moc se těším:-) Ráda Vaši školu doporučím ostatním.

Lenka

 

Rekvalifikační kurz víkendový v Brně byl úžasný! Skvělé víkendy se skvělým lektorem Tomášem Vymětalem. Moc nás naučil. Nikdy jsme se nenudili a moc nás vše zajímalo. Sešli jsme se super parta a moc nás to bavilo. Děkuji.

Aneta

 

Víkendový masérský rekvalifikační kurz v Plzni pod vedením Petra, za asistence Jitky a v neposlední řadě i Klárky splnil vše, co jsem od něj očekával. Pravidelné opakování toho, co jsme probrali a budeme potřebovat v praxi nebylo zrovna mou oblíbenou činností, ale při zkouškách je poté vše hračkou, protože žádná z otázek není z látky neprobrané na kurzu. Doporučuji EduSpa všem, kteří to myslí s masírováním vážně a nechtějí mít jen nějaký laciný certifikát téměř bez vědomostí z proběhlého kurzu. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Navíc lektoři svým přístupem při předávání nabytých mnohaletých zkušeností a pozitivním postojem ke všem svým žákům bez dělání jakéhokoli rozdílu (ač byl někdo třeba pomalejší) "způsobili to", že se výuky nemusel nikdo obávat, mít z ní stres či přicházet s nepříjemnými pocity. Nebyl problém s opětovným vysvětlením, předvedením či radou. Ještě jednou děkuji Jitce, Petrovi, Klárce a jak jsem již psal, EduSpa doporučuji!

Pepa Z.

 

Dobrý den, absolvovala jsem rekvalifikační víkendový kurz. Děkuji za celkovou úroveň, náplň kurzu, důslednost při předávání informací, praktické vedení, výborné podání základní anatomie pohybového aparátu v souvislostech a snahu nutit účastníky vnímat, myslet. Mám pocit vhledu, což není běžným výsledkem každého vzdělávacího procesu.

Zuzana V.

 

Ahoj všem. Od 6.9. do 19.10. jsem se zúčastnila víkendového rekvalifikačního kurzu, který mi hodně dal a hodně jsem se naučila. Chci poděkovat všem co nás učili, bylo to super a i super lidi, moc se mi to líbilo. Děkuji EduSpa a všem mohu doporučit.

Lucie

 

Vážení a milí v EduSpa College, jsem velmi šťastná, že jsem měla to štěstí absolvovat kurz právě ve Vaší škole. Nejenže je to velmi příjemné prostředí, ale Vaši lektoři jsou skvělí.
Měla jsem možnost absolvovat kurz pod vedením Zuzanky Šmoldasové a nedovedu si představit nikoho lepšího. Perfektně nás připravila na zkoušky a dodávala nám 
sebedůvěru a optimismus. Navíc jsem měla možnost poznat nejen Vaše další skvělé lektory, ale moc prima lidičky - kolegy z tohoto kurzu. Chystám se na další kurzy, mám již něco vybrané, takže se určitě brzy rozjedu směr Černý Most. Přeji Vám mnoho úspěchů, děkuji Vám za úžasný start do nového života a do světa masáží. Těším se opět na shledání a na nové poznání.

S úctou Karolína Zborníková

 

Velké díky Zuzce, jak se o nás starala a připravila nás na zkoušky!!!! Bylo to náročné, ale stálo to za to... Zuzko díky!!!! Díky i všem z rekvalifikačního kurzu 3.5. - 21.6. v Hradci Králové a také díky úžasným dámám, které jsme měli u závěrečných zkoušek!!! Všem doporučuji :-)

Hezké dny Petra:-)

 

Ahojky, dne 8.3-20.4 2014 jsem se účastnila rekvalifikačního kurzu s Lenkou, která nás hodně naučila a dobře připravila na zkoušky. Byla s ní hodně legrace, což nám všem zpříjemnilo to, že kurz probíhal o víkendech. Tím jí chci ještě jednou poděkovat, jakožto i dvěma dámám, které byly u naší závěrečné zkoušky. Byly moc příjemné.

Monika

 

V lednu 2014 jsem absolvovala rekvalifikačni kurz, dále pak lávovky, dornovku a už se těším na další. Úžasní lektoři posunuli mé znalosti, bezva kolektiv mi zanechal spoustu báječných vzpomínek a nových přátel. Škoda, že už je to za námi, neváhejte a jděte si to vyzkoušet.

Pavla

 

Ahoj všichni, kdo ještě váháte, jestli do toho jít či ne, tak hned a okamžitě BĚŽTE!!!! Zažila jsem něco, s čím jsem absolutně nepočítala a ještě mám spoustu nových přátel, se kterými, jak doufám, se budeme scházet dál. Absolvovala jsem kurz od 18.2.- 2.3.2014 v Hradci, můj dík patří lektorům Zuzce, Jirkovi a Janě, kteří se snaží Vám dát ze sebe vše, co jim tak krátký čas dovoluje a také děkuji Robertovi, bez kterého by to nefungovalo. Jsou to PROFÍCI! Nedá se zapomenout ani na komisi při závěrečných zkouškách, jsou to super ženský, který se snaží uvolnit atmosféru v tak pro studenty napjatý den. Ve studiu budu pokračovat s EduSpa dál a s nadšením, takže ještě jednou dík EduSpa a kamarádům z kurzu za všechno. Přeji všem studentům tak nezapomenutelné zážitky jako jsme měli my v našem kurzu.

Ahoj Andrea

 

Jděte do toho! Již od prvního dne jsem byla nadšená z atmosféry a z přístupu, který se Vás ve škole dotkne, ať už jste měli v plánu naučit se masírovat, dozvědět se více informací k podnikání, zvládnout zkoušky nebo jste si přišli pro cokoli jiného. Až do posledních dní se můj údiv zvětšoval. Děkuji za doslova hmatatelné zážitky pod vedením lidí, kteří svou práci lidsky a s nadšením žijí, nikoli dělají. Děkuji za otevřenost a možnost vyzkoušet si kvalitní masážní prostředky a pomůcky v bezpečném prostředí. Děkuji za kombinaci vysoké úrovně odbornosti s individuálním přístupem. Konečně zas jednou byla má představa pozitivně přemožena.

Díky Šárka

 

Ahoj, jmenuji se Kačka a pokud přemýšlíte kde rozšířit svou masérskou praxi a naučit se skvěle masírovat, pak EduSpa je ta správná volba. Když jsem hledala školící centrum, kde si udělám svůj první rekvalifikační kurz narazila jsem mimo jiné i na EduSpa, tak jsem si řekla, že to zkusím. Od prvního dne na kurzu mi bylo velice příjemně, skvělá parta lidí a profesionální i přátelský přístup lektorů Jíťi a Péťi, kteří nás výborně připravili ke zkouškám a nutno říci, že jsme ani neměli strach z toho, že to neuděláme :-) Výborná spolupráce, dostatečný přísun informací, jednoduše a přehledně popsané materiály a spousty dalších věcí navíc, které se dozvíte na kurzech od lektorů, jejich zkušenosti a hlavně jejich výborné znalosti, kdy je nezaskočí ani sebezáludnější otázka. Dnes opravdu nelituji, mám za sebou rekvalifikaci a další kurzy jako Dornova metoda, Havajská masáž, Lávové kameny a Kineziotaping. Vyzkoušela jsem si i další lektory jako je Robert a Kamil a můžu opravdu vřele doporučit, protože lepší a příjemnější lektory snad nenajdete :-D a navíc i když přijdete na jednodenní kurz, cítíte se všude velice příjemně a někdy i jako doma mezi svými nejbližšími. Moc děkuji EduSpa za všechno a příští rok pokračuji v kurzech dále, je to prostě jako droga :-DDD

Kačka z Plzně.

 

Ahoj, dne 7.9 až 20.10.2013 jsem se účastnil masérského kurzu v Plzni. Tímto chci poděkovat lektorům Jitce a Petrovi. Oba byli velice profesionální a skvělí. 20.11 jsem absolvoval kurz Breussovy masáže s Jitkou a opět bylo vše OK. Děkuji.

Ahoj, 20.11 jsem absolvoval kurz Breussova masáž a chtěl bych poděkovat Jitce. Bylo to skvělé, stejně jako rekvalifikace, kterou jsem absolvoval v Plzni. Tím chci poděkovat i Petrovi. Tímto kurzem mi začal uplně nový život, za který moc děkuji. Ahoj na některým kurzu.

Láďa Ptáček

 

Ahoj všichni příznivci masáží, děkuji všem, kteří mě školili v EduSpa College letos od června doposud, jsou skvělí, příjemní a profesionální. Děkuji Lence za rekvalifikaci, Robertovi za Indickou masáž hlavy a Jitce za Horké kameny a Breussovku. Těším se na další kurzy s nimi.

Vraťa z Moravy

 

Budějovická "13" byla šťastná, a to přesto, že jsme končili právě v den, kdy začala červnová povodeň. Náš rekvalifikační kurz probíhal od 20.4. do 2.6.2013, lektorem byl Mário a nás studentů bylo 12. Všichni byli báječní, včetně našich zkoušejících z 23.6. Jitky a Jarky. Děkuju vám všem za společně strávený čas - velmi mne obohatil a moc jsem si to užívala. Přeju vám jen to nejlepší ve všem, co budete dělat a taky splnění všech pro vás důležitých přání a plánů. A těším se na shledanou na některém z dalších perfektních kurzů EduSpa College.

Z Českého Krumlova zdraví Jana

 

Od 13.4 do 26.5. 2013 jsem se zúčastnila rekvalifikačního kurzu v Plzni (a Rokycanech) a v červnu 2013 kurzu Dornovy metody v Praze. Hodnotit lze pouze na výbornou! Kurz v Plzni byl úžasný, lektoři Jitka a Petr nezapomenutelní a parta, kterou jsme za těch 7 týdnů vytvořili, vyjímečná! Všichni se návzájem motivovali k nejvyšším výkonům, pilně se připravovali a učili. A přidanou hodnotou byla spousta legrace!! Jitčin a Petrův přátelský a 100% profesionální přístup byl zárukou, že jsme dostali maximum znalostí a dovedností. Všem ze srdce děkuji a často na ně vzpomínám. Kurz Dornovy metody a Breussovy masáže v Praze byl skvělý hlavně díky Robertovi a jeho profesionálnímu vedení, které bylo obohaceno o přátelský a empatický přístup. Také velmi děkuji za vše, co jsem se mohla naučit. Samozřejmě, že jsem byla lapena do sítí EduSpa a už jsem přihlášená na další kurzy!

Lada Š. z Trojmezí (zdravím nadšeného maséra Václava)

 

Ahoj všichni z víkendového rekvalifikačního kurzu v Plzni (Rokycanech), samozřejmě zdravím hlavně Jitku a Péťu a všechny v EDUSPA. Strávili jsme spolu bezvadné chvíle, užili jsme si kurz do poslední chvilky a hlavně jsme se naučili mnoho nového. Jitka a Péťa jsou opravdoví profíci na svých místech, nejen, že nám do hlav natlačili anatomii (hlavně oceňuji Péťovo zkoušení u kostry, to bylo fakt přínosem pro naše mozky), ale podělili se s námi i o svoje zkušenosti z praxe. Ukázali nám plno masérských tahů a věnovali se nám na 1000%. Patří jim opravdu "DÍKY" za vše. Myslím, že se mnou souhlasí i ostatní, byli jsme fajn parta, užili jsme si spoustu legrace. Prostě to nemělo chybu. Všechny moc pozdravuju a doufám, že se ještě uvidíme na nějakém dalším kurzu. Já už mám absolvováno v Edu kurzů více a jsem maximálně spokojená (a jdu na další), jen tak dál, jste profíci a přistupujete k lidem "lidsky". Všem Vám patří velký dík. V EduSpa nás masáže baví, jsme po nich celý žhaví, a z toho vyplývá větička - ONI JSOU PROSTĚ JEDNIČKA!!!

Ahoj někdy příště Hanka V.

 

Víkendový rekvalifikační masérský kurz v Brně pod vedením lektora Jirky byl moc báječný. A protože ;-) chvály není nikdy dost, ráda bych touto cestou poděkovala lektorovi Jirkovi za skvěle vykonanou práci. Když nám rozdal manuály, tak jsme se vrhli do studia svalů, kloubů, kostí a masážních technik. Jirka nás s velkou trpělivostí krůček po krůčku učil o sobotách a nedělích. Dělil se s námi o své poznatky, zkušenosti, vědomosti a dával nám tolik, tolik cenné informace. Také jsem tam poznala upřímné lidičky a krásné dušičky :-)

Vaše Katka S.

 

Zdravím všechny maséry (i tebe Jirko) z plzeňsko-rokycanského rekvalifikačního kurzu! 13.4 - 26.5.13 Super parta a neuvěřitelná sranda. Kurz mi dal hodně, šel bych do něj znovu. Vždycky když budu masírovat nohy, vzpomenu si na Andrejku a na mé neostříhané "nechtíky". Chci poděkovat Jitce a Péťovi za výbornou práci a za to jak se o nás starali i během zkoušek. Oba jsou to mimořádní lidé, které když poznáte, nebude pro Vás jiná volba než masírovat (a neudělat jim ostudu). Jsem moc rád, že jsem je poznal a teď mi fakt mrzí, že kurz už je pryč. Hlásím se na další kurzy, nelze jinak. Jitka je energická a velmi zkušená masérka, která vám zprostředkuje nejrůznější dojmy a zkušenosti z její dlouholeté praxe. Petr je oproti tomu masér, který zná anatomii lidského těla tak, že by mu mohl nejeden lékař závidět. Velmi si jich obou vážím a jsem rád, že investované peníze nepřišli na zmar. Vytvořili jsme v Plzni hodně zajímavou partu, kde jsme se naučili a přesto jsme se nenudili. Zdravím všechny. Naše čarodějky, paní učitelku, i Tebe JIRKO (doufám, že na příští zkoušky budeš lépe připravený), Báru, medičku, která měla a má pořád zkoušek fůru (nechápu jak je všechny zvládla), Andrejku s Kačkou, bez kterých by to nebylo ono, bez Andrejčiných pozdních příchodů, díky nimž jsem nepřicházel poslední, Haninku, která měla v vždycky úsměv na tváři, Péťu, Verču, Terku, Kamču a vůbec všechny holky (byli jsme jen 2 kluci a 16 holek). Chybíte mi! Přihlašte se na další kurzy!! Já jdu určitě a ostatním můžu vzkázat, rozmýšlíte-li ano nebo ne, jděte do toho! Jen Vaše škoda, že tam nebudete s námi, ale však vy si partu taky uděláte. Přeju mnoho úspěchů!!

Václav

 

Dne 2.6.2013 jsem úspěšně dokončila v Brně Masérský rekvalifikační kurz. Bylo to 7 pěkných víkendů, sranda, ale i učení mučení :-) Poznala jsem prima lidičky a chci poděkovat lektorovi Jirkovi a paní Jitce, která byla velice příjemná u závěrečných zkoušek, naprosto lidská a usměvavá. Pěkný den a mnoho úspěchů všem!

Iveta

 

Doporučuji, doporučuji, doporučuji. Báječní lidé :))

Denisa

 

13.4. - 26.5.2013  jsem absolvovala masérský rekvalifikační kurz v Brně. Děkuji Jirkovi za profesionální přístup, trpělivost a za vše co mě naučil. Děkuji také Jitce Bohuslavové za přátelskou atmosféru na závěrečné zkoušce. Moc děkuji za vše, budu se i nadále těšit na různé další kurzy EduSpa.

S pozdravem Ludmila, Brno

 

Ahoj lidičky. Ráda bych vám všem poděkovala za skvělý rekvalifikační kurz v Hradci Králové od 13.4 ... se skvělým lektorem Petrem. Je to člověk s velkými zkušenostmi, velkou trpělivostí a velkou láskou k jeho poslání :-) Petře, moc ti děkuji za krásných 15 dní a za tvůj přístup k nám všem ... budu se těšit na další setkání.

Gabriela

 

5.1.-17.2. jsem absolvovala rekvalifikační víkendový kurz v Praze. Děkuju Lence za všechno, co mě naučila.

Jarka K.
 
 

5.1.-17.2. jsem absolvovala rekvalifikační kurz v Praze u Evičky a 23.2. také u Evičky kurz Indická masáž hlavy. I po čase, který uplynul na ni vzpomínám s velkou úctou a hřejivým pocitem na duši. Pod jejím vedením se opravdu člověk naučí vše a předané zkušenosti a rady jsou k nezaplacení. Lidé se potkávají a zase rozcházejí na cestě životem a některé si rádi ponecháme v paměti. Evička je jedna z těch, které ráda potkám znovu :-) a bylo mi ctí se učit právě u ní.

Andrea

 

17-2-2013 jsem absolvovala masérský rekvalifikační kurz v Plzni. Chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat Jíťě, Petrovi a Máriovi za zcela profesionální a hlavně lidský přístup. Všichni lektoři se nám snažili předat maximum informací jak teoretických, tak hlavně praktických, což velmi oceňuji. Jedním slovem vše bylo super a ještě jednou díky, díky.

Eva

 

17.2.2013 jsem dokončila rekvalifikační masérský kurz v Plzni. Tímto chci moc poděkovat paní lektorce Jitce a Petrovi za úžasný a profesionální přístup a výklad některých věcí pro mě nepochopitelných. Sešla jsem se z bezvadnými lidmi a na všechny ráda vzpomínám.

Jarmila M.

 

V neděli 17.2. jsem úspěšně dokončil víkendový REKVALIFIKAČNÍ MASÉRSKÝ KURZ. Chtěl bych poděkovat masérské škole EduSpa College za pořádání těcho kurzů a lektorům Jitce, Petrovi a Mariovi za vysoce profesionální a přitom velice lidský přístup. Pro většinu z nás, kteří se kurzu zúčastnili, bylo učivo, zvláště anatomie, něco zcela nového. Jsem povoláním truhlář, takže o svalech a masážích jsem věděl, že svaly občas bolí a že masáží se dá pomoci. Díky lektorů teď vím, který sval bolí a co mám dělat, aby přestal. Sedm víkendů uběhlo jako voda a zásluhou lektorů, ale i perfektní party, která se z nás frekventantů vytvořila, se mi po těchto víkendech bude stýskat. Určitě se zúčastním dalších rozšiřujících kurzů a doufám, že se na těchto kurzech budeme potkávat. Ještě jednou mnohokrát děkuji EduSpa College, Jitce, Petrovi a Mariovi. Pokud si chcete profesionální a velice příjemnou formou rozšířit obzory a něco kvalitního se naučit, tak v této masérské škole.

Jindra

 

5.1.-17.2.2013 jsem úspěšně absoloval rekvalifikační kurz v Plzni. Děkuji paní Michálkové za zprostředkování a odvahu. Dále lektorům Jitušce, Petrovi a Máriovi za skvělý přístup a učivo, byla to prostě nádhera!!! Těšil jsem se na každý víkend a na ty fajn lidičky, kteří tam byli se mnou. Mějte se všichni krásně a makejte na sobě jako já!!! Masážím zdar!

Aleš

 

17.2. jsem ukončila masérský kurs ve vaší firmě. Chci touto cestou nejen poděkovat za úžasné chvíle, informace a sdílení praktického umění masérství, ale zároveň i za neocenitelné nadstandardní dary pro rozvoj osobnosti. Vám všem za to, že jste a hlavně našemu lektorovi Petrovi.

Srdečné díky Ivana

 

5.1.-17.2.2013 jsem absolvovala rekvalifikační víkendový kurz v Plzni. Byla to jedním slovem PARÁDA, dalších 12 super lidiček kolem a hlavně - pod vedením Jitušky, Péti a Mária jsme množství informací a cenných rad jen hltali. Následující víkend mi to bude chybět, už se těším, až se všichni sejdeme v létě na grilovačce u Aleška - Alešku, těš se!!! Masáže mě chytly, v neděli jdu na Breussovku, pak na manuální lifting obličeje a na oba kineziotapingy. Mám hotové lávovky a tím, myslím, zdaleka nekončím, vypěstovala jsem si totiž závislost na radosti a dobré náladě sálající ze všech lektorů, které jsem v EduSpa potkala. Takže papa příště a za všechno velký dík.

Zdeňka

 

Včera, 17.2.2013, jsem ukončila víkendový masérský rekvalifikační kurz v Brně. Velký dík patří úžasnému lektorovi Jirkovi Drabíkovi za profesionální i přátelský přístup a obrovskou trpělivost se studenty. Vše opakovaně vysvětloval a názorně ukazoval, aby z nás byli úspěšní maséři. Když jsem začínala, zdálo se mi 7 víkendů příliš dlouhých. Během kurzu jsem se seznámila se skvělými lidmi a "masérské" víkendy mi budou chybět. Díky také lektorce Hance, která s námi trávila dva víkendy a naučila nás medovou masáž. Moc děkuji za úžasný kurz a těším se na další.

Ilona

 

Ahoj, včera jsem dokončil s partou bezva lidí masérský rekvalifikační kurz v Hradci Králové, který trval až nečekaně rychlých 7 víkendů od 5.1.do 17.2. Chci ještě jednou poděkovat Máriovi a Daniele za vše, co nás naučili a za to, že u mě způsobili chuť do učení nových věcí, které bych chtěl u EduSpa prohloubit. Ještě jednou díky. Se šamanským musculus, musculus... ahoj někdy příště.

Petr z Hradce

 

Jsem čerstvý absolvent víkendového rekvalifikačního masérského kurzu, který se konal v Hradci Králové 5.1. -17.2. 2013. Chtěla bych touto cestou poděkovat našemu skvělému lektorovi Péťovi za jeho trpělivost s náma, za jeho profesionalitu a za cit, který dává do své výuky, kterou vyučuje s velkým a krásným nadšením a hlavně srdcem. Též bych chtěla poděkovat Andrejce, která s námi měla trpělivost při zdravotní výuce. Škola EduSpa má kvalitní lektory a přeji jí, aby měla hodně posluchačů, kteří se do této školy budou rádi vracet tak jako já. Školu budu ráda a se ctí doporučovat dál. Hodně štěstí :-)

Helena

 

Dobrý den, již jsem absolvovala u EduSpy pár kurzů, které mě inspirovaly natolik, že jsem se rozhodla absolvovat další kurz - masérský rekvalifikační ve dnech 5.1.-17.2.2013 v Hradci Králové. Chtěla bych poděkovat za skvělý přístup, který je nad rámec všech možností. Touto cestou bych chtěla poděkovat našemu lektorovi Petrovi za úžasnou a přátelskou atmosféru po celých 7víkendů výuky, za hodně předaných cenných informací a praktických zkušeností. Petr pojímá masáž komplexně, jako harmonii ducha a těla, ne jako pouhý výsek určitých hmatů. Petrova masáž umí lidi nadchnout, vede skvěle zajímavou výuku. Není to jen o masírování, ale nýbrž velmi pojatý koncert výuky, který sedí každému, díky jeho bohatým schopnostem. Petrova slova"počkej na konci kurzu budeš brečet" se vyplnila. Nesmím zapomenout i na Roberta, u kterého má cesta EduSpy začala, a na skvělou Andrejku a její 1.pomoc. Ještě jednou díky Petrovi, že nás naučil jak teoretické tak praktické znalosti, že nás se 100%ním úspěchem dovedl až k závěrečným zkouškám. Vážím si ho jako skvělého učitele a člověka. Těším se na naší partu a na dalším kurzu ahoj !!!!

Ilona

 

Právě jsem ukončila masérský rekvalifikační kurz víkendový, který se konal 5.1.-17.2.2013 v Brně. Chtěla bych touto cestou poděkovat skvělému lektorovi Jirkovi za přátelský, pozitivní a profesionální přístup :-) Bylo to sedm nezapomenutelných víkendů s partou dobrých lidí a jsem ráda, že jsem vás všechny poznala.Takže díky za mé masérské nadšení a doufám, že se brzy uvidíme v některém z dalších odborných kurzů :-)

Helča

 

V minulém roce jsem absolvoval "Masérský rekvalifikační kurz" následovaný "Havajskou a Breussovou masáží", vše v Hradci Králové; chtěl bych poděkovat za skvělý zážitek a naučení se něčemu novému. Masírování se stalo mým koníčkem, možností přivýdělku i způsobem, jak potěšit přátele. Předně bych chtěl poděkovat za první kurz pod vedením Petra Švece, skvělého učitele a člověka, kterého si vážím. Za zmínku stojí i vstřícnost při jednání se společností EduSpa. Těším se na další kurz, děkuji,

Petr

 

Dobrý den. Již jsem absolvovala u EduSpa pár kursů, které mě inspirovaly natolik, že jsem se rozhodla absolvovat v Hradci Králové masérský rekvalifikační kurz víkendový ve dnech 20.10.-2.12.2012. Nejen, že jsem se seznámila s perfektní partou lidí, kterým bych ráda touto cestou poděkovala, ale i nadále musím chválit skvěle propracovaný kurs EduSpa pod vedením maséra Petra, který umí lidi nadchnout a velmi zajímavě vede výuku. Není to jen "suché" učení a masírování, nýbrž velmi šťavnatě pojatý koncept výuky, který sedí každému díky jeho bohatým zkušenostem z praxe a nevysychající studnici nových nápadů...Moc děkuji za vše, budu se i nadále těšit na různé kursy EduSpa a setkání.

S pozdravem Petra

 

Chtěla bych moc poděkovat lektorce Lence za skvělé a profesionální vedení rekvalifikačního víkendoveho kurzu ve dnech 3.11.-16.12. v Praze a celému kolektivu EduSpa přeji krásné prožití vánočních svátků a do nového roku mnoho úspěchů.

Děkuji Zuzka

 

Ahoj. Velmi děkuji Vaší firmě a našim lektorům JITCE a PETRU za vysoké vedení rekvalifikačního víkendoveho kurzu ve dnech 3.11-16.12.2012 v PLZNI.

S Pozdravem Ievgeniia

 

Ahoj, rád bych touto formou poděkoval za skvělý zážitek, který jsem měl tu čest prožít díky PETRU KOVÁCSI a JITCE BOHUSLAVOVÉ na víkendovém rekvalifikačním kurzu v PLZNI (3.11 - 16.12.2012). Nejvíce dní máme absolvovaných právě s JITKOU a musím říci, že odvedla pořádný kus práce. Předala nám své znalosti a cenné zkušenosti z celoživotní praxe a hlavně dokázala dát dohromady skvělou partu lidí. Takže teď na konci kurzu začínáme zjišťovat, co vše nám vlastně dala a co nám teď bude nejen o víkendech scházet.. Nebojím se promluvit za všechny lidi z našeho kurzu a vím, že nikdo z nás na Jitku nikdy nezapomene, protože je vážně super. Velmi si i ceníme toho, že nehrála na čas a kdykoliv nám byla k dispozici na telefonu, nebo mailu a pokud měl někdo jakýkoliv problém, nebo nejasnost ohledně výuky a oboru masérského, snažila se nám vše přátelskou formou vysvětlit a dostat do hlavy :) Patří jí ohromný dík a už se moc těším na další kurzy s ní..

Ahoj Vítek

 

Chtěla bych poděkovat Vaší firmě za vysoce kvalifikovaný přístup Vašeho lektora Jiřího Drabíka z rekvalifikačního kurzu v Brně. Jeho výuka byla naprosto skvělá. Nejen, že splňovala maximální představu o kurzu, ale i navíc dal Jirka ze sebe víc než co je v popisu jeho práce - skvělý profesionální přístup, osobní rady z praxe a vysokou empatii vůči žákům. Děkuji touto cestou jemu i Vám.

Miroslava

 

Velmi děkuji naší lektorce Lence za super vedení rekvalifikačního víkendového kurzu ve dnech 3.11.-16.12.2012 v Praze a za profesionální přístup, díky kterému jsme se všichni naučili jak teoretické, tak praktické znalosti tak, že nás se 100%ním úspěchem dovedla až k závěrečným zkouškám. V našem kurzu jsme si všichni opravdu "sedli", a tak všem svým "kolegům" opět potvrzuji, že se opravdu budu snažit, abychom se pravidelně scházeli i v budoucnu. Krásné vánoční a novoroční svátky celému odbornému EduSpa (Robertovi, Lence, Janě, Kamilovi, Jitce ad.) a všem spolužákům a na viděnou v novém roce.

Marcela

 

Absolovoval jsem v Plzni (3.11. - 16.12. 2012) masérský rekvalifikační kurz. Touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu EduSpa, protože jde o kolektivní práci všech, kteří se podílejí na celkové přípravě a průběhu kurzů. Já přišel do kontaktu s Katkou Michálkovou (po tel.) a vždy byla neuvěřitelně milá a ochotná. Se vším poradila a pomohla. Vím, že to je její práce, ale ten skvělý přístup je určitě nad rámec všech jejích pracovních povinností. DĚKUJI. Petr Kovács - dokáže při svém vyučování zcela nenásilnou formou upoutat pozornost a jeho výuka není jen nějaké nudné chrlení informací, ale zábavná a naučná forma výuky. To, že k tomu přidá ještě nějaké příhody ze své praxe, vše jen dokonale doplní. Při praxi vysvětlí, poradí, ukáže. Je skvělý. DÍKY! A to nejlepší na konec! Jitka Bohuslavová, pro nás všechny Jíťa, Jituš atd. Ve slovníku českých slov není tolik pochvalných výrazů, které by Jíťa za svou "práci" zasloužila. Ty uvozovky proto, že člověk, který vyučuje a hlavně NAUČÍ takovým stylem, to nemá jako práci, ale jako svého celoživotního koníčka a poslání. Než jsem šel na kurz, měl jsem naprosto milné představy o masérské činnosti. Hlavně díky Jitce jsem (snad) pochopil, o čem masáž je. Pokud to chcete zjistit taky, tak radím: jdeťe na kurz a pochopíte. Možná Vám to připadá jako přihlouplá reklama, ale je to prostě fakt. Když napíšu, že je Jitka skvělá lektorka, která doopravdy naučí nejen mazat, ale pochopit i co masáž vlastně je, tak to asi vystihuje tolik, jako bych tady vypisoval všechny superlativa, na které si vzpomenu. Jitunko, moc a moc Ti ještě jednou děkuji. Jsem rád, že jsem se dostal do rukou Tobě a ne někomu, kdo by výuku bral jako práci. Ďíky, ďíky, ďíky. Že to nebyl můj poslední kurz u EduSpa je snad z mých slov patrné. Všem DĚKUJI.

Milan

 

Po absolvování rekv.masérského kurzu ve dnech 27.10.-16.12.2012 v Brně bych ráda touto cestou poděkovala skvělému člověku Jiřímu Drabíkovi za jeho trpělivost a profesionální přístup, za skvělou atmosféru, kterou dovedl bravurně navodit a hlavně v nás probudit houževnatost učit se nejen praktickou, ale i teoretickou část, která úzce souvisí s profesionální činností. Děkuji moc a važte si toho, že Edu-Spa má tak vynikajícího člověka ve svém týmu.

Díky Jana F.

 

Prodělal jsem rekvalifikační kurz v Brně 27.10-16.12.2012 pod vedením Jirky Drabíka a vůbec to nebyl ztracený čas.

Jiří Pilát

 

Děkujeme Jitce za skvělý přístup a cenné rady, které nám poskytla v Plzni na rekvalifikačním kurzu, jakož i na dalších kurzech, které jsme absolvovaly pod jejím vedením.

Diana a Zdena

 

Absolvoval jsem rekvalifikační kurz 16.10-18.11.2012. Plná spokojenost, až překvapení, jak milé a příjemné to celé bylo. Všem děkuji a zvlášť lektorce Evě. Brzy se opět v této škole uvidíme.

Aleš

 

Dne 18.11. jsem dokončila víkendový rekvalifikační kurz vedený úžasnou a jedinečnou lektorkou Evičkou Juřenovou. Vše probíhalo v báječné uvolněné atmosféře a za to všichni vděčíme naší Evičce.

Aneta

 

18.11.12 jsem dokončila víkendový rekvalifikační kurz s partou super lidí a s výjimečnou lektorkou Evičkou Juřenovou. Evička v každém z nás zanechala kousek sebe a předala nám spoustu zkušeností ze své masérské praxe i ze života. Moc jí za to děkuji!

Veronika

 

O víkendech 1.9.-14.10.2012 jsem absolvovala víkendový masérský rekvalifikační kurz v Hradci Králové pod vedením skvělého lektora Petra. Touto cestou bych mu chtěla ještě jednou poděkovat za úžasnou a přátelskou atmosféru po celých 7 víkendů výuky, za množství předaných cenných informací a praktických zkušeností. Vaši školu budu vřele doporučovat všem dalším a já osobně se do ni budu ráda vracet.

Ivča

 

Víkendový rekvalif. kurz v Hradci Králové 1.9.-14.10. v podání Petra byl pestrý, velmi praktický, přátelský a rozhodně rozšiřující obzory i za meze pouhé anatomie :) Kdo je zvídavý a vnímavý k lidem, ten by měl zamířit právě k této škole.

Danča

 

V neděli 14.10. jsem úspěšně :-) zakončila víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Chtěla bych poděkovat za příjemných sedm víkendů, perfektní, profesionální přístup lektorů a hlavně báječnou atmosféru, která celý kurz provázela. Těším se na setkání v dalších kurzech.

Petra, Plzeň

 

S kurzem jsem byl velmi spokojen. Naučíte se nejenom kvalitně masírovat, ale rozšíříte si i pohled na svět a svůj život. Petr (lektor) pojímá masáž komplexně, jako harmonizaci ducha a těla, ne jako pouhý výsek určitých hmatů. Ke každému z nás byl velmi milý, trpělivý a předal nám maximum ze svých znalostí a praxe. Jsem rád, že nás naučil se dotknout a pomocí masáže pomoct druhému a neučinil z nás pouze zástup "biorobotů".

Jan Mikeš, Rekvalifikační masérský kurz: září-říjen 2012

 

14.10. 2012 jsem dokončil (úspěšně) Rekvalifikační kurz pro sportovní a rekondiční masáže v Hradci Králové. Bylo to úžasné a opravdu si odnáším poznatky a zkušenosti. Chtěl bych poděkovat škole EduSpa za super kurzy. Lektor Petr v HK si zaslouží největší pochvalu a obrovský dík, protože s lidským přístupem umí opravdu naučit jak anatomii, tak i vysvětlit věci spojené s masérskou činností. Opravdu doporučuji všem.

Pavel

 

14.10. jsem úspěšně dokončila rekvalifikační kurz víkendový. Je mou milou povinností poděkovat týmu EduSpa a lektorce Jitce. Děkuji za příjemně stravené chvíle a těším se na další kurzy.

Zuzka D.

 

Absolvovala jsem víkendový masérský rekvalifikační kurz v Plzni (1.9.-14.10.2012) a musím se podělit o dojmy. Jitko a Peťo, musím Vám poděkovat za Váš profesionální a přitom lidský přístup. Díky Vám byl kurz úžasný, přínosný a velmi příjemný. Odvádíte skvělou práci, díky moc za vše a přeji hodně dalších spokojených klientů a úspěchů. Jsem velice ráda, že jsem mohla kurz ve Vaší škole absolvovat, a to právě s takovými lidmi, jako jste Vy! Už se moc těším na další kurzy a další setkání s Vámi!!

Iva, Plzeň

 

Zdravím, sice píši opožděně, ale moc děkuji Jirkovi, který nás uvedl do masérské činnosti. Kurz proběhl v Brně 24.3-6.5. Jirka nám předal spoustu cenných informací a praktických zkušeností. Vše bylo podáno skvělou formou vyúky. Vše bylo na výbornou :)

Eva H.

 

31.8. jsem v Plzni úspěšně ukončila intenzivní rekvalifikační kurz pod vedením báječné lektorky Jitušky. Jitka je jedinečná osobnost, človíček který to co dělá, dělá celým srdcem a s láskou. S Jituškou jsem již v červnu absolvovala dvoudenní kurz relaxační masáže, který lektorovala v Hradci Králové, a Indickou masáž v Plzni. A tehdy jsem se ujistila, že Eduspa byla a je správná volba... A tak se stalo, že jsem rekvalifikaci absolvovala právě u Eduspy a pod vedením skvělé lektorky v Plzni, ač bydlím v Jizerkách (to hovoří za vše...). Děkuji že jste :)

Iveta

 

Prošel jsem zde zajímavým kurzem sportovní masáž a musím jedině doporučit, kurz jsem prodělal v Hradci K., skvělá parta, lektor, prostředí a závěr. Škola nám dovolila i společný kurz lávové kameny obličeje. Mohu jen vřele doporučit.

Lukáš

 

Mám za sebou víkendový rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví, který proběhl v Brně od 2.6. do 15.7.2012 a musím všem zájemcům vřele doporučit. Super atmosféra, super parta i super lektor Jirka. Všem moc, moc díky.

Jarda

 

Dne 15.7.2012 jsem úspěšně dokončila rekvalifikační víkendový kurz v Brně pod vedení Jirky Drabíka. Děkuji za profesionální, ale zároveň přátelský přístup a za předání mnoha cenných zkušeností. Sešli jsme se dle mého názoru hodně dobrá parta a proto jsme se nejen nasmáli, ale hlavně hodně a úspěšně naučili. Děkuji tedy všem z kurzu, ale i vedení této společnosti za organizaci. Všem kdo se ještě nerozhodli, určitě doporučuji a sama již plánuji další kurz.

Vlasta

 

Chtěla bych poděkovat vaší úžasné škole za překrásné kurzy. Asi nejdůležitějším pro mě byl víkendový rekvalifikační kurz v HK s Petrem, který jsem začala dělat pouze kvůli živnostenskému listu a byla jsem přesvědčená, že nikdy masírovat nebudu. Petrova slova "počkej na konci kurzu budeš brečet, až se budeme loučit" se naplnila a pro mě to bylo jedno z nejdůležitějších období mého života. Nyní si zařizuji masérnu a masáže mě zcela dostaly. Díky skvělému lektorovi Petrovi se mi úplně změnil život. Nesmím ale také zapomenout na úžasného Roberta, u kterého má cesta v EduSpě začala, také na skvělou Andrejku a její první pomoc a také na výborného Kamila a jeho kineziotaping. Jsem opravdu moc ráda, že mě okolnosti dovedly právě do vaší úžasné školičky, plné naprostých profíků a hlavně skvělých osobností. Ještě jednou děkuji za vaši nádhernou práci.

Daniela

 

O víkendech od 19.5 - 1.7.2012 jsme absolvovali Masérský rekvalifikační kurz v Hradci Králové, abychom mohli masírovat své klienty s posvěcením úřadů a na živnostenský list. Budeme na tento kurz dlouho vzpomínat a zřejmě se ani jeden druhému neztratíme, protože se dala dohromady velmi dobrá parta. Ale zásadní je na tom to, proč byl ten kurz tak vynikající, že jsme se na víkendy všichni tolik těšili. Vedl nás totiž Petr, báječný lektor, plný porozumění pro bolístky nás všech. Nejen, že nám předal své zkušenosti ohledně potřebné výuky ke zkouškám, ale předal nám i krásný a obsažný pohled na život. Budeme určitě ctít "Své pole lásky, svůj strom poznání", jak nás učil. A přesně se i vyplnila jeho slova:"Budete brečet, až se budeme loučit", měl naprostou pravdu. Petře, DĚKUJEME. Za Martu, Kristýnku,Radku a Radku, Danielku a Zdeňka - Alena.

 

Právě jsme úspěšně všichni ukončili víkendový rekvalifikační kurz a tím bych chtěla Lence moc poděkovat za trpělivost, lidskost...myslím, že jsme si to všichni moc užili a jsem ráda že jsem potkala tak bezvadné lidičky...15.7. se budu opět těšit...

Jířa

 

Rád bych touto cestou poděkoval Tomáši (víkendový kurz 5.5.-17.6.-České Budějovice). Vybaven širokými znalostmi, dobrou metodikou a nekonečnou trpělivostí nás připravil na vstup do klubu masérů. Máme základy, na kterých se dá vystavět dobrá masérská praxe. Rád kurz pod jeho vedením doporučuji dalším. J.

 

Z víkendového rekvalifikačního kurzu (ukončen 3.6.2012) jsem byla nadšená - naše lektorka Jitka je opravdu profík, anatomii i praxi umí člověku srozumitelně vysvětlit a ještě nás dokázala pobavit svými vtipnými historkami :-) Díky, díky!

Tereza

 

Ahoj, absolvovala jsem víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Komunikace s lektory i s administrativním oddělením byla výborná, prostředí přirozené a klidné. Hlásím se na další kurzy :-)

Eva

 

Ahoj. 3.6. jsem úspěšně absolvoval víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Co se dá říci - Jitka je někdo, je to profesionál jak má být! Smekám. Schází mi naše parta, tak snad někdy se sejdem u dalších kurzů Eduspa. Děkuji Jituš.

Jaroslav

 

Ahoj všichni, úspěšně jsem ukončila 2.-3.6. víkendový rekvalifikační kurz v Plzni pod vedením Jitušky, tímto bych jí chtěla moc poděkovat za úžasné 2měsíce ,které se nám naplno věnovala, aby z nás byli dobří maséři:-) Bylo to moc fajn, zdravím naši úžasnou partu a těším se na další kurzy:-)

S pozdravem Věrka, Rokycany

 

Úspěšně jsme absolvovali víkendový masérský rekvalifikační kurz, který se konal od 25.2.do 16.4.2012 v Praze a to hlavně díky nejlepší lektorce Evičce. Je úžasná žena a člověk na svém místě, která vše umí výborně vysvětlit a také naučit (i naši oblíbenou anatomii). Je vždy usměvavá, kamarádská a pozitivně naladěná. Chodit k ní do kurzu je balzám nejen na tělo, ale i na duši. Proto velký dík nejen Evičce, ale i celému kolektivu EduSpa. Děkuji a těším se na další báječné kurzy.

Marie Š.

 

Ahojky, dneškem 6.5.2012 jsme úspěšně s naší skupinou ukončili masérský rekvalifikační víkendový kurz v Praze. Děkuji naší lektorce Lence za skvělé vedení kurzu a vysokou úroveň.......všem můžu jen doporučit :-) a EduSpa College přeji spoustu dalších spokojených účastníků.

Venuše :-)

 

Dne 6.5.2012 jsem dokončila rekvalifikační víkendový kurz. Zážitky, které jsem si z kurzu odnesla jsou nezapomenutelné. Chtěla bych touto cestou poděkovat naší neustále usměvavé a velmi trpělivé lektorce Lence. Leni, jsi sluníčko, které dává všem jen pozitivní energii, děkuji. Děkuji i ostatním za skvělou partu, která se mezi námi vytvořila.

Blanka

 

 

Včera jsme všichni úspěšně absolvovali víkendový rekvalifikační kurz, který se konal od 25.2.do 16.4. Hrozně moc děkuji naší lektorce Evičce, která nás učila. Umí vše výborně vysvětlit, naučit a také je usměvavá a těch legrací, co jsme si užili. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další kurzy na této báječné škole.

Iveta

 

Masérský rekvalifikační kurz víkendový konaný v Brně ve dnech 28.01.2012 - 12.03.2012 pod vedením hlavního lektora Jirky Drabíka. Lze pouze smeknout před vysokou úrovní zabezpečení, profesionalitou, odborností. Ale také před absolutně pohodovým přístupem a spoustou legrace. A to vše nás komplet dovedlo k úspěšně složeným závěrečným zkouškám. Ono se také ani nic jiného očekávat nedalo. Pokud si EduSpa College udrží minimálně stávající vysokou úroveň, bude to super. Pokud tu úroveň bude i nadále zvyšovat, pak to bude fakt mazec. V tom nejlepším slova smyslu. Díky za to, že jsem u toho mohl být.

Ivo R./t.č. Brno/

Masérský rekvalifikační kurz víkendový

Rekvalifikační kurzy Masér pro sportovní a rekondiční masáže v EduSpa College. Rekvalifikační kurz je akreditovaný MŠMT ČR a navazuje na  něj zkouška profesní kvalifikace, po které si můžete otevřít masérskou živnost.. Víkendová forma výuky.

Víkendový masérský rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže je určen pro zájemce z řad široké veřejnosti, kteří upřednostní víkendovou formu výuky. Tento rekvalifikační kurz Vám umožní pomáhat ostatním lidem, získat teoretické i praktické znalosti o jednom z nejvíce prosperujícím a rozvíjejícím se oboru, naučit se správnému a účinnému masérskému umění .....

! STUDUJTE ZA VÝHODNOU CENU S BONUSY !

Rekvalifikační kurz víkendový

Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

Akreditováno MŠMT ČR: Sportovní masáž pod č.j.: MSMT-16993/2021-2

Masérský rekvalifikační kurz je určen pro zájemce z řad široké veřejnosti.

Umožní Vám:

 • pracovat nebo podnikat v masérských a regeneračních službách
 • pomáhat ostatním lidem
 • získat teoretické i praktické znalosti o jednom z nejvíce prosperujících a rozvíjejících se oborů
 • naučit se účinné masážní postupy a techniky
 • získat základní pilíř vzdělání pro Vaše případné další specializace v ostatních kurzech naší školy
 • zlepšit si výrazným způsobem své zdraví a zdraví svých blízkých
 • osvojit si správný přístup k této nádherné a smysluplné práci
Na masérské rekvalifikačním kurzu v EduSpa College se naučíte správnou techniku pro masáž šíje. Masáž zad je základem každé sestavy klasické masáže. Masérský rekvalifikační kurz je základem pro podnikání a práci v masážích.

 

V příjemném a motivujícím prostředí se postupně naučíte vše, co souvisí s teorií i praxí úspěšné masáže. Učivo je rozděleno do 150 výukových hodin (50 hodin teorie po 45 minutách a 100 hodin praxe po 60 minutách), je řazeno do přehledných tematických bloků, které na sebe vzájemně navazují a doplňují se.

Kvalifikovaní a zkušení lektoři používají odborné materiály, názorné pomůcky a moderní techniku. Podrobný manuál, který obdrží každý účastník, je již zahrnut v ceně kurzu a je svým zpracováním na velmi vysoké úrovni.

Velký důraz klademe na individuální a přátelský přístup, na zvládnutí teorie i anatomie a na důkladné procvičení praktické části masáží.

Naším cílem je, abyste si svoji práci zamilovali, byli v ní dobří a dělali ji s nadšením a s profesionální jistotou. Váš úspěch a spokojenost v praxi je pro nás tou nejlepší odměnou.

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Potvrzení o rekvalifikaci a Osvědčení o profesní kvalifikaci:

Absolventi rekvalifikačního kurzu obdrží Osvědčení o rekvalifikaci - Masér pro sportovní a rekondiční masáže.

Masérský rekvalifikační kurz je ukončen Potvrzením o účasti v akreditovaném vzdělávacím porgramu.

Po ukončení tohoto kurzu se hlásíte na autorizovanou zkoušku profesní kvalifikace.

Zkouška profesní kvalifikace se vždy koná v pevně stanoveném termínu v našich učebnách toho města, kde studujete svou rekvalifikaci.

Zkouška se skládá z písemných testů, praktické a ústní zkoušky. Všechny části zkoušky probíhají před odbornou komisí, složenou z dvou autorizovaných osob EduSpa College. Autorizované osoby jsou členy našeho lektorského sboru, předsedkyně komise vyučuje v naší škole rekvalifikační kurzy.

Na zkoušku profesní kvalifikace se pečlivě připravujete v rekvalifikačním kurzu, předem dané okruhy otázek jsou podrobně probírány a procvičovány.

Po úspěšném složení autorizované zkoušky obdržíte Osvědčení o profesní kvalifikacI, na základě kterého Vám v případě zájmu o podnikání vydá příslušný živnostenský úřad živnostenské oprávnění na masérské, rekondiční a regenerační služby.

EduSpa College je autorizovanou osobou. Autorizace: MŠMT-46795/2012-212. Dle novelizace MŠMT splňujeme podmínku dvou autorizovaných osob.

Termíny zkoušek profesní kvalifikace:

 • 8. 6. 2024 - Praha
 • 9. 6.  2024 - Praha
 • 1. 7. 2024 - Praha
 • 2. 7. 2024 - Praha
 • 6. 7. 2024 - Hradec Králové

 

Pokud nemůžete z vážných důvodů absolvovat zkoušku v daném termínu své skupiny, je možné, po dohodě předem, složit zkoušku v jiném termínu. Můžete vybírat i z termínů vypsaných pro intenzivní kurzy. Odkaz zde

Poplatek za autorizační zkoušku profesní kvalifikace je pro naše studenty rekvalifikačních kurzů 3 290 Kč (sleva 1 000 Kč). Hradí se až v průběhu rekvalifikace.

Pro ostatní zájemce je cena 4 290 Kč.

 

Speciální bonusy:

 • slevové kupóny na další odborné masérské kurzy v EduSpa College (sleva až 450 Kč na tři další kurzy)
 • masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny nebo masérský kurz Breussova masáž zdarmaKurz Masáž obličeje lávovými kameny zdarma 
 • Sleva na nákup kvalitního profesionálního masážního lehátka české výroby
 • nákup prvotřídních bio masážních olejů za výhodné ceny přímo na kurzu
 • ukázky různých masážních technik zdarma, exkurze a praktické vstupy do odborných kurzů ve vedlejších učebnách
 • Kurz Breussova masáž zdarma
 • konzultace a poradenství s lektory EduSpa College zdarma
 • Osobní průkaz maséra EduSpa College - více níže
 • Sleva 1 000 Kč na autorizovanou zkoušku

 

Masérský rekvalifikační kurz - obsah výuky:

 • Historie a původ masáže
 • Význam masáže
 • Fyzické a psychické účinky masáže = indikace masáže
 • Nevhodnost masáže = kontraindikace masáže
 • Hygiena práce a prostředí
 • Normy pro zřízení masážního salónu, provozní řád
 • Příprava na masáž, masážní prostředky a pomůcky Masérský rekvalifikační kurz obsahuje také základy anatomie.
 • Psychologie práce s klientem
 • Osobní karta klienta
 • Nauka o kůži, základy dermatologie
 • Kostra člověka - základní pojmy
 • Nauka o svalech, základy anatomie - hlavní svalové skupiny lidského těla
 • Základy ortopedie
 • První pomoc - teorie i praxe
 • Druhy masážních hmatů, technika a rytmus masáže
 • Sestavy pro ošetření šíje, zad, hýždí, hrudníku, břicha, nohou a rukou
 • Bonusy - masáž plosky nohy a dlaně
 • Tipy na ideální masážní sestavy podle času, přání a zdravotního stavu klienta
 • Tipy na nezapomenutelný zážitek z masáže, zkušenosti z praxe
 • Obchodní taktiky pro získání a udržení klienta, vhodný marketing

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod a dokáží s lidským tělem i duší doslova zázraky. Staňte se kouzelníky, mistry svého oboru a začnětě tím, že nám dáte důvěru a svěříte svou výuku do našich rukou. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom byli pro Vás těmi nejlepšími učiteli.

 

Vstupní předpoklady pro přijetí účastníka do rekvalifikačního kurzu:

 • Věk 18 let
 • Dobrý zdravotní stav se dokládá písemným potvrzením od lékaře o zdravotní způsobilosti (o vzor formuláře si můžete napsat na e-mail: info@eduspa.cz)
 • Dobrá znalost českého jazyka slovem a písmem u cizince

Běžně spolupracujeme s úřady práce. Pokud jste uchazečem vedeným na ÚP, můžete u nás studovat ve Vámi zvolené rekvalifikaci. Pro přihlášení a administrativní postup nás prosím v dostatečném časovém předstihu telefonicky kontaktujte.

 

Masérský rekvalifikační kurz - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže má rozsah 150 výukových hodin, trvá 18 dní = 8 po sobě jdoucích víkendů + 2 pracovní dny (svátky, pátky) dle dohody skupiny.  

masérský víkendový rekvalifikační kurz začíná v EduSpa College v 9.00.Výuka u víkendového typu studia probíhá v sobotu a v neděli od 9.00 do 18.00 - 18.30. Je možná i jiná kombinace časového rozvrhu - delší denní výuka apod. při zachování celkové délky kurzu 150 výukových hodin (100 hodin praxe po 60 minutách + 50 hodin teorie po 45 minutách). Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd. 

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky.

Na kurzu máte zdarma k dispozici čaj, kávu. Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v nedaleko metra nebo MHD, v klidné lokalitě, v Praze můžete bezplatně parkovat v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Masérský rekvalifikační kurz - co si vzít s sebou:

Na masérský rekvalifikační kurz si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv pro masírování (tepláky, tričko), psací potřeby, poznámkový sešit, prostěradlo na masážní lehátko, malý a velký ručník na přikrytí, potvrzení od lékaře (o vzor si napište na info@eduspa.cz).

Nezapomeňte také na svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do restaurace v blízkosti učebny.

Na masérský rekvalifikační kurz přijďte s úsměvem a dobrou náladou.Pokud si s sebou na kurz přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Lektoři EduSpa College jsou Vám také k dispozici k odborným konzultacím i poradenství ohledně masáží.

 

Osobní průkaz maséra EduSpa College:

EduSpa College - osobní průkaz maséra

Student si může za poplatek objednat Osobní průkaz maséra EduSpa College se svou fotografií a svými osobními údaji, kterým se může prokázat v ČR i v zahraničí jako kvalifikovaný a profesionální masér.

 

Masérský rekvalifikační kurz - cena:

11 990 Kč

9 990 Kč (sleva: při  přihlášení on-line a platbě do začátku kurzu, bez další administrativy)

V ceně jsou zahrnuty veškeré výukové materiály, pomůcky, manuál pro teoretickou i praktickou část, speciální bonusy - viz výše, Potvrzení o rekvalifikaci v českém jazyce. V ceně není zahrnut poplatek za zkoušku profesní kvalifikace.

 

Video:

EduSpa College pořádá rekvalifikační masérský kurz

 

Opatření proti šíření covid-19 a podmínky účasti na vzdělávacích akcích a zkouškách

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další

 

Masérský rekvalifikační kurz víkendový trvá 18 dní = 8 po sobě jdoucích víkendů + 2 pracovní dny (pátky) dle dohody skupiny.  

POZOR! 

Rekvalifikace v Praze od 7. 9. 2024, v Hradci Králové od 7. 9. 2024 a v Českých Budějovicích od 14. 9. 2024 budou zahájeny už 15. 8. 2024, kdy Vám budou odeslány na e-mail informace o kurzech, část studijních materiálů, podkladů k autorizované zkoušce, potvrzení o zdravotní způsobilosti a další informace pro přípravu před zahájením praktické výuky.

1) Rekvalifikace v Českých Budějovicích od 14. 9. 2024 trvá 9 po sobě jdoucích víkendů

2) Rekvalifikace v Plzni probíhá každý druhý týden, tedy: 12.-13.10., 26.-28.10.(den navíc v pondělí ve státní svátek), 9.-10.11., 23.-24.11., 7.-8.12.2024, 4.-5.1., 18.-19.1., 1.-2.2.2025 + 1 den navíc dle dohody skupiny.

 

 

Praha

07. 09. - 27. 10. 2024, sobota - neděle, počet dní: 18   volno
poslední 1 místo

Hradec Králové

07. 09. - 27. 10. 2024   obsazeno

Plzeň

12. 10. - 02. 02. 2025, sobota - neděle, počet dní: 18   volno

České Budějovice

14. 09. - 10. 11. 2024   obsazeno

Termíny kurzu

Praha

07. 09. 2024   volno
poslední 1 volné místo

Hradec Králové

07. 09. 2024   obsazeno

Plzeň

České Budějovice

14. 09. 2024   obsazeno

Hlídací pes

Masérské potřeby

Načítám data